poster

Looney Tunes: Zpět v akci

 • USA

  Looney Tunes: Back in Action

 • Slovensko

  Looney Tunes opäť v akcii

 • Slovensko

  Zajac Bugs opäť v akcii

Akční / Animovaný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2003, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ****

  Některé scény nejsou tak technicky dokonalé, jako tomu bylo u králíka Rogera, ale jinak je film naprosto perfektní. Tuny filmových odkazů si patrně neužije průměrná divák (odkazy na Zakázanou planetu a nebo Robot Monster), ale znalejší se bude bavit bez přestaní. Navíc je tu na desítky odkazů i na filmy známé všem a navíc naprosto skvělé hlášky a gagy. Prostě vynikající komedie, která zcela nesmyslně propadla ve státech...(2.2.2004)

 • eraserhead666
  ****

  Možná až překvapivě vysoce humorné a zábavné s mnoha více či méně humornými odkazy k několika filmům či filmovým postavám. Jsem rád za každý film, v němž se objeví Joan Cusack (dejte už někdo, do prdele, téhle výborné herečce hlavní roli!!!!!!!). Naprosto úžasný výkon Steve Martina, jsem pořád přemýšlel, jestli je to opravdu on, něco takového bych od něj (i přesto, že je to komik) nečekal.(21.5.2010)

 • lamps
  ****

  V mládí jedna z mých vůbec nejoblíbenějších komedií, kterou jsem sjížděl pořád dokola a nějakým zázrakem měla mně, harantovi ujíždějícímu na unikátním světu Looney Tunes, pořád co nového nabízet. Svižný děj doslova našlapaný skvělými odkazy a lavinou gagů, jejichž převážně dětinský charakter však překvapivě není vzhledem ke stoprocentně fungujícímu schématu "poloanimace" a neodolatelně parodickému usměrnění absolutně žádnou překážkou... Je to samozřejmě praštěné a ve srovnání s kultovním Králíkem Rogerem se to jen těžko chytá (na což také film dojíždí ve zdejších recenzích), ale přesto nemám ani v moudřejším věku větších výtek a po delší pauze si tuhle nostalgickou parádu s radostí znovu zopakuji... 80%(3.11.2015)

 • B!shop
  ****

  Naprosto perfektni zabava. Mame tu jednoduchej, ale dostatecne sviznej dej, spoustu odkazu, sem tam se dokonce objevi s ohledem na to, ze se jedna o detskej film, lehce uchylnejsi forek, navic vetsina postavicek z Looney Tunes se tu minimalne objevi, ale spousta z nich navic neco predvede, vsichni hlaskujou jak o zivot, skloubeni animace s zivejma hercema skripe jen minimalne a vsechno dostal na povel Brendan Fraser v roli pro nej jako stvoreny. Navic predvede, co umi raketovy gate. Jenze pak tu je jeste hyper mega brutalni Steve Martin, v jedny ze svejch nejlepsich roli, ale tak nalicenej, ze sem ho skoro nepoznal. Ja se skvele bavil.(15.6.2009)

 • 2Pac
  **

  Kazdy kto ma rad kacera Duffyho a zajaca Bunnyho si urcite pride na svoje.Okrem tejto podarenej dvojice tu mame moznost vidiet celu plejadu WB postaviciek.Animakom skvele sekunduje Dharma a George (kral dzungle). Filmik je plny podarenych gagov.Podla mna najlepsie co vzniklo v serii "animakov na platne"...(29.3.2004)

 • - Snímek soutěžil o ceny Saturn v kategoriích nejlepší film a nejlepší hudba. (Terva)

 • - Scéna s králíkem Bunnym ve sprše je odkazem na známou hororovou scénu z filmy Psycho (1960). (x_silver)

 • - Film soutěžil o cenu Golden Satellite v kategorii nejlepší animovaný snímek. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace