Léto je tu a s ním i nová práce a začínající láska. Nálada se ale mění ve chvíli, kdy Dustinovo rádio zachytí vysílání v ruštině. Will cítí, že něco není v pořádku. (Netflix)

kiddo

Já: "Tak hele, na to vlastně koukám jenom proto, abych viděla, jestli se ti dva budou cicmat." ST3: muchlovačka jak sviň v prvních pěti minutách, následováno hodinovou fanfikcí. Já: ded. ()

tron

Taký štandardný úvod do série, povedal by som. Viac sme asi ani chcieť nemohli, najskôr si musíme pripomenúť udalosti a postavy a zistiť, v akom štádiu sa práve nachádzajú. Najviac emócií ale vyvolá na pár sekúnd sa vrátiaca mŕtva postava. Vy viete, ktorá. ()

dO_od

// Na rozjezd OK, boží intro jedničky už se pochopitelně nikdy zopakovat nepodaří, ale retro atmosféra je zpět, stejně tak super soundtrack, dětští hrdinové a neuvěřitelně sexy Cara Buono. Čekám, kam to Dufferové posunou. ()

-bad-mad-wolf-

Ten vosumdesátkovej feel je tu řádně našláplej (včetně dramaticky superzlých rusáků). Napětí, na kterým stála první série, se už patrně nikdy nevrátí - v podstatě ani nemůže - každpádně je to pořád žrádýlko. Body plus za vybuchující hlodavce a bazénovou maminu. ()

DJ_bart

Naprosto bezchybnej úvod, který je energický, optimistický, a který geniálně kombinuje komedii a vztahové melodrama. Ať už jde o Hoppera v roli otcovské figury (jakožto muž říkám že jeho knír je nejvíc sexy věc co kdy uvidíte), milostnou chemii mezi Jonathanem a Nancy, trable Joyce jakožto matky samoživitelky (flashback s Bobem perfektně zahrál na emoční strunku) anebo eskapády naší milovaný dětský party, to vše tvoří báječnou letní limonádu, která prostě nemá chybu. No a Billyho flirtování s Mrs. Wheelerovou je totální comedy gold. Již dlouho jsem se tak extrémně nenasmál. Víc takových feel-good epizod! ()

Ruut

No ale tohle je dobrý - na rozdíl od většiny se mi nový směr ST líbí - jestli to bude takhle přestřelené + skoro parodické dál, tak s tím nemám problém. Skvělí herci a fenomenální soundtrack zůstavají. ()

Anderton

Už epilóg pred úvodnými titulkami dáva jasne najavo, akým smerom sa bude tretia séria uberať. Ide o klasickú uvádzaciu časť série, kde sme iba navnaďovaní na ďalší priebeh, vrátane cliffhangeru na konci. Každopádne som rád, že opäť má seriál trochu odlišnú atmosféru, než predchádzajúce dve série, kde bol ten rozdiel medzi nimi cítiť, čo ma osobne nijako neiritovalo. Takto na začiatok ťažko hodnotiteľné nejakými percentami, celok bude dôležitejší... ()

TheEvilTwin

Skvělé, retro, vtipné a prostě správně poutavé. Životy a příběh hlavních postav jsou chytlavé samy o sobě a s přidáním trochy akce a těch hezkých příšerek to ve výsledku nemá chybu. ()

HellFire

Prvnímu dílu 3. série se dá ledacos odpustit, protože diváka připravuje na to, co se bude dít na ploše 8 epizod. Už teď je ale vidět, že se ZASE pojede to samé ve smyslu „otevřeme portál do jiného světa a El nás bude muset zachránit“. Navíc nám tvůrci představí Lusacovu nechutně otravnou sestru a taky totálně přehnané mužské obsazení v redakci, kde pracuje Nancy. Taky mě zajímá, jak tvůrci vysvětlí, že se odnikud zhmotní jakýsi podivný vír, který má připomínat chapadla hlavního bosáka z předchozí série. Jediná opravdu povedená dějová linka je zatím ta se zamilovaným párečkem a šerifem, který se je snaží trochu usměrnit. ()

Necrotongue

Úvodní epizoda měla pomalé tempo zřejmě proto, aby se divák po roční pauze aklimatizoval, uvědomil si, kdo je kdo, kdo je s kým, a kde vlastně všichni jsou. Mrzí mě ale, že se tvůrci nedokázali vyhnout staronovému módnímu trendu, takže už zase můžou za všechno ti odporní Rusové (t.č. Sověti)- hanba jim! Hmm, trochu laciné... ()

ALIENka_

Doufám, že autorům nedošly nápady, protože z první epizody to na to rozhodně vypadá. Nevíte koho dát jako záporáka? Dejte tam Rusy, koho jinýho jste čekali sakra? Všichni se tam akorát cucaj, řeší pubertální sračky a pořádnej příběh nikde. Klišé je to taky plný jako ranní hajzl. Doufám, že to tímhle tempem nebude pokračovat celou sérii a že to nebude jenom fanservis s cucáním. Hodnocení: 6/10 ()

corpsy

Zvláštne veci, teda poviem vám. Načo čakať a rozvádzať niečo, čo môžme už od prvotných minút servírovať s akumulačnými schopnosťami. Odpich viac ako skvelý. People, Do You Copy? ()

Trevor

Mestečko Hawkin si užíva otvorenie nákupného centra, ktoré však neprijali všetci obyvatelia s nadšením. Jimovi robí starosti vzťah Mikea s El, Dustin sa vráti z tábora a snaží sa vysielačkou spojiť s kamarátkou Suzie vo vzdialenom Utahu a Willovi sa opäť ozvú staré rany...Celkom slušný rozbeh, ale ako inak ruská hrozba nesmie chýbať. Potom v Spidermanovi človek počuje Petera Parkera povedať nás američanov Európania milujú a musí sa na celú kinosálu smiať. Záver priniesol aj trochu napätia takže relatívna spokojnosť. ()

Wiikii

První minuty v Rusku, byly podobné jako první minuty v Chicago ve druhé sérii, ale problémem bylo, že Rusové se staly průměrným vyobrazením nepřítelské strany, kde nějaký Voloďa zabije hlavního vědce, téměř jen tak a to nepočítám tu musculidní parodii u bazénu, je tohle komedie, nebo mysteriózní fantasy s prvky hororu? ... První díl mě velmi zklamal... ()