Skutečné příběhy

• Slovensko Čert nikdy nespí (více)
Povídkový / Drama
Slovensko, 2016, 8x45 min

Režie:

Albert Vlk

Jaroslav Mottl, Vladena Škorvagová, Ivo Heller, Radoslav Kuric, Elena Kolek Spaskov, Jozef Jurčišin-Kukľa, Dáša Laurová, Andrea Karnasová, Peter Trník, Oľga Schrameková, Ján Mistrík (více)

Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa nový slovenský seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom pestrú paletu obyčajných príbehov a problémov, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. V každej časti uvidíme dva samostatné príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou. (TV JOJ)

fugyx odpad!

Márne som hľadal nie dôvod, ale zámienku na aspoň jednu hviezdu. Bezvýsledne. Nedopozerané, videný len začiatok a posledná minúta. Ak by toto reprízovali niekedy, hoci aj na ktorejkoľvek dcérskej stanici, vyhnite sa tomu. Akože noví Bakalári, no radšej nech to píšu akí-takí scenáristi Búrlivých neplačúcich koní ako takéto spracovanie pseudodiváckych námetov. Hrozné dialógy na hrozný scenár. Herci to majú síce zaplatené, ale aj tie výkony boli v harmónii s nevkusom celého tohotok. Samozrejme nesmie chýbať vševediace komentovanie hlasom Petra Rúfusa, bez ktorého by bol divák naprosto stracen. Promujú to ako "Čert nikdy nespí", v zvučke a predeli je "Taký je život". A na konci - neviem, možno z hanby - žiadne titulky, koho ste videli a komu poďakovať za zabíjanie času. Zriedkakedy niečo takto otvorene skritizujem, lebo sa sústreďujem na lepšie stránky vecí, ale hold, tu nieto ničoho na tú jednu hviezdu. Tá vyhasla a spadla. A bola zato rada. ()

JohnMiller odpad!

Za to, že jojka používa na túto kravinu o troška viac rozpočtu ako pri Rodinných záležitostiach ešte neznamená, že akože scenáre ktoré napísal "sám život" a neherecké výkony budú pozerateľnejšie.. No nebudú! ()

borec999 odpad!

Akýkoľvek slovenský seriál čo sa končí slovom: Prípady stojí vždy za hovno. A ani zmena názvu na Čert nikdy nespí tomu nepomôže. 0% ()

Artogon odpad!

To... To bolí. Keď už Krausovi došli nápady na zhovadilé rodinkové sitkomy, tak zoberieme nejaké príbehy (Poznámka: 90% týchto blbostí je síce opísaných, ako napísané životom, ale diváci strávili množstvo času nad ich vymýšľaním za pomoci žiakov autistickej školy) od divákov týchto zhovadilostí? Good job! Nabudúce to dajú napísať zvieratám fanúšikov týchto zhovadilostí, nech sa uzavrie kruh? My sa teroristov báť nemusíme, toto pustiť na letisku, tak to otočia späť do Sýrie a budú prosiť Allaha o odpustenie a aby tam už nikdy nemuseli. Objektívne hodnotenie znie: Po jedinej epizóde som potreboval urgentnú, opakovanú lobotómiu a výplach žalúdka. Za každú jednu reklamnú pauzu budete ďakovať bohu a tancovať na reklamu na vložky. ()