poster

Ty, já a ona (TV seriál)

 • USA

  You Me Her

Komedie

USA, 2016–2019, 23 h 42 min (Minutáž: 25–33 min)

 • Vxxx
  ****

  Hned během prvního dílu mě to chytlo a nepustilo až do druhého dne, kdy jsem dokoukala třetí sérii :D Obsazení je velmi sympatcké, a rychle to utíká. I když jsou tam nudnější scény a místy se zdá, že se řeší stále to samé dokola. Ale jsem spokojená. Pokud bude další série, určitě si jí nenechám ujít. 4*(25.6.2018)

 • Arsenal83
  *

  Snaha o komediálny seriál, ktorý je miestami vtipný, ale svojim zameraním čisto na sex stráca na hodnote. O romantickej línii sa tu v skutočnosti nedá hovoriť, hoci niektorí to tak poňali. Takto si ja romantiku ale nepredstavujem. Seriál ale poteší mužov, ktorí snívajú o ženách pravidelne uspokojujúcich ich potreby. Nič viac za tým nehľadajte. To pozlátko správnosti takéhoto života je falošné. A nerozumiem ženám, ktorým sa toto dielko páči. Je voči ním ponižujúce a považuje ich všetky v podstate za lesbicky orientované. Seriál je provokatívnou homolobby podporujúcou okrem toho i sexuálnu neviazanosť, ktorá mení manželstvo na orgie. A vraj je to v poriadku.(5.10.2017)

 • sedlo03
  *****

  Jednoduše to funguje, a skvěle. Chemie mezi 3 hlavními postavami je neoddiskutovatelná a celkově casting se velmi povedl. Do toho spoustu vydařených vtípků a já musím hodnotit za plno.(4.3.2017)

 • DJ Obelix
  *****

  Nečekaně kvalitní seriál s přirozenou chemií všech tří hlavních představitelů. Je neskutečně osvěžující sledovat romanticko-komediální dílko, kde fungují obě tyto složky na jedničku. Prakticky žádná z postav tu není vyloženě navíc a všechny mají úžasné charisma. Překvapení letošní jarní sezony. O to víc, že seriál běží na prakticky neznámé stanici a sehnat kvalitní rip byla řehole. Teď jen doufám, že se s Izzy, Emmou a Jackem ještě shledáme. 95 %.(4.4.2016)

 • playboxguest
  *****

  Zábavný seriál o jednom milostném trojuhelníku, v jehož prospěch nejvíce hraje sympatické obsazení. Po čtyřech sériích za plný počet.(17.5.2016)