Lék (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1982, 23 min

Miroslav Sovják
  • Svata

To by mě zajímalo co to bylo za kapelu....(1.11.2017)

"Ten křik, respektive to řvaní, to jde od Vás, ne?" Vynikající bakalářský příběh, tentokrát na téma Naše babička je hluchá jak poleno. Všichni tady na sebe hulákaj jak na lesy (nejvtipněji Bydžovská). Luxusní okamžik přijde ve chvíli, kdy dorazí všetečný soused Všetečka (Nárožný) a začne jim radit. Jako když napíšu, že tam na hluchotu bábě (Zázvorková) ordinuje skákání ze židle, tak mi to nikdo neuvěří. Tedy kromě kolegy 6thSun, který mi to doporučil. Tímto mu děkuji. Velice. :-D(4.4.2016)

• slunicko2

Jak získat vztah k big beatu aneb Kde jste se naučili tak pěkně břinkat? Roztomilé poloamatérské zobrazení "koncertu" je spolu s titulní hláškou hlavní předností příběhu.(22.2.2018)

Úžasný bakalářský příběh, ono zahrát hluchého člověka je taky umění, když vám neustále někdo řve do ucha. Jako vždy exceluje pan Petr Nárožný, co slovo, to perla(17.4.2016)

• Marthos

Patrně nejhlučnější bakalářský příběh, který tradičně stojí za starou belu, nebýt ovšem jako vždy perfektního Petra Nárožného v roli všetečného souseda Všetečky.(27.10.2017)

• - Kapela hraje zjevně z playbacku část skladby skupiny Abraxas „Vzpoura Moogů“ z roku 1980. (Allster)