Situace v hawkinské laboratoři se vymkne kontrole, budova je uzamčena a Will a několik dalších se ocitá v pasti. Na pomoc přichází nečekaný hrdina. (Netflix)

tron

SPOILERY. Ach Bob, čo si nám to urobil? Veľká škoda. Ale hlavne je veľkou škodou to, že Dufferovci Bobovi (ktorá je skvelo "jednoduchý" - môže sa zdať strašne ľahké takú "nijakú" postavu stvoriť a zahrať, ale presný opak je pravdou, v jednoduchosti je krása a najjednoduchšie veci v živote koľkokrát bývajú zároveň aj tými najkomplikovanejšími) nedali v predchádzajúcich dieloch oveľa väčší priestor. Jednak si to zaslúžil, jednak Sean Astin je v úlohe skvelý a jednak by sme o to viac smútili v tejto časti. Bohužiaľ, nestalo sa. Na konci sa chalani konečne stretávajú s Jedenástkou. JEDNU časť pred koncom sezóny. Wtf? ()

Ruut

Boba néééé, Boba néééé. A ona je zpět! Logicky to úplně nedává smysl (chudák doktor) a finální zvrat není překvapivý, ale čert to vem. Jede se do finále. ()

Anderton

Už viac krát som mal nutkanie prikloniť sa k trom hviezdam a tak ich dávam, možno trochu nespravodlivo, pri tomto nádychu (dúfam) pred veľkým finále. Zo série sa stala ďalšia klasická kingovka, taktiež už sfilmovaná, a verím, že nie každému to môže sadnúť. Prichádzame o jednu kvázi dôležitú postavu, aby mi z toho nakoniec vyplynulo, že okrem jednej dôležitej scény, v ktorej ju mohol zastúpiť vlastne hocitko iný, bola pre dej celkom zbytočná. ()

Necrotongue

I přes velký počet předvídatelných záležitostí jsem udělil osmé epizodě pět hvězdiček, protože po předchozím dílu to byl balzám pro oči. Tvůrci mi zabili Boba, parchanti, zrovna když u mě stále více stoupal v oblibě. Sean Astin hrál toho milého troubu s naprostým přehledem a rozhodně by měl začít dělat konzultanta Winoně Ryder, protože mám jen jedny nervy, a ty už jsou pěkně načaté. ()

Praxis

Konec byl naprosto předvídatelnej, ale způsob, jakým El přišla, mi vehnal pomalu slzy do očí a zimomriavky na záda. Po slabém minulém dílu je osmý díl důstojnou přípravou na finále... Nemůžu se dočkat, až si to pustím... ()

Trevor

Monštrá zo sveta Upside down sa dostanú na povrch a v laboratóriu spustia masaker, ktorý prežijú naši hrdinovia iba vďaka Bobovi a včasného príchodu Jonathana, Nancy a ich skupiny. Následne sa vďaka Willovi snažia prísť nato, ako zničiť monštrum zo sveta Upside down, napriek ich snahe sa však dozvie kde ukrývajú Willa a iba vďaka El priatelia odrazia útok Darda a ďalších tvorov zo sveta Upside down. Napriek tomu, že osud Boba aj príchod El bol načasovaný presne tak, ako divák očakával tvorcom sa podarilo v epizóde vytvoriť napätú atmosféru a po predchádzajúcej oddychovej časti tak priniesli najlepšiu časť seriálu vôbec. ()

Wiikii

Finále je už cítit v celé epizodě, proto tam bylo (bohužel) až moc akce místo napětí, ale hold závěr série je hold závěr série. Jinak superhero Bob zemřel opravdu hodně trapnou smrtí, proboha, když ti "Demodogs" uměli rozrazit i ocelové dveře a teď by je měli zastavit dřevěné dvěře? Což poukazuji na tu scénu, jak se na sebe v nejnevhodnější chvíli dívá Bob a Joyce. .. ()

Lenka.Vilka

Naprosto dokonalé. A je jedno, že o osudu Boba si věci domyslíte hned, že byl součástka na správném místě... ostatní masakr a na konci jsem se málem zbláznila. Ale jak to řekl i Árný: "Já se vrátím." Wau! ()

David.Darco

Tvorcovia mali celkom gule a pripravili epizódu s dvoma vyvrcholeniami. Pri prvom som takmer nedýchal, keďže je prostredie laboratória a teda monitorovanej, hrôzostrašne priestrannej budovy plnej bielych stien "zacákaných" červenou krvou využité naplno, "se vším všudy." Druhým je záver a la Evil Dead, len omnoho viac napínavý a plnší reálneho strachu zo známeho neznáma. Za mňa teda perfektná predpríprava na finále. Logická a strhujúca zároveň. ()

Sany33

Príbeh: Zo zeme sa vinú Demodogy a laboratórium je pod útokom. Kolektív spoznáva nového hrdinu. Prevedenie: Atmosféra laboratória je úžasná. Prevedenie nepriateľov stojí naozaj za to a tieňová príšera má určite ešte nijaké karty v rukáve. . Pocity: Tento diel som si vyslovene užil, konečne sa nostalgia miešala s napätím a atmosféra sa dala krájať. Toto je to, na čo som v podstate musel čakať sedem častí. 97% ()