Můj soused zabiják 2

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 95 min

Rozpočet $40miliónovTržby USA $16,328,471Tržby Celosvetovo $26,155,781║ Zbytočný priestrel, kde niekoľko slušný zábavných scén, zabíja až zbytočne moc veľká odrovnanosť dialógov, čoraz viac hlúpa uletenosť deja a neskutočne otravný, uplakaný Bruce Willis. /25%/(9.5.2010)

Tak nevím o jaký stupeň byl druhý díl horší. Rozhodně nesouhlasím s drtivou většinou zde a myslím, že díl druhý je ve stejném stylu jako díl první a Bruce Willis, který tam brečí a ukazuje city je docela vtipnej jako vrah. Pokud se někdo půjde dívat na druhý díl jako na vážný film, tak ho film zklame, ale pokud půjde s tím, že se bude bavit u komedie, tak bude spokojený!(8.6.2013)

Skôr ako pokračovanie, treba túto taškaricu brať ako paródiu na pôvodný film. Pribudlo mnoho trápneho humoru, na ktorom sa skôr pousmejete, ako zasmejete, herci si tu robia zo svojich postáv skôr srandu ( Matthew Perry na vrchole svojho komediálneho prehrávania ), než nadväzujú na originál. Čo už, na krátky večer stačí.(17.3.2015)

• Pavlínka9

Nejsem fanoušek pokračování a u tohoto jsem tušila, že to nebude zrovna bomba...A ono - no, přemýšlela jsem dokonce i jen o jedné hvězdičce...Zasloužili si je hlavně dvě ženy v tomto filmu a hysterické scény Bruce Willise, kdy vidět ho brečet není pěkný pohled :D Ale zábava či smích ? Bohužel při tomto snímku nic takového. Je to Můj soused zabiják na druhou. Nikdy více a Bruce Willise již jen jako drsného muže ;)(27.11.2014)

• spikey1

na Amandu Peet bych se mohl dívat pořád a pořád v prvním díle ukázala co mohla(doslova), v celku se jedná o nenásilnou akční komedii kde se Perry snaží vytřískat co to jde ze svého komediálního umu ale jak je vidno nejlíp mu to jde v seriálové sféře, Willis s bačkůrkama mi taky moc nesedí, velmi dobrý je Pollak v roli svého otce a mafiánského dona(21.1.2009)

• - Film produkovala i společnost Bruce Willise Cheynne Enterprises. (imro)

• - Kevin Pollak si zde v roli Laszlo Gogolaka zahrál otce své vlastní postavy z prvního dílu Janniho Gogolaka. (otík)

• - V čase 1:27:00 háže Jimmy (Bruce Willis) provaz Jill (Amanda Peet), ona ho chytá a pouští na zem. V dalším záběru však lano drží v ruce a poté lano opět nemá. (Iveet)