Barbie: Ve hvězdách

Eric L.C. White

Scénografie:

Alexandra Kavalova
  • kaylin

Taková celkem klasická Barbie, akorát s tím rozdílem, že je to přeneseno do vesmíru, kde má prokázat, jaká je skvělá velitelka právě se rodící skupiny mladých odborníků. Samozřejmě, že se to neobejde bez nějakého toho morálního poučení. Zajímavé jsou některé grafické designy vesmírných potvůrek.(11.9.2016)

Barbie ve sci-fi, plná nadpřirozených schopností. Pozitivem je, že by mohla v dětech probudit zájem o ezoteriku.(15.11.2016)

Dalo sa čakať, že tvorcovia pôjdu s Barbie konečne aj do vesmíru a nebolo to také márne. Svieži a oddychový animák so zaujímavou a farebnou atmosférou (aj napriek tomu, že dej sa odohráva vo vesmíre) a tiež konečne animácie približujúce sa modernému dopytu. Preto hodnotím v rámci svojho žánru vcelku pozitívne, aj keď tie staršie rozprávky sa mi páčili viac. 60 %(11.3.2017)

V prvních záběrech jsem si myslela, že se nechali inspirovat Pandorou, jen tam chyběli modří avataři. Je to takové dětské sci-fi, kde nehledat nějaký hlubší smysl. Je to pěkně barevné a prostě to musí dopadnout skvěle, jako každý film s Barbie.(23.1.2017)