poster

Česáč (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1986, 19 min

Režie:

Hynek Bočan

Kamera:

Ivan Koudelka

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

 • roswelll
  *****

  Velice vtipná povídka o problému, který se dříve řešil všude a dnes už je to jen úsměvná vzpomínka - dlouhé vlasy.(16.4.2016)

 • rt12
  ****

  Náhodou mě to přišlo na 86 rok docela dobrý a nebylo to zase tak od věci. Já osobně si pamatuji, že pokud měl některý spolužák vlasy přes límec, tak byl vykázán ze třídy a vyslán k holiči. Jeden hoch dokonce nebyl připuštěn k závěrečným zkouškám a bylo jedno co měl v hlavě, psal se rok 78. Takové absurdity se tenkrát děli i v matičce Praze.(27.7.2016)

 • LadyPupu
  ***

  Bakalářský příběh na téma Jak jsem si začal vážit svého syna/dcery. Jana Hlaváčová v roli matky, jejíž syn (Jan Potměšil) chodí s příšernou mařenou na hlavě a odmítá se nechat ostříhat. Matka je z toho nešťastná, otec z toho má legraci, ostatně aby ne, když ho hraje plešatej Petr Nárožný... "Já měl dycky krátkej střih, trávník, na krabičku, po celý hlavě." :-)(8.4.2016)

 • Ironfood
  **

  Mladý Honza Potměšil jako český (vlastně ještě československý) rebel bez příčiny(20.4.2016)

 • lubospoti
  ***

  Tuhle bakalářskou povídku drží nad vodou zejména herecký výkon Petra Nárožného. Jeho komika je sice na první pohled nenápadná, ale nesmírně vtipná.(9.9.2018)

 • ArthasKarfa
  ****

  Petr Nárožný a jeho způsob výchovy a argumentace se ženou mě opravdu pobavil. Kapsička a Tomášek jsou opravdu zlatá slovíčka, která asi nemají na dlouhé vlasy šanci zapůsobit.(12.10.2018)

 • Winster
  ****

  Nárožnej se do té debaty o háru fakt hodí :D (chudák). A proč? Protože mě nikdo nenutil! Tak to je a bude...(11.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace