poster

Presumpce viny

 • USA

  Out of Time

 • Slovensko

  Prezumpcia viny

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2003, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Film sa rozbehol naozaj veľmi dobre, dobrý príbeh, zauzlenie, dej a línia plná neočakávaných zvratov a bez zbytočných naťahovačiek. Denzel síce tak neexceluje, no tu to naopak zachraňuje scenár, čo sa tak často nestáva. Síce trošku zakomplexovaný, pretiahnutý a ohraný záver, bez ktorého by tento film mal odo mňa plné hodnotenie. Eva Mendes osviežila. A konečne 'Superman' v inej rolli ako ho poznáme. 80%.(25.3.2006)

 • Anderton
  ****

  Zase niekto našiel v šuplíku Hitchcockov starý scenár? Zase chýbalo zopár záverečných stránok? Alebo sa jedná o dielo jeho učenlivých žiakov, ktorí dokážu vymyslieť fajn zápletku, niekoľko napínavých scén a dejových zvratov? To zakončenie síce korešponduje s dejom, lenže nie je dostatočne silné a je príliš klišoidné na to, aby sa z filmu stala klasika. Presumpcia viny je hlavne dobre natočený triler, ktorý vás nenechá ani na chvíľu vydýchnuť a o nude nemôže byť ani reči.(2.9.2012)

 • maeb
  ****

  Docela příjemná detektivka, která sice nikterak nenadchne, ale ani neurazí. Snad jen je to moc dlouhé a napětí málo "vygradované". Denzel Washington je "cool" a Eva Mendes je sice špatná herečka, ale moc pěkně se na ní dívá:-) Děj je zajímavý, zbylo i pár míst na vtípky, kamera slušná a hudba vynikající. Trošku hoší čtyři hvězdy..(2.6.2004)

 • e(l)a
  ****

  Jak je mým zvykem, zaokrouhluji nahoru :-) Tedy 4 hvězdy, i když film na ně jako takový nemá. Ráda je však dávám vzhledem ke krásnému herectví Denzela Washingtona! Herecky mě také hodně zaujala Sanaa Lathan. Myslím, že za to si tenhle film 4 hvězdy zaslouží. Celkem předvídatelný scénář, ale přesto Denzelovi fandíte, radíte, doufáte, že na vraha přijde dřív, než přijdou ostatní na něj:-) Jo, není to nic zvláštního, ale zase se jedná o milý film, ve kterém nechybí napětí, humor, láska atd., zkrátka všechno to, co by měl průměrný film mít. A tenhle je mírně nadpůměrný díky hereckým výkonům.(9.3.2010)

 • Xmilden
  ***

  Nejvíce film baví v momentech, když Denzelovi teče už hodně do bot, divák s napětím očekává zda-li se z dané šlamastyky ještě vůbec dokáže nějak dostat. Že to nakonec celé praskne nemusím tajit. Bohužel Out of Time stojí jen na jednom herci. Denzelova milenka by neměla dostávat role ani v komparzu. Jinak příjemná jednohubka. 60%(13.10.2014)

 • Sanaa Lathan

 • - Denzel Washington dostal za roli v Presumpci viny 20 mil. dolarů, což byl nejvyšší honorář v jeho kariéře. Smlouva byla paradoxně podepsaná několik týdnů před tím, než dostal Oscara za roli ve filmu Training Day. (imro)

 • - Během prvního víkendu (3. – 5. 10. 2003) nasbírala Presumpce viny 16,2 mil. dolarů a celkově si z kin odnesla téměř 41 milionů. (imro)

 • - Denzel Washington a Eva Mendes, která ve snímku ztvárnila manželku hlavního hrdiny, už spolupracovali na filmu Training Day. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace