Chapter Four: The Body (S01E04) (epizoda)

Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2016, 50 min

 • Frajer42
  *

  Tak čtvrtým dílem se seriálem definitivně loučím. Už mě nebaví čekat 50 minut na to, aby se objasnila jedna věc a objevilo se 10 nových záhad, přičemž se člověk skoro celý díl těžce nudí. Už mi nelezou na nervy pouze přehrávající Winona a retardovaný buřtík, ale totálně se mi znechutili téměř všechni ostatní. Zkrátka mi to celé přijde dost nezáživné, příliš nechápu ten všudypřítomný povyk a nehodlám již se seriálem ztrácet ani minutu.(21.8.2016)

 • Tommassi3
  ****

  "Byl to Will Byers, sakra, ne John Fitzgerald Kennedy !!"(16.1.2018)

 • Anderton
  ****

  Záver epizódy prinesie pomerne očakávaný výsledok, čo ale nie je na škodu veci, skôr sa seriál stáva ešte záhadnejším. Top scéna sa odohrá v telocvični počas smútočnej rozlúčky s Willom a možno ide zatiaľ aj o najlepšiu dovtedajšiu scénu seriálu. Jedenástka dokáže svojimi superschopnosťami byť aj vtipná.(19.11.2017)

 • kenkaku
  ****

  napětí i kvalita jde nahoru. Sice mám brutální pocit "vykradení" - tentokrát zase Silent Hill - nicméně protože Silent Hill já rád, tak mi to celkem vyhovuje. čím více věcí se v seriálu odkrývá, tím větší "guláš" to je (myšleno propletení různých filmú/žánrů) ale díky bohu v tom je pořádek :)(12.12.2016)

 • Necrotongue
  *****

  Tvůrcům se na temnou atmosféru podařilo úspěšně naroubovat paranoiu spojenou s tajnými vládními akcemi, zároveň vystupňovali napětí a jediným rušivým elementem zůstal přemotivovaný výkon Winony Ryder, která se opravdu snaží strhnout na sebe pozornost. Daří se jí to, tu mou upoutala už v první epizodě, ale alespoň díky tomu více vyniknou herecké schopnosti dětských herců a Davida Harboura.(13.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace