Moje nové guilty pleasure. V rámci žánru i docela dobře napsané dialogy a neotřelý scénář.(25.6.2017)

• Bozvav

V podstatě nezajímavé. Vzdala jsem to po sedmi dílech. 1 a půl hvězdy(22.7.2018)

Pokud přežijete první dvě epizody, může seriál docela příjemně překvapit. Od té třetí jsem se i ponořila do děje, a přestože závěrečné dvě epizody opět nejsou nic extra, mně se to líbilo. Jednoduše mi to přišlo jako méně roztahané Supernatural, v němž se pánové bratři neustále jeden druhému omlouvají a chovají se jako drama queen, přičemž já se raději podívám na pěknou ženskou s láhví whisky a ostrým jazykem, jež se zahazuje se sympatickým kovbojem, který by mohl být jejím pradědečkem. Tim Rozon a Michael Eklund celý seriál táhnou, a pokud budete na Wynonnu Earp kvůli někomu koukat, bude to nejspíše jeden z nich, byť Melanie Scrofrano taky není špatná. Humor mi vyhovoval, příběh ušel, jsem spokojená, byť se nedá říct, že se na případnou druhou řadu nezřízeně těším...(3.7.2016)

• papaguy

Hranice (ne)možného se nemilosrdně posouvá. Když Abraham Lincoln může lovit upíry, proč by slavný Wyatt Earp nemohl zabíjet démony? Machos stupídos. Žánrová nadsázka pro teenagery, venkovácké buranství, stupidita a nízký rozpočet přímo prýští z obrazovky. Je tam pěkná holka s kvérem. Dále otřesní, převážně mužští, démoni. Pak se objeví tmavooký hezoun z neexistující vládní supertajné agentury. Ta je zaměřena na odhalování nevysvětlitelných jevů (o kterých se pravdu dočtete pouze v místním bulváru). Hlavní hrdince je reálně 33. Ale chová se, jako když právě zplnoletněný teenager dostane řidičák (a kladivem do hlavy). K ní dají roztomilou mladší sestřičku s copánkem. Ta má jisté detektivní nadání, rychleji střílí z brokovnice, než přemýšlí a je to takový diblík rozumbrada. Hlavně se jí ale právě zapalují lýtka, což dává scénáristům nekonečnou plochu k... ehm, no nic... Herci démonů vyhrabaní z ochotnických divadel celých států především vrčí (takhle: "vrrr, grrr, uáááá!!!". Načež někoho obvykle zmasakrují. Např. mu utrhnou ruku. Jiné hraní ani nepřestírají. Sry, ostatní cast nebudu rozebírat. Verdikt: Odpustím v rámci nadsázky a cílové skupiny nelogičnosti a nesmyslné chování postav. A chápu, že tvůrci na svůj projekt nejspíš vybírali na ulicích do klobouku. Ale muselo by mi být tak patnáct a musel bych na to koukat naprosto sjetej, aby mě to bavilo. Po třetí epizodě do toho hážu vidle.(4.8.2018)

Přijde mi to. jakoby vzali Jessicu Jones, její whisky a jejího nezničitelného kámoše a dali je do děje Lost girl (samozřejmě s rádoby westernovým nádechem), které se to docela podobá i humorem, což je jeden z faktorů, proč to sleduju..po desátém dílu stačí napsat: WWW!!! :)(10.6.2016)

• - Seriál je vytvořený podle stejnojmenného komisku, ve kterém však původně nebyly postavy Waverly Earp (Dominique Provost-Chalkley) a Nicole Haught (Katherine Barrell). Tvůrce komisků Beau Smith se je rozhodl do komiksů přidat. (Nykki)

• - Spoiler: Melanie Scrofano (Wynonna Earp) byla během natáčení této série těhotná a tvůrci se její těhotenství rozhodli přidat do příběhu. (Nykki)