Chapter Five: The Flayed (S03E05) (epizoda)

Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2019, 52 min

• ALIENka_

Skvělá epizoda, která ale postrádá logiku (Rusové maj supertajnou základnu absolutně bez kamer a skoro nechráněnou) a je plná klišé, který mě vyloženě serou (protagonista utíká před záporákem, kterej jde pomalejc než beznohej apod.). Strašně mě sere příběh toho bezzubýho děcka, kterej působí tak strašně nereálně (parta lidí se úplně v pohodě proplíží zalidněnou místností a NIKDO si jich nevšimne, to i hovno vidí líp..). Hodnocení: 4/10(7.7.2019)

Piata epizóda pokračuje v tempe tej predošlej a povedal by som, že seriál sa opäť kvalitatívne posunul. Čo sa týka jednotlivých príbehových línií tak trojka Dustin, Steve, Robin a v tejto epizóde aj Erika zatiaľ vedie. Zároveň, ale nastalo pomerne veľké zlepšenie v príbehovej línií Nancy a Jonathana, ktorá sa začína stávať dosť zaujímavou a som osobne zvedavý, ako sa vyvinie. Tiež ma veľmi bavil ruský terminátor. V tejto epizóde mu tvorcovia dali viac priestoru a podľa mňa sa im tento krok vydaril. Tiež sa mi zdá, že táto séria dostala vyšší rozpočet a na efektoch je to vidieť. Samotné zlo v Hawkins ma každou epizódou stále viac zaujíma. Jediná škoda je len, že ma posledných pár epizód stále moc nebaví Winona Ryder. Snáď sa to zmení. Dúfam. Som veľmi šťastný, že sa seriál počas posledných dvoch epizód zlepšil. Tejto epizóde udeľujem 90% a 5z5(3.8.2019)

"What is your problem? We have had a very long day. We've been shot at, nearly blown up, walked god knows how many miles in 100 degree heat, stole a car, all while being chased by this gigantic psychopath, all so we could bring HIM to YOU because somehow you're the closest person who speaks Russian, which I can't believe but that doesn't matter because unfortunately we're here, so if you don't mind put that thing away, stop behaving like a jackass, and ask him what he's doing that is making my magnets fall off my damn fridge! Please!"(11.7.2019)

"Nebudeš mě zpovídat! Dotáhls do mého domu nepřítele stejně nedbale, jako děcko tahá hovno na botě!" ... Aneb epizoda plná road tripů, rvaček, přestřelek, výbuchů, sekání, bodání, tahanic, útěků, pátrání, nemilosrdných vražd, mysteriózních objevů a pokoření několika multigeneračních překážek.... jedním slovem napínavý nářez a zároveň pořádný emoční zářez :))) ... "Nancy Tru, where are you? Hello? Marco." "Pollo!"(4.7.2019)

Kdo má nakoukané terminátory, nemůže přehlédnout parodii na tento kult. Ruský ´´špión,, rozhlížející se v lese u vyhořelého auta a scéna na benzínce s evropskou angličtinou připomínající mluvu Schwarzeneggera je jistou připomínkou fenoménu osmdesátek. Děj jede na plné obrátky a finále epizody je delikátní. 120%(6.7.2019)