Ty, já a ona

• USA You Me Her
USA, (2016–2020), 23 h 11 min (Minutáž: 25–33 min)

Greg Poehler, Rachel Blanchard, Melanie Papalia, Chelah Horsdal, Jennifer Spence, Jarod Joseph, Laine MacNeil, Jerry Wasserman, Ennis Esmer, Sachin Sahel (více)

Série(5) / Epizody(50)

Aby si manželský pár okořenil sexuální život, najme si společnici. Všechno se ale trochu zvrtne, když na povrch vyplují nečekané city. (Netflix)

playboxguest

Zábavný seriál o jednom milostném trojuhelníku, v jehož prospěch nejvíce hraje sympatické obsazení. Po čtyřech sériích za plný počet. ()

DJ Obelix

Nečekaně kvalitní seriál s přirozenou chemií všech tří hlavních představitelů. Je neskutečně osvěžující sledovat romanticko-komediální dílko, kde fungují obě tyto složky na jedničku. Prakticky žádná z postav tu není vyloženě navíc a všechny mají úžasné charisma. Překvapení letošní jarní sezony. O to víc, že seriál běží na prakticky neznámé stanici a sehnat kvalitní rip byla řehole. Teď jen doufám, že se s Izzy, Emmou a Jackem ještě shledáme. 95 %. ()

Arsenal83

Snaha o komediálny seriál, ktorý je miestami vtipný, ale svojim zameraním čisto na sex stráca na hodnote. O romantickej línii sa tu v skutočnosti nedá hovoriť, hoci niektorí to tak poňali. Takto si ja romantiku ale nepredstavujem. Seriál ale poteší mužov, ktorí snívajú o ženách pravidelne uspokojujúcich ich potreby. Nič viac za tým nehľadajte. To pozlátko správnosti takéhoto života je falošné. A nerozumiem ženám, ktorým sa toto dielko páči. Je voči ním ponižujúce a považuje ich všetky v podstate za lesbicky orientované. Seriál je provokatívnou homolobby podporujúcou okrem toho i sexuálnu neviazanosť, ktorá mení manželstvo na orgie. A vraj je to v poriadku. ()

Vxxx

Hned během prvního dílu mě to chytlo a nepustilo až do druhého dne, kdy jsem dokoukala třetí sérii :D Obsazení je velmi sympatcké, a rychle to utíká. I když jsou tam nudnější scény a místy se zdá, že se řeší stále to samé dokola. Ale jsem spokojená. Pokud bude další série, určitě si jí nenechám ujít. 4* ()

ivishka

Pěkný seriál, který má v sobě skoro všechno. Hlavně drama - to by se nedalo spočítat ani na všech prstech na těle :-D. Občas se to trochu opakuje, ale díky pěkným hercům se to dá prejit. Každopádně pro mě to bylo hlavně cca poslední 2 série celkem slzavé údolí. Asi už fakt stárnu, jelikož si ráda pobrečím u seriálu a když se mě někdo zeptá na názor často používám slovní spojení "je to že života". Přesně za toto jsem se vždy smála mámě :-). ()

sedlo03

Jednoduše to funguje, a skvěle. Chemie mezi 3 hlavními postavami je neoddiskutovatelná a celkově casting se velmi povedl. Do toho spoustu vydařených vtípků a já musím hodnotit za plno. ()

Jazz06

Z první série jsem byl nadšený, ale z druhé už moc ne. Ústřední trojice je výborně obsazená. Mají výbornou chemii a jejich vztah působí dost uvěřitelně. Je to nenuceně velmi vtipné. Aspoň teda v první řadě. Ve druhé se nějak vytratilo kouzlo. Vtipné to pořád je, ale strašně uspěchané a už jsem necítil žádnou chemii. Ze stavu "opouštím vás" do stavu "pojďmě si pořídit dítě" během jedné epizody je dost nereálné. Navíc mi přijde, že tvůrci trochu překopali postavy Jacka a Emmy. Nejsou spolu schopní ani normálně komunikovat, což mi na nich v první sérii nejvíc vynikalo. Třetí série nedokoukaná po 8 dílech, tam už bylo tolik wtf momentů, že se na to nedalo dívat. ()

Arkagas1989

Já, Ty a ona - příběh jedné milostné trojice, ze kreré se nakonec vyklube poly rodina. Emě táhne na 40, je bezdětná, za to ale velmi úspěšná v práci. Jack je typický manžel z předměstí a když se rozhodne na popud ostatních strávit večer ve společnosti společnice, netuší co vše se může stát. Izzy totiž jen tak ledajaká, stejně jako Ema, o které toho ani po 10 letech manželství hodně nevěděl. Seriál má spád, je plný smíchu i rodinných dramat a skvělých vedlejších postav jako je Izzy nejlepší kamarádka Nina, nebo sousedka z předměstí Carmen. Díly mají stopáž 24-26 min, takže nic dlouhého a obsazení se fakt povedlo :) ()

Scodelario

Svěží a vtipné zpracování neprobádaných možností vztahu..naprosto dokonalá souhra herců a Izzy je prostě k sežrání. Po dnešním desátém dílu si seriál udržel spád i vtip.. a ta kamera, ta mě prostě dostala! ()

Jandovka

Málokdy se stane, že nějaký seriál nedokoukám, když už mi chybí jen poslední díl. Ale bylo to tak neskutečně nudné utrpení, že jsem to zkrátka vzdala a radši šla žehlit. ()

mcamino

No, první dvě až tři série top, tam není o čem, ale ke konci už byl scénář dost naivní až absurdní. Celkově ale seriál hodnotím kladně. ()

skorrica

"I love us..me 2.. me 3"...na 30´ minutovu stopaz velmi dobre zahrane, napisane aj natocene. Tesi ma osobne, ze sa nadalej buraju hranice stereotypneho a historicky spolocensky "spravneho" spolunazivania. ()

MathLover

Hodně, hodně, hodně dobré!!! Zkoukla jsem to celé najednou (ano, opravdu všech pět řad, najednou), nemohla jsem se odtrhnout... Sice souhlasím s kritikou, že seriál se často opakuje, nicméně naštěstí se na to dobře kouká, takže Vám to až tak nevadí. Kvalita se postupem řad maličko zhoršovala, ale celkově hodnotím kladně. Vlastně mě dost překvapilo, jak málo slovních hodnocení tu je. Přitom to má zajímavý námět, místy vtipné scény, a jak už jsem naznačila, i zpracování je hodně atraktivní... Ostatní recenzenti často velmi dobře hodnotili obsazení. Ano, hercům to sluší, chemie funguje. Přesto mi občas v uvěřitelnosti vadil ten věkový rozdíl mezi postavami. Ale zase to nebylo nějaké tabu - naopak z toho scénáristé čerpají a je to vlastně jedno z havních témat seriálu - soužití mladistvé "bouřliváckosti" a usedlého "života na předměstí". Podobně ten "eskortní servis" se mi zdál vykreslen trochu idealisticky a v podstatě bez následků v podobě odsuzování. A i v oblasti polyamorie se "náš trojpár" setkával s předsudky a odsuzováním spíše jen v prvních řadách seriálu a nakonec už skoro vůbec. To jsme si měli vysvětlit asi tím, že už si ostatní na trojpár zvykli, ale přesto bych, alespoň u nových postav, čekala větší překvapení/pohoršení nebo něco takového... Celkově ale pecka! ()