Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vika.evil
  ****

  Pro mne super. Sice to občas místy vázne, ale jinak paráda. Humor hlavní postavy k nezaplacení a její sestra s tak roztomilým obličejem, který už jsem dlouho neviděla. Snad bych jen ocenila dabing do češtiny, ať nemusím koukat na titulky.(20.12.2017)

 • Scodelario
  ***

  Přijde mi to. jakoby vzali Jessicu Jones, její whisky a jejího nezničitelného kámoše a dali je do děje Lost girl (samozřejmě s rádoby westernovým nádechem), které se to docela podobá i humorem, což je jeden z faktorů, proč to sleduju..po desátém dílu stačí napsat: WWW!!! :)(10.6.2016)

 • Echoes
  ***

  Nemít ti Winchestrovi prsa, tak nemá smysl se na to dívat. Ale takhle… První díl 3* a uvidíme, kam jestli to půjdou jen ve stopách jiných, nebo si ty dvě najdou svou vlastní cestu.(2.4.2016)

 • Majuar
  ****

  Pokud přežijete první dvě epizody, může seriál docela příjemně překvapit. Od té třetí jsem se i ponořila do děje, a přestože závěrečné dvě epizody opět nejsou nic extra, mně se to líbilo. Jednoduše mi to přišlo jako méně roztahané Supernatural, v němž se pánové bratři neustále jeden druhému omlouvají a chovají se jako drama queen, přičemž já se raději podívám na pěknou ženskou s láhví whisky a ostrým jazykem, jež se zahazuje se sympatickým kovbojem, který by mohl být jejím pradědečkem. Tim Rozon a Michael Eklund celý seriál táhnou, a pokud budete na Wynonnu Earp kvůli někomu koukat, bude to nejspíše jeden z nich, byť Melanie Scrofrano taky není špatná. Humor mi vyhovoval, příběh ušel, jsem spokojená, byť se nedá říct, že se na případnou druhou řadu nezřízeně těším...(3.7.2016)

 • Isobel
  ****

  Moje nové guilty pleasure. V rámci žánru i docela dobře napsané dialogy a neotřelý scénář.(25.6.2017)

 • - Seriál je vytvořený podle stejnojmenného komisku, ve kterém však původně nebyly postavy Waverly Earp (Dominique Provost-Chalkley) a Nicole Haught (Katherine Barrell). Tvůrce komisků Beau Smith se je rozhodl do komiksů přidat. (Nykki)

 • - Spoiler: Melanie Scrofano (Wynonna Earp) byla během natáčení této série těhotná a tvůrci se její těhotenství rozhodli přidat do příběhu. (Nykki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace