Policisté Hank Rafferty a jeho parťák Charlie Reed se při akci dostanou do přestřelky, během níž je Charlie zabit. Vyšetřováním je pověřen detektiv McDuff. Zanedlouho se Hank dostane do sporu s užvaněným černochem Earlem Montgomerym, kterého právě vyhodili z policejní akademie. Když Earl propadne panice kvůli čmelákovi, pokusí se Hank hmyz odehnat obuškem. Náhodný svědek vše natočí na videokameru a nahrávku prodá televizi. Nešťastný Hank je vyhozen od policie a odsouzen za napadení na šest měsíců. Po propuštění nastoupí u bezpečnostní agentury a je odhodlán na vlastní pěst vypátrat vraha svého parťáka. V noci přistihne ve střeženém objektu zloděje a opět se dostane do přestřelky, do níž nečekaně zasáhne i Earl. Pracuje totiž jako strážný u stejné agentury. Zatímco zlodějům se podaří uniknout, Hank a Earl jsou zadrženi policií. Po propuštění pokračují v pátrání a dostanou se do kamionu zlodějů, směřujících do Mexika. Uvnitř najdou prázdné sudy. Když zjistí, že jsou zhotoveny z neznámé slitiny a že s pašeráky musí spolupracovat někdo od policie, ukryjí náklad tajně v garáži Hankovy bývalé přítelkyně Denisy. Oba muži pak vyrazí do akce, aby konečně dopadli zločince i jejich policejního spolupracovníka. (TV Nova)

Trailer

Shit

Policajti na baterky neni žádná komedie, která by nějak uvízla v paměti a člověk se bavil tim, co se odehrávalo ve filmu ještě nějakou dobu po skouknutí, ale i tak to nabízí rozhodně slušnou porci zábavy, kterou obstarávaj Steve Zahn a Martin Lawrence v poctivých dávkách celej film a očas dojde i na slušnou akci. ()

KevSpa

Proč??? Proč mám pořád koukat na akční komedie s legračním černochem, který vůbec legrační není a bělochem, který je suchar bez smyslu pro humor? Kolikrát budou tohle schéma hollywoodští tvůrci ještě recyklovat? S každou další komedií tohoto typu přichází ještě větší nuda a ubohost. Už nikdy, nejméně 20 let mě nikdo na takovýhle film nedostane. ()

Gilmour93

Roberts vypadající jako provozní z Modré ústřice a duo uctívačů trapna Lawrence - Zahn. Znám jen dvě méně sympatické postavy s knírkem, než jsou tito dva a to sice litevskou vzpěračku Světlanu Hermafroditusovou a Adolfa Hitlera.. Uvaluji si na sledování filmů zoufalého klauna Lawrence časově neomezené embargo. ()

Real Tom Hardy

"I'M NOT EVEN SURE THAT BEE WASN'T ONE OF HIS OWN. LIKE SOME ANTI-AFRICANISED ATTACK BEE, TRAINED TO HATE BLACK PEOPLE!" --------- Martin Lawrence s jeho rasistickou a konšpiračnou kartou je asi ten najlepší gimmick, aký v komédiách doteraz mal. Útočný hmyz a smrtiaci čmeliaci, opičiak, pašovanie alkoholu do chudobných černošských štvrtí, aby CIA zotročila čierne obyvateľstvo, no mám dosť x) ()

Ainy

Dokážu si představit tuhle komedii natočenou některými našimi režiséry. Při představě ultravtipného Jaroslava Sypala a nebo Ládíka v policejní uniformě potměšile pokukuju po dveřích wecka neb se mi zvedá žaludek. Tahle komedie je neskutečná blbost, ale přesto má velké štěstí. Štěstí v tom, že jsem v chorém stavu ležela zabalená do deky, kdy mi bylo tak nějak jedno, co v televizi běží a taky to, že ta blbost byla americká a na ně se mi opravdu kouká lépe než na haha slátaniny made in Troška. ()

• Více než 400 000 lahví nápojů a piva bylo použito jako kulisy během přestřelky ve skladišti. (CliffLee)
  • Celý film sa natáčal v Los Angeles s výnimkou scén z pláže, ktoré boli natáčané v San Franciscu. (Real Tom Hardy)
  • Při autohoničce na vrakovišti, kde hlavní hrdinové ujíždí v policejním autě, nabourají pravý přední bok auta (blatnik, světlo, nárazník, atd...) v dalším záběru je ale auto zcela v pořádku. (Dzarule)