Reklama

Reklama

Prokletí domu slunečnic 2

  • USA Messengers 2: The Scarecrow
všechny plakáty

Obsahy(1)

Farmář John Rollins (Norman Reedus) je obtěžkán celou řadou problémů - nedostatkem času na rodinu, dluhy a také vranami, požírajícími jeho nepříliš zdařilou úlohu. Kvůli nim vytáhne ze stodoly starého strašáka, který ho vran rychle zbaví, ale v jehož okolí také začnou umírat Johnovi nepřátelé. Samotný John se s každou takovou událostí také pomalu mění a ve chvíli, kdy se rozhodne strašáka zničit, je už možná příliš pozdě. (Elegnor)

(více)

Recenze (92)

Webb 

všechny recenze uživatele

Tak nás zase jednou podvedli. Žádného pole se slunečnicí jsem se nedočkal, zato kukuřice tu byl nadbytek. Oproti staršímu jmenovci (se kterým to nemá prakticky vůbec nic společného) to má sice ještě slabší příběh, žádná Kristen Stewart tu taky nefiguruje, ale na absolutní potopení to ještě není. 20% ()

Fallen_One 

všechny recenze uživatele

Průměrný horor s dobrou atmosférou, dobrými hereckými výkony a "mořskou pannou" Claire Holt :-)) Ne každé pokračování hororu musí být hovadina viz Hostel nebo Wrong Turn, které se opravdu povedly. A tohle? Líbilo, opravdu jo. Časem si rozmyslím, jestli si to nezaslouží víc hvězd. Nechme to rozležet v hlavě. ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Po příšerně přiblblé jednotce, které ještě více podkopávala nohy přítomnost Kristen Stewart, by si kdekdo řekl, že mu onen velmi špatný zážitek stačil a po dvojce by rozhodně nesáhl. Mě více než naivně přilákal dovětek Scarecrow v originálním názvu a doufal jsem, že by se mohl skutečný strašák stát hrozbou celého filmu. To by se ale nesmělo jednat o tuctově levné béčko, ve kterém se nestane vůbec, ale vůbec nic strašidelného. Prostě se jedná o ubohou zbytečnost. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Do staré kukuřičné farmy se nastěhuje farmář John Rollins se svojí rodinou. Jenže nic nejde tak dobře, jak by si představoval. Pole sužuje nesnesitelné sucho, zbytky úrody pojídají vrány, manželka je až příliš vlídná na jednoho ze sousedů, a na dveře klepe bankovní exekutor. Ve chvíli, kdy ale John najde ve stodole starého strašáka, začíná se karta obracet. Vrány jsou odehnány, úroda se zdá být zachráněna, a exekutor i soused jsou nalezeni mrtví. Až příliš pozdě si John uvědomuje, že strašák by také mohl zničit jeho rodinu ... Po celý film jsem se musel pochechtávat, jak dobře vyje*ali autoři tohoto filmu s českým distributorem. První díl si český distributor přejmenoval na Prokletí domu slunečnic, a tak v druhém díle nechali farmáře natruc pěstovat kukuřici. Jenže to je asi tak všechno, čím je tento film zajímavý - oproti prvnímu dílu, kde byla aspoň sympatická Kristen Stewart, zde není vůbec nic (až na toho správně ošklivého strašáka). ()

piglit 

všechny recenze uživatele

Do filmu jsem šel vysloveně s nechutí, ale protože povinně sleduji vše, co na poli horroru a sci-fi vychází (byť to má jednotky procent), pustil jsem si i tento nepříliš hodnocený film. Hned ze začátku mě překvapilo solidní obsazení a zdálo se, že se herci opravdu snaží. Navíc mi to asi i sedlo do nálady, takže lekačky fungovaly, strašák strašil, mrtvoly se množily... ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Natočeno za 18 dní. (Holina)
  • Film byl natočen v Bulharsku. (Holina)

Reklama

Reklama