Můj soused zabiják 2

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 95 min

Lepších 50%. Není to rozhodně tolik vtipné a nahláškované jako jednička, nicméně i přesto jsem se docela dobře pobavil. Pár hlášek tam bylo, Willis dokáže pobavit a několik vtipných situací se také objevilo. Co se týče příběhu, nic nového pod sluncem, jen kopie jedničky. Koukat se na to dá, pobaví to, ale jednička rozhodně lepší. Howgh!(26.9.2011)

• Mikino00

Co to bylo? Z Willise udělali zženštilého hlupáka, příběh byl familiárně stupidní, kde se jednotlivé postavy překonávaly v tuposti a přitroublosti. Herečky alespoň neztratily nic ze své krásy, to ale nemůže zastavit neuvěřitelně prudký sešup po jedničce, zde není totiž nic co by zaujalo, ani příběh, ani scénář, či nějaký vtip nebo sympatická postava.(10.10.2013)

• Radiq

Neřikám, že mě to nepobavilo, ale jak furt Matthew Perry furt do něčeho narážel nebo padal, tak to pak už přestalo být vtipný. V podstatě snižuju hodnocení jenom kvůli tomu. Tvrdo-měkkymu Willisovi humor taky docela sedí, což bylo jasný už od dob Moonlightingu. A jinak to neni zas takovej pruser, že by se to nevyrovnalo jedničce. Lászlo Gogolak v podání Kevina Pollaka byl k nepoznání a docela vtipnej... až na to mlácení syna ksichta kobylího. Nad mou prostřelenou hlavou vládne spíš spokojenost.(27.11.2012)

• Oskar

Všechno, co jsem napsal u jedničky, se definitivně potvrdilo a ještě neúnosně přehnalo ve dvojce. Jestliže v prvním filmu Jimmy Tulipán vyzařoval nějaké charisma a vzbuzoval respekt (a to bych řekl, že ano!), pak ve dvojce o to všechno přichází, protože se chová jako pravý a nefalšovaný debil. Nemyslím tím, že má na nohou plyšové králičí bačkůrky a cupitá v nich kolem plotny. Mluvím o jeho slabošském chování, laciných siláckých řečech; o tom, že kdykoli mu dojdou argumenty, ucedí: "Drž hubu, nebo tě zabiju!" nebo něco v tom smyslu. To už není "ha ha, typický Bruce Willis", to je autorská bezradnost. Ještě nepochopitelněji se chová zubař Oz. Ještě víc jako submisivní fackovací panák, který si nechá líbit takové věci, že nad tím zůstává rozum stát. I ten nejmírumilovnější jedinec by Tulipána dávno bez pardónu nakopal do zadku. A dobře by udělal. 20%(28.12.2005)

• waits

Hele, běhá tam zase Chandler, ale už vůbec není vtipný. Zoufale nevtipný je taky Willis a za hranicí parodie skupinka padouchů včetne totálně nevýrazného šéfa. U Willisova "Drž hubu" a varování, že manželku zastřelí, jsem málem vypnul, ale ovladač byl kdesi pod gaučem, vydržel jsem tedy až do konce. Škoda, že jsem ho tam pohodil až během filmu a ne před zapnutím. Ztráta času.(23.1.2010)

• - Bruce Willis tu říká svou slavnou hlášku "Yipee-ki-yay" z proslavené série Smrtonosná past. (Benjamin-L)

• - V čase 54:46 se Oz (Matthew Perry) polekaně odtahuje od Jimmyho (Bruce Willis) s otevřenou pusou a držící se deky. V dalším záběru však sedí u stěny se zavřenou pusou a v jiné poloze. (Iveet)

• - Kevin Pollak si zde v roli Laszlo Gogolaka zahrál otce své vlastní postavy z prvního dílu Janniho Gogolaka. (otík)