Looney Tunes: Zpět v akci

Zajac Bugs opäť v akcii

Akční / Animovaný / Fantasy / Dobrodružný

USA, 2003, 90 min

• ad

Tak tohle bylo peklo!!! Děj jsem nepochopil doteď... ale asi šlo o nějakýho zlýho člověka a nějaký hodný lidia hodný nakonec vyhráli... jinak fakt nevim, Pár slušnejch narážek pro dospělý (který ale zase nepochopí děti) zejí uprostřed tupého humoru (ano dojde i na pověstné kopání se do zadnice) a nemají vůbec šanci zaujmout. Konec, tečka.(2.7.2005)

• 2Pac

Kazdy kto ma rad kacera Duffyho a zajaca Bunnyho si urcite pride na svoje.Okrem tejto podarenej dvojice tu mame moznost vidiet celu plejadu WB postaviciek.Animakom skvele sekunduje Dharma a George (kral dzungle). Filmik je plny podarenych gagov.Podla mna najlepsie co vzniklo v serii "animakov na platne"...(29.3.2004)

Vítejte ve světě, kde fyzikální zákony ještě nenabyly účinnosti, o zákonech logiky nikdy nikdo neslyšel a děj je pro film naprosto nepodstatný. Já se v něm pobavil s nástupem takřka každého hráče v dresu Warner Brothers a skvěle jsem si užil i všechny mnou zachycené odkazy na filmovou klasiku. Přesto bych asi se čtvrtou hvězdou váhal, ale musel jsem každému ze svých dětí během sledování filmu několikrát přišívat urvanou bránici, takže horší hodnocení by patrně bylo urážkou humoru, který si svou cílovou skupinu neomylně našel.(10.11.2013)

• Maki89

ty vole toto bola kravina... spojenie animacie a realneho sveta je sice zaujimave, no na klasiku - a to Kralika Rogera to rozhodne nemalo, bolo tu par vtipnych scen s Duffym a Bugsom, z realneho sveta to drzal nad vodou Frasier - Jenna Elfman bola vyslovene zla, pribeh veskery zadny.. neviem pre koho bol tento film vlastne urceny... 4/10(19.3.2010)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $20,991,364Tržby Celosvetovo $68,514,844║ Tak návrat k súhre kresleného s hraním sa vždy nevypláca, ešte v Space jam to zaberalo ale v tomto počine, kde sa snažili napratať tvorcovia asi všetky postavičky z Looney Tunes to až tak neladí, aj keď sa občas nájdu lepšie chvíľky, hlavne čo sa aspoň animácie týka, ináč nie je to v celku viac než slabší priemer, ktorý nemá dohromady skoro nič preborné ponúknuť.(6.7.2008)

• - Anthony de Rosa soutěžil o cenu Annie v kategorii nejlepší animace postav. (Terva)

• - Scéna s králíkem Bunnym ve sprše je odkazem na známou hororovou scénu z filmy Psycho (1960). (x_silver)

• - Film soutěžil o cenu Golden Satellite v kategorii nejlepší animovaný snímek. (Terva)