Můj soused zabiják 2

• Irsko

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2004, 95 min

• Janega

Ten film som nedokázal dopozerať ani dokonca. Oproti ako-takej jednotke, je toto totálna hovadina. "Vtipné" scénky nie sú vtipné, ale úbohé a človek sa cíti miestami trápne. Inokedy vynikajúci Matthew Perry trápne šaškuje už v úvodnej scéne a Willis v zástere no comment. Film som videl asi polhodinu (viac som nezvládol), ale pochybujem, že by sa to postupne zlepšilo.(14.4.2012)

• Aleee89

Ani první film mě nijak extra nezaujal, o dvojce se to už nedá tvrdit tím tuplem. Děj mi přijde dost křečovitý a jakoby vycucaný z prstu. Herci se také nijak nepředvedli, což jim ostatně ani neumožňoval poněkud zmatkovitý scénář. Nebavila jsem se, vtípky mi vtipné nepřišly a všechno se to jaksi minulo účinkem. Tenhle film rozhodně netoužím vidět znovu, mi se zkrátka nelíbil.(17.6.2013)

• kaylin

První film měl nápad, bylo to zábavné, bylo to zajímavé, nové. Dvojka prostě jen hrála na to, že jednička docela uspěla a že to samé, se stejnými postavami, bude i podruhé tak samý úspěch. Ten se nakonec nekonal a díky bohu za to. Dvakrát v tomhle případě určitě stačilo, i když zde jsou momenty, kterým se dá zasmát.(11.4.2014)

• Jara.Cimrman.jr

"Co se tady v noci dělo? A proč mě bolí zadek?" Uděláme z charismatického zabijáka hospodyňku v růžových bačkůrkách? To je nápad. To bude srandy. Jenže můj převaděč spojitosti tohle prostě nepobral. To, že je trapný Oz, je totiž naprosto v pořádku, protože takový byl vždycky, ale Jimmy? To se nedělá, zkazilo mi to náladu tak, že mi ji nevylepšily ani Jill se Cynthií a těm to nikdy nedělalo problémy. Sbohem, Tulipáne, už se neuvidíme.(8.2.2017)

Tak nevím o jaký stupeň byl druhý díl horší. Rozhodně nesouhlasím s drtivou většinou zde a myslím, že díl druhý je ve stejném stylu jako díl první a Bruce Willis, který tam brečí a ukazuje city je docela vtipnej jako vrah. Pokud se někdo půjde dívat na druhý díl jako na vážný film, tak ho film zklame, ale pokud půjde s tím, že se bude bavit u komedie, tak bude spokojený!(8.6.2013)

• - Tetování na ruce Jimmyho Tulipána je logo produkční společnosti. (imro)

• - Film produkovala i společnost Bruce Willise Cheynne Enterprises. (imro)

• - Kevin Pollak si zde v roli Laszlo Gogolaka zahrál otce své vlastní postavy z prvního dílu Janniho Gogolaka. (otík)