Chapter Four: Will the Wise (S02E04) (epizoda)

Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (13)

Línia s Dartom ma príliš nebaví, cítiť v nej tú stranu béčkovosti, ktorý sa mi na tomto seriáli nepáči. Naopak línia s polom, tajomnými kresbami a monštrom má tú správnu tajomnú atmosféru. Will the wise sa našťastie venuje najmä tomu druhému a možno je to aj postavami, ktoré sa okolo tej ktorej dejovej línie točia. Šerif, El či skôr Jane Will a mamka sú proste zaujímavejší, ako "bezzubák" s novým chrupom.(20.11.2017)

Paranoidná atmosféra, napätie a uveriteľné emócie. Zatiaľ predčasný vrchol tejto série. Len tak ďalej.(3.11.2017)

7/10(3.11.2017)

Dartík zbaštil Mňouka!! :)(25.11.2017)

Ten seriál zatím dělá vše pro to, aby se mi nelíbil. Umřela tam kočka a to se neodpouští. Upřímně doufám, že se tam začne dít něco zajímavýho.(30.10.2017)

Tempo o něco opadlo a děj se malinko rozdrobil, přesto díl udržel pozornost.(27.10.2017)

Vetřelec je vždy neodmyslitelně spjat se zrzavou kočičkou.(29.11.2017)

Brutálna epizóda... Seriál sa prehupol do oveľa temnejšej roviny ako v prvej sérii. Po objavení systému "Vines" pod zemou na konci mi vážne prešli zimomriavky po chrbte... Len tak dalej, Stále na špičkovej úrovni. Neviem kto cvičí tie decká v seriály ale vážne im to ide. Sú perfektní... všetci.(5.11.2017)

Že by reference na zaporáka It, klauna PennyWise? To je jedno, ale pořád pomalu a jistě přituhuje, a já takové typy dramatu kde je taková parádní gradace zbožňuju... Já si říkal, jestli ten "pollywog" není nějaké rané stadium demogorgona - Dustin si pořídil pěkně špatnýho mazlíka. Doufám že z El nebude nějaký druhý Darth Vader nebo Magneto, a doufám, že později potká svoji matku. Díky Winono! Už hraješ lépe! Normálně... Doufám že se Will nějak zotaví, ale asi to bude ještě horší a horší. Už se těším na pěknej monstrózní plán Jonathana a Nance. Přeju si, aby se Jimovi nic nestalo. A doufám že Maxin "brácha" není buzík, aby ve sprchách pak nezklátil Stevena... jo, zatím je to parádně rozehrané. Jedním slovem: Excelent!(30.10.2017)

Atmosfera by se dala krajet. Nove postavy jsou super a pral bych si je mit na platne mnohem vic. A finale epizody bylo mindblowing.(6.11.2017)

Luxus!(1.11.2017)

Rozjezd tohoto čtvrtého dílu je naprosto fantastický. Dětské herecké výkony překonávají hranice dosud viděného. Tenhle seriál má fakt našlápnuto být tím NEJ, co jsem kdy v seriálové tvorbě spatřil.. U tohoto dílu bych bral možnost hodnotit 6 hvězdami..(5.11.2017)

Spoiler. Příběh nepřináší po předchozích dílech nic moc nového. Představené postavy pokračují v realizování svých plánů, avšak k žádným velkým zvratům nedochází. - Kdo by to byl řekl, že Pollywog je mládě demogorgona? Kdo by to byl řekl, že se Mike a jeho parta rozhádají s Max? Kdo by to byl řekl, že se Johnatan a Nancy nebudou, po tom všem čím si prošli, chovat jako naivní děti a místo toho přijdou s vlastním plánem? Atd. Bez debat skvělé, avšak mohlo být (a bylo) lépe. 8/10(3.11.2017)