Nový Zéland (TV seriál)

• Austrálie

New Zealand from Above

Dokumentární

Nový Zéland / Německo / Austrálie, 2012, 5x43 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Nový Zéland je nádherný stejně tak jako tento dokument. Letecké záběry jsou krásné a perfektně vykreslují reozmanitost této země. Nicméně na dokumenty od BBC to stále ještě nemá. 89%(16.4.2016)

Když se řekne Nový Zéland, nejspíše mě napadne Pán prstenů. Již dávno jsem si totiž všiml, že když se kdesi na počátku rozdávala krása, tak na těchto dvou ostrovech opravdu nijak tajemností nešetřilo. Je to nádherný svět, a přirozeným chodem věcí i báječný dokument.(12.4.2016)

Nádherné záběry této překrásné země.Je to natočené vše z výšky a vše přehledné a dobře popsané, ač o této zemi už vím hodně, je zde plno zajímavých informací.(10.4.2016)

V rámci dokumentů se zde klade důraz na krásy přírody (což je samozřejmě nejzásadnější stránkou NZ), kterým dominují skutečně velmi kvalitní záběry "shora". Přesto mě osobně by zajímaly i další věci o NZ, nejenom týkající se např. aglomerace větších měst nebo outdoorového vyžití.(21.6.2016)

Skutočne pekný dokument, to spracovanie je jedinečné, ale asi tomu hlavne pomáha krása Nového Zélandu.(16.4.2016)

Vďaka za tieto dokumenty. V dnešnej dobe má človek konečne možnosť vidieť všetky krajiny bez toho, aby pohol riťou. Krásne zábery od začiatku do konca, navyše tam boli nakoniec naozaj len zábery zo zeme, z lode, rozhovory s ľuďmi, tie tam nemuseli byť, stačil len vyprávač.(28.4.2019)

O tak nádherné zemi snad ani není možné natočit (pod)průměrný dokument...(9.5.2016)