poster

Lék (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1982, 23 min

Scénář:

Miroslav Sovják
 • Marthos
  **

  Patrně nejhlučnější bakalářský příběh, který tradičně stojí za starou belu, nebýt ovšem jako vždy perfektního Petra Nárožného v roli všetečného souseda Všetečky.(27.10.2017)

 • Svata
  **

  To by mě zajímalo co to bylo za kapelu....(1.11.2017)

 • roswelll
  *****

  Úžasný bakalářský příběh, ono zahrát hluchého člověka je taky umění, když vám neustále někdo řve do ucha. Jako vždy exceluje pan Petr Nárožný, co slovo, to perla(17.4.2016)

 • LadyPupu
  ****

  "Ten křik, respektive to řvaní, to jde od Vás, ne?" Vynikající bakalářský příběh, tentokrát na téma Naše babička je hluchá jak poleno. Všichni tady na sebe hulákaj jak na lesy (nejvtipněji Bydžovská). Luxusní okamžik přijde ve chvíli, kdy dorazí všetečný soused Všetečka (Nárožný) a začne jim radit. Jako když napíšu, že tam na hluchotu bábě (Zázvorková) ordinuje skákání ze židle, tak mi to nikdo neuvěří. Tedy kromě kolegy 6thSun, který mi to doporučil. Tímto mu děkuji. Velice. :-D(4.4.2016)

 • slunicko2
  **

  Jak získat vztah k big beatu aneb Kde jste se naučili tak pěkně břinkat? Roztomilé poloamatérské zobrazení "koncertu" je spolu s titulní hláškou hlavní předností příběhu.(22.2.2018)

 • - Kapela hraje zjevně z playbacku část skladby skupiny Abraxas „Vzpoura Moogů“ z roku 1980. (Allster)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace