Stranger Things - Série 2 (2017) (série)

Kapitola šestá: Špeh (S02E06)

(epizoda)
  • USA Chapter Six: The Spy

Willovo propojení se zlem sílí, ale nikdo neví, jak ho zastavit. Dustin a Steve navazují nečekané přátelství. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V šesté epizodě mě tvůrci přestali otravovat různými nesmysly a pořádně rozpumpovali děj, znovu dokázali vytvořit temnou a hustou atmosféru, přidali na akci a pořádně vystupňovali napětí, díky čemuž seriál dostal takovou podobu, jakou bych si přál. Zklamalo mě jen vysvětlení Maxiny minulosti, takovou trivialitu bych nečekal, doufal jsem v něco temnějšího. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Konečne dostala grády aj dejová línia s naším malým roztomilým Dartíkom a zdá sa, že sa aj zmysluplne začína doplňovať so všetkým naokolo. Táto časť mala patriť Jonathanovi a Nancy a tvorcovia to asi aj tak zamýšľali, ale nakoniec to bol Steve, ktorý to tentokrát najviac ťahal. V podstate ale všetky dejové línie, a že ich nie je málo, poskytujú veľmi silné momenty a napätie. ()

-bad-mad-wolf-

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jak zatím druhá série navzdory větší rozmáchlosti zaostávala za tou první, tak tohle bylo naprostý žrádlo. Pošahanej paranoik (a vlastně ne!) jako katalyzátor očekávanýho románku, integrace Max, Burke z Vetřelců v jedný HODNĚ povědomý scéně, lov na demočokla a "říkal jsem vám to, neměli ho našvat". Bylo to... tubulární! ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"...We're just waiting for the Hammer to Fall, yeah!" --- Moje srdíčko dostalo pořádně zabrat, ale nakonec i zaplesalo... to je tedy, jak by se lidově řeklo, pěkně hluboko v řiti... opět: to nejlepší od Spielberga a Kinga v 51 minutách. PS: Já říkal, že Nancy a John to spolu budou táhnout, a ta pálka byl původně Jonathanův, ne Stevův nápad, takže... ()

tron

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Prečo na mňa žmurkáš? Vážne, prestaň s tým." Po minulej skvelej časti znova troška spomaľujeme, čo je škoda. Nie je to zlé, ale chýba tomu drajv (a Jedenástka) a dych to chytí až vo finále, kedy sú prestrihy na šrotovisko a jednak do podzemia (je sranda pozerať sa na "Burkea" v rovnakej scéne, ako pred 31. rokmi). ()

• Na začátku epizody slyšíme „Hammer To Fall“ (Queen), následují skladby v tomto pořadí „You Better Go Now“ (Billie Holiday); „Blue Bayou“ (Roy Orbison) a „Round And Round“ (Ratt). (Duoscop)