Celá parta se schází kvůli červenému kódu a musí se postavit děsivě známému zlu. Karen vybídne Nancy, aby nepřestávala hledat, a Robin najde užitečnou mapu. (Netflix)

tron

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, konečne. Stále to nie je úplne ono, ale štvrtý diel sa začína kvalitou podobať na niečo z prvých dvoch sezón. Tretia séria stále, vrátane tohto dielu, dosť dopláca na jednak roztrúsenosť postáv (operuje sa tu v menších skupinách, ale niektoré postavy sa stále nie a nie stretnúť, čo je škoda) a jednak na zinfantilnovanie niektorých hrdinov pomaly až za hranicu sympatií (šerif, Winona). Našťastie sa začína dej zamotávať (resp. rozmotávať) a dochádza k prvej poriadnej akcii. Rovnako, ako hranie sa so saunou, kde Jedenástka použije svoje schopnosti (ale že to trvalo, El). ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Well, you can't spell 'America' without 'Erica'!" ________ Morová rána, mentální otrokářství, maloměšťácká korupce, zmrzlinové vyděračství v područí vlastenky Ericy, morální moudra milfky Wheelerové, a třešničkou na dortu je mission impossible v podobě žhavého sauna testu - čím nás ještě Podivnější věci překvapí už ví pouze Mozkožrout a tvůrci, jenž vytasili koule na plno. ()

Wiikii

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No konečně to zase začíná mít koule, sice to zdaleka nemá tu atmosféru co první série a polovina druhé série, ale začíná to mít pevné obrysy. Už je jen otázkou, co vlastně s tím vším mají společného ti rusové, vyvolali mind flayera oni? Nebo je to ještě trochu jinak? + Jinak pěkný souboj s Billym v šatnách, ale víc se mi líbila bitka Larryho a Jima Hoppera... ()

-bad-mad-wolf-

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S humorem sem tam trochu přepal, jenže nakonec jim to stejně odpustíte, protože je to dobrý - haha. Jinak OK, gradovačky pořád fungujou a Hopper si s každým dílem utvrzuje pozici jedný z nejzábavnějších seriálových postav. Ty jeho oscilace mezi neškodným starým vožralou, sitcomovým fotrem a příležitostným násilníkem vždycky přinesou něco dostatečně srandózního. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Že by přece? Až u sledování čtvrté epizody třetí sezóny jsem měl zase jednou pocit, že se dívám na Stranger Things. Tvůrci se konečně vykašlali na línou vodu ve slepých ramenech a pustili se do pořádných peřejí (konec vodáckého okénka). Vážně, poprvé jsem měl v této řadě dojem, že se děje něco podstatného, a hned se jinak těším na další díly. ()

• Billy Hargrove (Dacre Montgomery) zavřený v sauně plivne na dveřní okénko, ale v dalším záběru plivanec na okénku chybí. (Duoscop)
  • Moment, kdy Billy Hargrove (Dacre Montgomery) rozbije sklo dveří od sauny, byl hereckou improvizací a nebyl ve scénáři. Dacre se později přiznal, že se do role natolik vžil, až sklo rozbil hlavou. Jednalo se přitom o skutečnou skleněnou tabuli, nikoliv o bezpečné filmové sklo, používané pro podobné účely. (LucasAbelle)