Policajti na baterky

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2003, 88 min

• IQ Tiqe

Jo, párkárt jsem se upřímně zasmál, ale jinak jsem viděl tuctovou trapnou americkou komedii s ubohými vtipy. Nemluvě o "velmi realistických" scénách, kdy jste obklíčeni jakoby v aréně, kolem vás je 10 střelců a vy geniálně utečete.(20.7.2008)

• bouncer

Myslím si, že námět černý policajt + bílý policajt (popř. bezpečnostní agentura) = hahaha, je už maximálně vyčerpaný a dnes je to přežitek, na který mě odpuzuje se koukat. Nabízí se srovnání s názvově podobnou komedií Policajti ze Švédska, která je minimlně o tři kategorie lepší. Nabízí se už jen otázka: Proč Policajti na baterky vznikli? Proč?(1.2.2004)

Ale jooo, docela se to dalo. Na hranici průměrnosti. 2*-3* (viděl jsem: 1 a půl krát)(21.11.2016)

Asi budu omezenej, když řeknu, že se mi tato bestarostná komedie líbila. Jediné co nechápu je, proč sakra jsou všude "bílej a černej", ale no nic. Martin Lawrence v roli věčně smolného adepta v policejní akademii se mi zalíbil, asi to bude tím, že je to můj oblíbenec. Za to jeho "parťák v podání Stevena Zahna byl to takový zarytý policajt, ale co také čekat od policisty, jemuž zabijí partnera při výkonu služby. Já se bavil, pěkná komedie na vypnutí a pouze sledovat. Tady je tolik bílejch, až mě to oslňuje!"(3.1.2008)

Mizery jsem viděl před dlouhým časem, na dvojku se zatím nechystám a tak jsem se s "komikem" jménem Martin Lawrence moc často nesetkával. Ovšem v této "komedii" mi jeho tlemení po pěti minutách lezlo na nervy. Několik světlých okamžiků a jeden, dva fóry takové snímky nezachrání. 50%.(21.1.2004)

• - Při autohoničce na vrakovišti, kde hlavní hrdinové ujíždí v policejním autě, nabourají pravý přední bok auta (blatnik, světlo, nárazník, atd...) v dalším záběru je ale auto zcela v pořádku. (Dzarule)

• - Více než 400 000 lahví nápojů a piva bylo použito jako kulisy během přestřelky ve skladišti. (CliffLee)

• - Earlova automatická pistole ‘‘Earl Junior‘‘ je Glock 18C. (CliffLee)