poster

Aerosmith: Big Ones You Can Look at (hudební videoklip)

Hudební

USA, 1994, 100 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (5)

 • kleopatra
  *****

  Kolekce klipů především k "The Pump" a "Get A Grip" a několik dalších plus vsuvky "making of...". Takže žádná adrenalinová live nakládačka (a vůbec - proč tu nějaká není?) toxických dvojčat a spol., ale protože klipy, to je další nezanedbatelný rozměr "éráčů", stojí to za to vidět, protože vizuální zpracování například k takovému "Amazing", "Angel" nebo " Living On The Edge" předčí i tu nejbujnější fantazii a potvrdí, že klip nemusí být nuda ani pro tvůrce ani pro diváka.(23.2.2005)

 • Gemini
  ****

  Legendy přetrvají věky...a myslím, že se nebudeme přít o to, že (jako jeden příklad za všechny) třeba taková Dream On legenda je... I když možná by si to zasloužilo další dokument po deseti letech, obzvlášť po tom koncertu MTV na počest (doufám, že ještě dlouho) živoucí legendě. Love Is Sweet Misery... Aerosmith 4Ever!!!(26.8.2004)

 • Crocuta
  *****

  Na můj vkus trochu podbízivá a příliš sladká záležitost, nicméně výborně zahraná, jak je u Aerosmith zvykem. Když se navíc přidá tak neodolatelné stvoření jako je Alicia Silverstone, stejně nelze dát míň než 5*.(24.8.2007)

 • dudo0606
  *****

  Crazy je naj :D(20.12.2014)

 • vk252
  *****

  Byl jsem na nich několikrát. Neuvěřitelná pódiová šou. "Dědci" Tyler a Perry k neuvěření... Za klipy k Livin´On The Edge a Amazing minimálních 90% :-).(29.5.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace