kaylin

Moje první setkání s Pee-weem je spíše takové rozpačité. Nemohu si pomoct, ale Paul Reubens v třiašedesáti jako tahle potrhlá postavička vypadá divně, spíše jako taková ta loutka, co sedí břichomluvci na klíně. I když jsou zde vtipné momenty, celkově mě postava i snímek spíše zklamaly, než abych se bavil. ()

Derek

v porovnani s prvym pee-weeho hitom (big adventure) je to neskutocne sklamanie, co az tak neprekvapi lebo namiesto burtona a elfmana si musime vystacit s lee-om a mothersbaughom, co je zosun az niekde do ceckovej kategorie. nepomaha ani televizny look a celkova lacinost. par dobrych okamzikov sa najde ale vacsinu filmu som bol tak iritovany ze som nemal daleko od toho to vypnut... ()

Kozy9

Moje prvé a asi aj posledné stretnutie s postavou Pee-wee. Je ťažké určiť na aké cieľové obecenstvo film smeruje. Vtipy - ak sa dá tomu tak povedať - sú vyslovene detské, zatiaľ čo postavy a prostredia (zosmiešnenie amishov, striptéry atď...) mi neprídu vôbec vhodné do filmu malých. Celá snímka je absurdná zlátanina bizarných nápadov s umelo vytvoreným gradovaním deja. Samotná postava pôsobí neprirodzene a afektovane, možno by to fungovalo ako komiks ale ako film určite nie. CELKOVÉ HODNOTENIE: 30%. ()

LukeKiller

What the fuck did I just see... Jedna hviezda za Piscatellu ako indiána a druhá zaneskutočne obskúrnu zápletku a scény s Joe Manganiellom, hlavne snové, kde hovoria s Pee Weem španielsky. ()

KT_2011

Pochopitelně jen pro menší děti. Řemeslně velmi dobře zvládnuté. Z hlediska člověka mimo cílovou skupinu opravdu hodně ulítlé. ()

Sjoduk

Veľmi hlúpy a humor a takmer úplne bez vtipu. Možno je to určené pre deti alebo neviem ako si to vysvetliť. Hlavná postava Paul Reubens sa navyše tvári ako klaun bez mejkapu alebo vypchatá bábka, má veľmi málo výrazov tváre na to, že je komik. Ani neviem prečo som to pozeral. ()