Reklama

Reklama

Snímek Život vypráví příběh šestičlenné posádky Mezinárodní vesmírné stanice, která se ocitá na samotném pokraji jednoho z nejdůležitějších objevů lidských dějin: prvního důkazu o existenci mimozemského života na Marsu. Jak členové posádky pokračují ve svém výzkumu, mají jimi uplatňované metody nezamýšlené následky, a forma života, kterou zkoumají, se ukazuje být mnohem inteligentnější, než kdokoliv očekával. (Falcon)

(více)

Diskuze

blatouchm

blatouchm (hodnocení, recenze)

Není v čem pokračovat. Tohle je konečná. Tomu organismu stačí k replikaci jediná buňka. Hotovo, šmitec.

Uživatel blatouchm smazal svůj příspěvek.

Uživatel blatouchm smazal svůj příspěvek.

ad0lph

ad0lph (hodnocení, recenze)

Alw jwdwn spoiler ˇčo ma napadá:: ak si ho všimol ten ochrnutý.. zrejme by si aj všimol, že išiel za ním.. a tie reči... prosti sprosto neverte cudzím...

ad0lph

ad0lph (hodnocení, recenze)

Pokračovanie by prišlo vhod, ale nikto neverí.. nakoľko taký organizmus ťa dostane(a nejako vedel (história v dna?), že) .....

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Wolf156

V tom případě ALIEN  tomu podobný, TAKY..  Ale to bych raději bejt tebou raději ani neříkal. :D

Úžasná slovní zásoba a stavba vět.. mimochodem,  krása. O_o

Wolf156

Wolf156 (hodnocení, recenze)

Veľmi rád by som vedel, čo sa užívateľom csfd tak páči na takýchto filmoch keď im dávajú také vysoké hodnotenie, ale ešte radšej by son vedel co vedie ľudí točiť takéto už naozaj veľmi otrepané filmy o vesmírnej stanici a nejakom mimozemskom živote čo ich všetkých zabije, naozaj veľmi otrepana hovadina. Podľa môjho názoru si to nezaslúži viac ako 1 hviezdu

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Brakant

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

madam.art

Ne, Byl adaptabilní... spíš tam bylo řečeno něco v tom stylu že kdysi na Marsu byl život... 

Ten zmrd prostě hibernoval  jako zasrána bakterie a bakterie kyslík nepotřebují. :)

 

Podobně jako jako v red Planet.... ti brouci.

Kdysi nějaký zmrdi vyhladili veškerý život na zemi. 

A pak se ve finále povyhladili mezi sebou a jako jedinný Callwin zůstal.... :)

madam.art

madam.art (hodnocení, recenze)

Badmaniak

Prima, díky za info. Asi tam fakt něco takového zaznělo... Jj, želvušky atp. Něco málo jsem četla, mimořádně zajímavé. Víc než Life ;-)

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

madam.art

Bylo to tam. bylo to v režimu hibernace, něco jako spory.

Prakticky to tam kdysi žilo, pak se Mars (co byl jako Země) proměnil v dnešní Mars, tak se to prostě uložilo ke spánku. Tohle je ve spoustě filmech a i mnoha oficiálních  panspermiových teoriích o vzniku života.

I u nás existují organismy, které vydrží nepředstavitelné změny teplot, protože jsou vlastně "u ledu" :)

na příspěvěk reagoval madam.art

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

mm13

No tak jsi to věděl o 20 sekund dřív než to tam bylo, to je fakt terno. :D

Neříkám, že jsem to netušil když jel ten člun k tomu modulu, ale prostě půl minuty sem nebo tam, emoce pro mě jako zakončení jsou stejné. Ne že bych to čekal 5 minut předem a konec vlastně "čitatelnej".

madam.art

madam.art (hodnocení, recenze)

Castrator

... nebylo, nebo mi to asi uniklo... je to jediné, co mě vlastně zajímá... jestli tuhle informaci někdo zaznamenal:)))

Znovu se dívat nechci, je to tak obyčejný, nepřekvapivý film, že by to byla ztráta času. 

na příspěvěk reagoval Badmaniak

madam.art

madam.art (hodnocení, recenze)

Jak je možné, že ten tvor byl závislý na kyslíku? Když tedy měl přežít na Marsu " tisíce let"... očekávala bych, že mu nedostatek kyslíku zas tak vadit nebude... 

na příspěvěk reagoval Castrator, Prometheus69

bero

bero (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Myslel jsem si to ale nechtěl jsem uvěřit,protože největší pitomce udělali z diváků Promethea...poraď mi mám si přejmenovat profil na Život69 nebo 96? :-))

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

mm13

Asi logicky to začne nahlodávat když se obětuje a je tam pořád záběr jen na jeho modul... 

Kdyby se obětoval a ona se zachránila... tak prostě bude hlavně na ní. 

Každopádně v kině to vypadá všechno nějak víc epičtěji a překvapivěji... 

na příspěvěk reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Badmaniak

!!! SPOILER: Ale bol. Počas celej záverečnej scény a prestrihoch z jedného modulu do druhého som si vravel "snáď nie, to nemyslia vážne, že to točia akože je všetko v poriadku a pritom to uzavrú opačne". Espinosa je ako režisér retard.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Badmaniak

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Dreamer

Ten konec se dal možná předpokládat, ale "čitatelný" rozhodně nebyl. Já například mám už dost filmů s happyendama a jsem rád za takovéhle "syrové" konce.

na příspěvěk reagoval mm13

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Dreamer

SPOJKANení. Zatímco v té kriminálce by to ovlivnilo celý film (a mohla by to být hra s divákem, který by si mylsle přesně to, co píšeš, ale zároveň by tím pádem musel počítat, když je to tak očividné, s tím, že to je úmyslná oblbovačka od režiséra a že to tedy bude přesně naopak - vrahem bude skutečně osoba A), tady se to týká jen posledních několika minut.

SPOJKA

Dreamer

Dreamer (hodnocení, recenze)

SPOILER alert, to je ako ked v kriminalke  90 min. ukazuje vsetko na vraha osobu A, nic na osobu B, v poslednej minute sa vsak ukaze ze vrah je osoba B, to nenavidim a to sa stalo aj tu, nezmyselny a nelogicky koniec ktory mnohi ospevuju a ktory bol velmi lahko citalelny. Viac trapny by bol iba koniec, keby (SPOILER alert 2) votrelec odletel prec a v druhom balicku by sa objavilo "babatko".

na příspěvěk reagoval Castrator, mm13, Prometheus69, Badmaniak

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Stallone

Pamatuj příteli, že všechno co se ti stane, ať to bude cokoliv,  že ti to celé bude připadat, jako ta nejhorší noční můra. 

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Badmaniak

Dokud budou mít filmy jako GRAVITACE 78%, tak se takové nelogické kraviny točit budou. Bez pardonu. Bohužel. GRAVITACE je svojí logikou vesmíru ODPAD.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Proč je neustále i v dnešní době v 90% filmů to lživé klišé, že lidi ve vesmíru umrzají?

Dyť tam se jim neměl ten modul jak ochladit, ledaže by jim utíkal kyslík.

A ta srážka sondy na začátku s šutry ve vesmíru taky parádní kravina.

 

No ale jinak film dobrý a za konec dávám palec nahoru. :)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Stallone, blatouchm

Související novinky

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Reklama

Reklama