Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Stanley Yelnats (LaBeouf), kterého pronásleduje smůla způsobená starou rodinnou kletbou, je poslán do tábora Zelené jezero, kde se jeho život ocitne v nebezpečí. V táboře je ale uvězněn a se svými spoluvězni - Squid, Armpit, ZigZag, Magnet, X-Ray a Zero - jsou přinuceni strážkyní tábora (Weaver) a jejími dvěma kumpány k tomu, aby zdánlivě bezdůvodně kopali jednu jámu za druhou. Ve skutečnosti však k tomu důvod existuje a Stanley musí spolu se svými spoluvězni držet pohromadě, pokusit se odhalit skryté tajemství a jednou provždy zlomit kletbu rodiny Yelnatsů. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (78)

Kvítek 

všechny recenze uživatele

V Dírách mě iritovala hloubka dělící dětské a dospělácké postavy. Problematičtí kopáči v táboře Zelené jezero jsou tak věrohodní a opravdoví, že se s nimi během chvíle ztotožníte. Stanley a Zero jsou ukázkovými kamarády do deště (díry) a jejich dojemné přátelství je hlavním tahounem příběhu. Dospěláci jsou na druhou stranu tak neuvěřitelně stupidní postavy, že situaci nezachrání ani jména Voight a Weaver a ku mé nevoli podkopávají zalíbení ve zbytku děje. ()

T-pack 

všechny recenze uživatele

Hrozně zajímavej film, který ale asi svého diváka bude hledat. No minimálně jednoho našel a hrozně ho oslovil. Vážně skoro pohádkový příběh mě ani trochu ve své stopáži nenudil a svojí švihlostí a nízkorozpočtovým dojmem mi tak nějak hned po deseti minutách přirostl k srdci. Pro mě budiž toto nezávislé dílko malým osobním kultíčkem. To víte, Shia. ()

Reklama

blackJag 

všechny recenze uživatele

Nadmíru povedený rodinný film s malou porcí mystických prvků, které jsou velmi přesně dávkované (stejně jako flashbacky z "westernové" minulosti) a skvěle tak fungují. Mladý LaBeouf je ve filmu dobře obsazený a na svůj věk předvádí již autonomní výkon. Dospělým postavám vévodí suverénní Jon Voight, který si svou postavu mírně psychotického dozorce vyloženě užívá (ne že by se ale Weaverové nebo Nelsonovi dalo něco podstatného vytknout). 80% ()

MIGHTTREE 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdina je zde daleko lepší než v takém Transformers. Znám knihu a proto dokážu ocenit návaznost, kterou má i kniha. Film se zdá jako řadový film o poutu dvou kamarádů, ale nabízí i příběh na pozadí. Příběh zeleného jezera je zde méně patrný než v knize,ale možná proto vyniká hlavní linie. Hezký příběh se zajímavým koncem. Megafilm to není a o to více ho mám rád. ()

heyda 

všechny recenze uživatele

Četl jsem knížku a dodnes ji mám vystavenou mezi mými nejoblíbenějšími knihami, proto jsem byl zvědavý, jak si s filmem poradí Davis a popravdě řečeno mě ani nezklamal ani nenadchnul. Pěkná vizuální stránka, ale ne příliš zdařená atmosféra. V knížce totiž nešlo zas až tolik o komedii, ale spíš o drama. Každopádně svoje kouzlo má i film. Proto moje hodnocení 3 pěkné hvězdičky a pokud chcete zažít dobrodružství jak se patří, tak radši knížku než film a nebo obojí zaráz - věřte mi! :-) ()

Galerie (13)

Zajímavosti (11)

  • Film je věnován vzpomínce na Scotta Planka, představitele Trouta Walkera, který umřel chvíli po natáčení na následky automobilové nehody. (..Lucas..)
  • Stanleyho příjmení "Yelnats" je přesmičkou jeho křestního jména. (Morien)

Reklama

Reklama