Česáč (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1986, 19 min

Hynek Bočan

Ivan Koudelka

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Náhodou mě to přišlo na 86 rok docela dobrý a nebylo to zase tak od věci. Já osobně si pamatuji, že pokud měl některý spolužák vlasy přes límec, tak byl vykázán ze třídy a vyslán k holiči. Jeden hoch dokonce nebyl připuštěn k závěrečným zkouškám a bylo jedno co měl v hlavě, psal se rok 78. Takové absurdity se tenkrát děli i v matičce Praze.(27.7.2016)

Velice vtipná povídka o problému, který se dříve řešil všude a dnes už je to jen úsměvná vzpomínka - dlouhé vlasy.(16.4.2016)

Bakalářský příběh na téma Jak jsem si začal vážit svého syna/dcery. Jana Hlaváčová v roli matky, jejíž syn (Jan Potměšil) chodí s příšernou mařenou na hlavě a odmítá se nechat ostříhat. Matka je z toho nešťastná, otec z toho má legraci, ostatně aby ne, když ho hraje plešatej Petr Nárožný... "Já měl dycky krátkej střih, trávník, na krabičku, po celý hlavě." :-)(8.4.2016)

• Ironfood

Mladý Honza Potměšil jako český (vlastně ještě československý) rebel bez příčiny(20.4.2016)

Tuhle bakalářskou povídku drží nad vodou zejména herecký výkon Petra Nárožného. Jeho komika je sice na první pohled nenápadná, ale nesmírně vtipná.(9.9.2018)