Můj soused zabiják 2

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 95 min

Už jsem si vůbec nepamatoval jedničku, která mě evidentně moc nenadchla, takže nějaký souvislosti s prním dílem jsem moc nepobíral, ale možná i proto jsem si film vcelku dobře užil. Solidní krimi komedie se skvělým Willisem a těmi ostatními. Pár skvělých hlášek se taky najde. Nicméně ke konci to už bylo trochu moc, takže na víc jak tři hvězdy se toto pokračování nevyšplhá. 55%(22.12.2014)

Docela jsem se bavil, ten stařičký padouch byl fakt skvělý, hozně mi připomínal Labudu :). Bruce Willis je se svými pokusy o pláč k smíchu a Matthew Perry se snad nikdy nevyhrabe z role, při níž by nemyl zmatený a zbrklý jako v Přátelích. I tak jsem se pobavil, příběh sice zase až tak moc za to nestojí ale za zkouknutí to stojí.(3.4.2005)

Tak tohle je spravnej masakr. Prvni dil byl sice takovej vaznejsi a tohle je spis traparna, ktera jen vyuziva uspechu prvniho dilu, ale ja jsem se bavil vic nez u prvniho dilu a proto je oba radim priblizne na stejnou uroven. Herci sou vsichni desne v pohode i kdyz samozrejme vetsina dost prehrava vcetne Willise, ale vubec to nevadi. Skoda, ze Amanda Peet nepredvede neco podobnyho jako v prvnim dile, ale holt uz je slavnejsi tak to nema zapotrebi. Dej je samozrejme uchylarna, spousta klise a do toho vymasteny gangsteri (ktery jsou ale cool). I pres vsechny vytky, ktery k filmu mam musim dat 4*, protoze dej je fakt sviznej a hodne vtipnej a to je u komedie nejdulezitejsi.(19.9.2005)

• Mikino00

Co to bylo? Z Willise udělali zženštilého hlupáka, příběh byl familiárně stupidní, kde se jednotlivé postavy překonávaly v tuposti a přitroublosti. Herečky alespoň neztratily nic ze své krásy, to ale nemůže zastavit neuvěřitelně prudký sešup po jedničce, zde není totiž nic co by zaujalo, ani příběh, ani scénář, či nějaký vtip nebo sympatická postava.(10.10.2013)

• Jara.Cimrman.jr

"Co se tady v noci dělo? A proč mě bolí zadek?" Uděláme z charismatického zabijáka hospodyňku v růžových bačkůrkách? To je nápad. To bude srandy. Jenže můj převaděč spojitosti tohle prostě nepobral. To, že je trapný Oz, je totiž naprosto v pořádku, protože takový byl vždycky, ale Jimmy? To se nedělá, zkazilo mi to náladu tak, že mi ji nevylepšily ani Jill se Cynthií a těm to nikdy nedělalo problémy. Sbohem, Tulipáne, už se neuvidíme.(8.2.2017)

• - V čase 46:26 pokládá Cynthia (Natasha Henstridge) hrnek s kávou na talířek, který drží v druhé ruce. V dalším záběru však drží hrnek daleko od talířku. (Iveet)

• - Když se Oz (Matthew Perry) probudil v posteli s Jimmym (Bruce Willis), Willis byl pod dekou nahý. Matthew Perry nevěděl proč a prý se bál zeptat. (Cheeker)

• - V čase 1:27:00 háže Jimmy (Bruce Willis) provaz Jill (Amanda Peet), ona ho chytá a pouští na zem. V dalším záběru však lano drží v ruce a poté lano opět nemá. (Iveet)