Kali

Siddhu (Dulquer Salmaan) je temperamentný mladý muž, ktorý nedokáže kontrolovať svoj hnev a prudko vznietlivú povahu. Jeho trpezlivá a milujúca manželka Anjali (Sai Pallavi) ho síce vie usmerniť a kontrolovať, avšak nie vždy sa jej ho podarí ukľudniť. A jedného dňa, ked' sa situácia stane nezvládnuteľnou, Anjali sa rozhodne, že svojho muža opustí. No čo osud nechcel, večer toho dňa ich životy ohrozí nedbanlivý a arogantný šofér nákladiaka Chakkara (Chemban Vinod Jose), ktorý patrí k miestnemu gangu. Siddhova horúca krv začne vrieť a zdá sa, že následné udalosti ich oboch dostanú do problémov. (sochoking)

kaylin

Jeden z těch celkem fajn indických multižánrových filmů, v tomhle případě thrillerů, kde se celkem těšíte na to, co všechno dostanete. Není toho tolik a tentokrát vám film celkem snadno může přijít přeplácaný. Má ale svoje kouzlo, výrazně nad průměr se ale nepřehoupne a zůstává jenom celkem dobrý. ()

Andrea1717

Príbeh o prchkom chlapcovi, ktorý sa ľahko nechá vyprovokovať a jeho láske. Film ma prekvapil je zaujímavý, neočakávaný a záver sa mi páčil na 10 hviezdičiek. Trošku zamilovaný, trošku z reality manželského života a trošku z reality krutého sveta. Akčný, napínavý... skvelý. Dulquer v tomto filme ukázal, že dokáže zahrať nielen romantické postavy ale aj akčné.... ()

Aljak

Kali = Hnev. A práve tento element dominoval celému filmu. Prvá polka bola trochu jednotvárna a v podstate sa to točilo stále okolo Siddharthovho neskonalého hnevu a následnej agresie. Avšak potom, keď sa manželská dvojica vydáva na cestu, razom sa to celé poriadne rozbehlo a napätie priamo úmerne rástlo. Už dlho ma na filmovom pláte nikto tak strašne neiritoval ako ten vodič kamiónu, ktorý sa tu zjavil. Podobne aj ten personál reštaurácie popri ceste. Napätie by sa dalo krájať. No tamtie akčné scény a bitky ma vôbec nebavili, a zbytočne to bolo až neprirodzene prehnané. No, ale v konečnom dôsledku akurát tak 3*. ()