Ty, já a ona (TV seriál)

You Me Her

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2016–2019, 23 h 11 min (Minutáž: 25–33 min)

Greg Poehler, Rachel Blanchard, Melanie Papalia, Chelah Horsdal, Jennifer Spence, Jarod Joseph, Laine MacNeil, Jerry Wasserman, Ennis Esmer, Sachin Sahel, Patrick Gilmore, Kevin O'Grady, Priscilla Faia, Donna Benedicto, Jordan Connor, Lara Gilchrist, Nicole Anthony, Carmel Amit, Sandy Sidhu, Lucie Guest, Dave Collette, Lee Majdoub, Robert Moloney, Johannah Newmarch, Diana Bang, Marc-Anthony Massiah, Jessica McLeod, Sean Amsing, Patrick Lubczyk, Marcus Rosner, Alison Wandzura, Tasha Simms, Bethany Brown, Naika Toussaint, Ona Grauer, Colleen Wheeler, Ryan Hesp, Agam Darshi, Ali Skovbye, Jim Shield, William Vaughan, Drew Ray Tanner, Françoise Robertson, Veena Sood, Christine Willes, Michael Hogan, Pippa Mackie, Vivian Lanko, Birkett Turton, Angela Moore, Elfina Luk, Tony Giroux, Glynis Davies, Brenda Crichlow, Gabrielle Rose, Mittita Barber, Enid-Raye Adams, Joel Semande, Clare Filipow, Aliyah O´Brien, Kimberley Sustad, Cynthia Mendez, Katie Boland, Lynda Boyd, Aadila Dosani, Craig Haas

Hned během prvního dílu mě to chytlo a nepustilo až do druhého dne, kdy jsem dokoukala třetí sérii :D Obsazení je velmi sympatcké, a rychle to utíká. I když jsou tam nudnější scény a místy se zdá, že se řeší stále to samé dokola. Ale jsem spokojená. Pokud bude další série, určitě si jí nenechám ujít. 4*(25.6.2018)

Nečekaně kvalitní seriál s přirozenou chemií všech tří hlavních představitelů. Je neskutečně osvěžující sledovat romanticko-komediální dílko, kde fungují obě tyto složky na jedničku. Prakticky žádná z postav tu není vyloženě navíc a všechny mají úžasné charisma. Překvapení letošní jarní sezony. O to víc, že seriál běží na prakticky neznámé stanici a sehnat kvalitní rip byla řehole. Teď jen doufám, že se s Izzy, Emmou a Jackem ještě shledáme. 95 %.(4.4.2016)

• Arsenal83

Snaha o komediálny seriál, ktorý je miestami vtipný, ale svojim zameraním čisto na sex stráca na hodnote. O romantickej línii sa tu v skutočnosti nedá hovoriť, hoci niektorí to tak poňali. Takto si ja romantiku ale nepredstavujem. Seriál ale poteší mužov, ktorí snívajú o ženách pravidelne uspokojujúcich ich potreby. Nič viac za tým nehľadajte. To pozlátko správnosti takéhoto života je falošné. A nerozumiem ženám, ktorým sa toto dielko páči. Je voči ním ponižujúce a považuje ich všetky v podstate za lesbicky orientované. Seriál je provokatívnou homolobby podporujúcou okrem toho i sexuálnu neviazanosť, ktorá mení manželstvo na orgie. A vraj je to v poriadku.(5.10.2017)

Z první série jsem byl nadšený, ale z druhé už moc ne. Ústřední trojice je výborně obsazená. Mají výbornou chemii a jejich vztah působí dost uvěřitelně. Je to nenuceně velmi vtipné. Aspoň teda v první řadě. Ve druhé se nějak vytratilo kouzlo. Vtipné to pořád je, ale strašně uspěchané a už jsem necítil žádnou chemii. Ze stavu "opouštím vás" do stavu "pojďmě si pořídit dítě" během jedné epizody je dost nereálné. Navíc mi přijde, že tvůrci trochu překopali postavy Jacka a Emmy. Nejsou spolu schopní ani normálně komunikovat, což mi na nich v první sérii nejvíc vynikalo. Třetí série nedokoukaná po 8 dílech, tam už bylo tolik wtf momentů, že se na to nedalo dívat.(17.11.2020)

Já, Ty a ona - příběh jedné milostné trojice, ze kreré se nakonec vyklube poly rodina. Emě táhne na 40, je bezdětná, za to ale velmi úspěšná v práci. Jack je typický manžel z předměstí a když se rozhodne na popud ostatních strávit večer ve společnosti společnice, netuší co vše se může stát. Izzy totiž jen tak ledajaká, stejně jako Ema, o které toho ani po 10 letech manželství hodně nevěděl. Seriál má spád, je plný smíchu i rodinných dramat a skvělých vedlejších postav jako je Izzy nejlepší kamarádka Nina, nebo sousedka z předměstí Carmen. Díly mají stopáž 24-26 min, takže nic dlouhého a obsazení se fakt povedlo :)(25.11.2020)