Looney Tunes: Zpět v akci

Zajac Bugs opäť v akcii

Akční / Animovaný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2003, 90 min

• cukorek

Film, ktorý by mal asi osloviť zrejme tých najmenších v mojich očiach pôsobil veľmi slabo. Veľmi naivné očakávanie a samozrejme slabá práca tvorcov v tomto pokročilom animovanom období, keď napríklad už Doba ľadová bola rok pred tým na svete a ponúkla podstatne viac pre detské pobavenie, ktoré dokázalo osloviť aj starších ľudí. Toto spojenie sveta animákov a skutočného filmu vyznelo nekompaktné, príliš bláznivo (možno pre americký zábavný prejav postačujúco) a ani náznak vtipnejších momentov nedokázal splniť svoj zámer, aj keď som prižmúril oči a tak sa obávam, že ani tí najmenší nebudú príliš nadšený. Bugs Bunny a Duffy Duck, ostávajú stále dobrými hrdinami, len vo svojich starých kreslených trampotách a bláznivých výstreloch, kde sa zrodili a kde ozaj prinášajú úsmev a pobavenie.(29.7.2012)

Není to žádný zázrak, ale dá se u toho strávit celkem příjemných 90 minut. Brendan Fraser a spol. si sice troufli pokořit hranice animovaného světa, ale neuvědomili si, že tenhle film na to nemá. Neorganizovaně se skáče v ději anebo animované postavičky flákají hlášky, které sice vypadají vtipně, ale v podstatě vtipu moc nepobraly. Jako karikatura nepovedeného záporáka se předvedl Steve Martin, který přehrává až běda, ale přitom to jeho přehrávání postrádá vtipnost. A tak největším tahounem je Brendan Fraser, který tady ještě je ve formě na rozdíl od jeho tatínkovské vizáže z jeho posledních opusů. Má to všechno spád, bavit se budou nejspíše nejlépe diváci předškolního věku, protože dospělí tohle těžko ocení. 50%(25.3.2011)

Vítejte ve světě, kde fyzikální zákony ještě nenabyly účinnosti, o zákonech logiky nikdy nikdo neslyšel a děj je pro film naprosto nepodstatný. Já se v něm pobavil s nástupem takřka každého hráče v dresu Warner Brothers a skvěle jsem si užil i všechny mnou zachycené odkazy na filmovou klasiku. Přesto bych asi se čtvrtou hvězdou váhal, ale musel jsem každému ze svých dětí během sledování filmu několikrát přišívat urvanou bránici, takže horší hodnocení by patrně bylo urážkou humoru, který si svou cílovou skupinu neomylně našel.(10.11.2013)

• golfista

Nevím pro koho je tenhle film určen. Děj je nulový, vychvalovaná spousta odkazů sice je, některé dokonce výborné, ale postavit na odkazech film ?.... Tak snad pro děti, které ocení kreslené postavičky propletené mezi "živé" herce..... "Roger Rabbit" zůstává dál neohroženě v čele těchto "napůlanimáků".(29.6.2004)

Absolútna šialenosť bez nejakého lepšieho deja, avšak vystupuje tam toľko obľúbených postáv, že pod 3* ísť nemôžem. Brandonova hláška, že to bol on kto daboval Frasera z Múmie ma dokonca rozosmiala aj nahlas. K tomu je tu tu veľmi zlatá Jenna Elfman a ultra sexy Heather Locklear (To som si všimol až teraz!) a samozrejme najväčšie hviezdy Bugs a Duffy, ktorých humor proste nestarne a dokáže zabaviť aj človeka, čo už skoro zabudol, že bol dieťa.(21.3.2012)

• - Snímek soutěžil o ceny Saturn v kategoriích nejlepší film a nejlepší hudba. (Terva)

• - Film soutěžil o cenu Golden Satellite v kategorii nejlepší animovaný snímek. (Terva)

• - Scéna s králíkem Bunnym ve sprše je odkazem na známou hororovou scénu z filmy Psycho (1960). (x_silver)