Můj soused zabiják 2

• Austrálie

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 95 min

• kluk z Na

Co si budem povídat, je to sračka. Jednička byla velice fain, byli tam povedený vtipy, třeba dyž Oz narazil do dveří, nebo se omluvil, že se de vyzvracet. No a z nějakýho důvodu si vedení myslelo, že by se msz2 mělo stavět na těchto vtipech, takže v konečné fázy to vypadá, že se divám na neucelený prasácky roztříhaný celek, ve kterém Oz neustále naráží do dveří a do kytek ,padá na zem, opět naráží do čehosi a hádejte co? Spadne na zem!!! A najedou se dáví jakoby chtěl zvracet a to několikrát zopakuje a do něčeho narazí a dál už to znáte samy... do toho další tragické postavy v čele s Brusem Tadeskym. Slabota.(9.12.2007)

Pokračování této zabijáckovské komedie se vcelku povedlo. Nevim, ale pořád jsem se musel smát jak Willisovi, tak Perrymu, a to v dobrém slovasmyslu. U druhého jmenovaného herce mi už snad i připadá, že tu svou "vtipnou hloupost a naivitu" ani nehraje, ale že už je takový pořád. Hold prostě natáčení Přátel se na něm muselo nějak podepsat.(18.7.2010)

• Strike

Tento film obsahuje několik nej. Scéna v baru je rozhodně nejtrapnějším hereckým momentem Bruce Willise. V tomto filmu je nejvíce nejstupidnějších pádů a narážení do dveří v podání jednoho ,,herce" - Perryho, kterej tam nic jinýho v podstatě nedělá. Ale ze všeho nejhorší je kreace Kevina Pollacka - ten je opravdu k nevydržení. Dvě hvězdy jsou za to že to bylo tak nějak koukatelné, Willis, kromě výše jmenované scény, byl v pohodě a Amada Peet je stejně roztomilá jako v prvním díle.(26.1.2007)

• spikey1

na Amandu Peet bych se mohl dívat pořád a pořád v prvním díle ukázala co mohla(doslova), v celku se jedná o nenásilnou akční komedii kde se Perry snaží vytřískat co to jde ze svého komediálního umu ale jak je vidno nejlíp mu to jde v seriálové sféře, Willis s bačkůrkama mi taky moc nesedí, velmi dobrý je Pollak v roli svého otce a mafiánského dona(21.1.2009)

• Aleee89

Ani první film mě nijak extra nezaujal, o dvojce se to už nedá tvrdit tím tuplem. Děj mi přijde dost křečovitý a jakoby vycucaný z prstu. Herci se také nijak nepředvedli, což jim ostatně ani neumožňoval poněkud zmatkovitý scénář. Nebavila jsem se, vtípky mi vtipné nepřišly a všechno se to jaksi minulo účinkem. Tenhle film rozhodně netoužím vidět znovu, mi se zkrátka nelíbil.(17.6.2013)

• - V čase 1:27:00 háže Jimmy (Bruce Willis) provaz Jill (Amanda Peet), ona ho chytá a pouští na zem. V dalším záběru však lano drží v ruce a poté lano opět nemá. (Iveet)

• - V čase 54:46 se Oz (Matthew Perry) polekaně odtahuje od Jimmyho (Bruce Willis) s otevřenou pusou a držící se deky. V dalším záběru však sedí u stěny se zavřenou pusou a v jiné poloze. (Iveet)

• - Když je Oz (Matthew Perry) s Jill (Amanda Peet) v motelu koupelně, tak si jí vlasy dělají co chtějí - v prvním záběru je má za uchem, ale ve druhém zase ne. (asdfasdf)