kaylin

Moje první setkání s Pee-weem je spíše takové rozpačité. Nemohu si pomoct, ale Paul Reubens v třiašedesáti jako tahle potrhlá postavička vypadá divně, spíše jako taková ta loutka, co sedí břichomluvci na klíně. I když jsou zde vtipné momenty, celkově mě postava i snímek spíše zklamaly, než abych se bavil. ()

LukeKiller

What the fuck did I just see... Jedna hviezda za Piscatellu ako indiána a druhá zaneskutočne obskúrnu zápletku a scény s Joe Manganiellom, hlavne snové, kde hovoria s Pee Weem španielsky. ()

Derek

v porovnani s prvym pee-weeho hitom (big adventure) je to neskutocne sklamanie, co az tak neprekvapi lebo namiesto burtona a elfmana si musime vystacit s lee-om a mothersbaughom, co je zosun az niekde do ceckovej kategorie. nepomaha ani televizny look a celkova lacinost. par dobrych okamzikov sa najde ale vacsinu filmu som bol tak iritovany ze som nemal daleko od toho to vypnut... ()

Kozy9

Moje prvé a asi aj posledné stretnutie s postavou Pee-wee. Je ťažké určiť na aké cieľové obecenstvo film smeruje. Vtipy - ak sa dá tomu tak povedať - sú vyslovene detské, zatiaľ čo postavy a prostredia (zosmiešnenie amishov, striptéry atď...) mi neprídu vôbec vhodné do filmu malých. Celá snímka je absurdná zlátanina bizarných nápadov s umelo vytvoreným gradovaním deja. Samotná postava pôsobí neprirodzene a afektovane, možno by to fungovalo ako komiks ale ako film určite nie. CELKOVÉ HODNOTENIE: 30%. ()