V malom americkom mestečku s pokojnou atmosférou sa znenazdajky objavia vlkolaci, ktorí spôsobujú smrť nevinných občanov. V rovnakom čase sa v meste zastaví aj zvláštny chlap, ktorý si hovorí Neon Joe, a vydáva sa za lovca vlkolakov. Za určitú sumu je ochotný zachrániť mesto pred skazou. Starostka jeho ponuku s radosťou prijíma, pretože verí skúsenostiam, ktoré má Joe z predchádzajúcich súbojov s vlkolakmi. Joe je rád, že opäť zarobí, ale ešte netuší, že v mestečku Garrity sa nachádza viacero hrozieb, ako len nebezpeční vlkolaci. (Marceloo)

Marceloo

V malom americkom mestečku s pokojnou atmosférou sa znenazdajky objavia vlkolaci, ktorí spôsobujú smrť nevinných občanov. V rovnakom čase sa v meste zastaví aj zvláštny chlap, ktorý si hovorí Neon Joe a vydáva sa za lovca vlkolakov. Ten je za určitú sumu ochotný zachrániť mesto pred skazou. Starostka jeho ponuku s radosťou prijíma, pretože verí skúsenostiam, ktoré má Joe z predchádzajúcich súbojov s vlkolakmi. Joe je rád, že opäť zarobí, ale ešte netuší, že v mestečku Garrity sa nachádza viac hrozieb, ako len nebezpeční vlkolaci. - Tento seriál neponúka vela vecí, ktoré by hororového diváka dokázali zaujať. Ako horor nefunguje tento seriál vôbec, čo by som rešpektoval, keby fungovala aspoň komediálna stránka tohto seriálu. Tá je ale tak presilená, že som sa občas pousmial nad trápnosťou celého tohto diela. Za pochvalu stoja zrejme len masky vlkolakov, ktoré vyzerali pôsobivo, ale boli používané úplne minimálne. Pár vecí stojí za zmienku, ale gilotína na penis alebo fajnová hovorová angličtina z toho zaujímavý projekt neurobia. Našťastie to celé nemá ani 2 hodiny a má to len päť epizód. V druhej sérii sa toho vela nezmenilo. Humor opäť velmi nefunguje, vlkodlakov je ešte menej, ale keďže majú epizódy stále len 20 minút, dá sa to vydržať. ()