Looney Tunes: Zpět v akci

Looney Tunes opäť v akcii

Zajac Bugs opäť v akcii

Akční / Animovaný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2003, 90 min

Možná název vypovída jako pokračovaní Space Jam. Ale není tomu tak. Jde o naprosto jiný příběh, než měli za úkol hráči basketbalu. Hlavními hrdiny je Bugs Bunny Duffy Duck z říše animovaných postaviček. Film spojuje hranou část s animovanou což mě nadchlo nejvíce. Celý postup byl prováděn celý počítači, tak tvůrci neměli takovou práci jako například při tvorbě filmu Falešná hra s králíkem Rogerem., kdy museli vše kresli ručne obrázek po obrázku. Film je však zábavný,pobaví a to je důležite. Je to možná jeden z posledních animovaných filmu v 2d, kdy začiná dominovat třetí rozměr.(3.4.2005)

V mládí jedna z mých vůbec nejoblíbenějších komedií, kterou jsem sjížděl pořád dokola a nějakým zázrakem měla mně, harantovi ujíždějícímu na unikátním světu Looney Tunes, pořád co nového nabízet. Svižný děj doslova našlapaný skvělými odkazy a lavinou gagů, jejichž převážně dětinský charakter však překvapivě není vzhledem ke stoprocentně fungujícímu schématu "poloanimace" a neodolatelně parodickému usměrnění absolutně žádnou překážkou... Je to samozřejmě praštěné a ve srovnání s kultovním Králíkem Rogerem se to jen těžko chytá (na což také film dojíždí ve zdejších recenzích), ale přesto nemám ani v moudřejším věku větších výtek a po delší pauze si tuhle nostalgickou parádu s radostí znovu zopakuji... 80%(3.11.2015)

• sidzej

Dante vs. súčasnosť? Uff. Priam vražedná kombinácia z ktorej dostanete akurát slušnú migrénu. Avšak priznávam že napísať scenár k takejto uletenosti rozhodne nebola ľahká vec. Tvorcovia to s rôznymi animovanými postavičkami a kreativitou slušne povedali prepískli na plnej čiare a vznikol film, ktorý jednoducho nedokáže držať pokope. 35%(10.9.2008)

Po velmi dlouhé době opět pokus o DOBRÉ sloučení hraného a animovaného filmu jako tomu bylo U Falešné hry králíka Rogera. Zpět v akci nabízí na první pohled stejné přednosti a zdá se být ideální rodinnou komedií. Bohužel příběh je celkem špatný a ve srovnání hodně ztrácí. Naštěstí se stále najdou velmi dobré scény a gagy, které pozvedají alespoň na ty ***. Například typické odkazy na jiné filmy (Scooby Doo hraný x kreslený) či celkem originální honička po obrazech v Louvru. Slušné.(17.4.2004)

Brendana Frasera tedy mooc nezeru a nektere jeho komedie me zrovna nenadchly. Ale toto dilko je celkem povedena taskarice pro celou rodinu. Stejne jako napr. v Simpsonech je zde spousta odkazu na nejruznejsi filmove hity od pocatku kinematografie az po soucasnost ale ty si opravdu uzije clovek, ktery bude vedet vo co go. Pro ostatni je zde spousta gagu a hlasek a pomerne slusne zpracovani, dej tedy skoro nulovy ale co divat se na to da.(15.5.2008)

• - Anthony de Rosa soutěžil o cenu Annie v kategorii nejlepší animace postav. (Terva)

• - Snímek soutěžil o ceny Saturn v kategoriích nejlepší film a nejlepší hudba. (Terva)

• - Scéna s králíkem Bunnym ve sprše je odkazem na známou hororovou scénu z filmy Psycho (1960). (x_silver)