Pod ochranou státu

Federal Protection

Pod ochranou štátu

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2002, 93 min

Armand Assante je můj oblíbený herec a tohle je béčko na úrovni. Velmi dobrá zábava.(15.1.2010)

UPOZORNENIE: Ten tzv. "oficiální text distributora" je volovina (Update - už to konečne niekto opravil). Ani pri pohľade na plagát človeka nenapadne nič čo by svedčilo o intelektuálnej spôsobilosti tohto filmu. A naozaj, nejedná sa o prevratný počin na poli kinematografie či umenia ako takého. Lenže toto je výborný film. Že béčko ? Áno ale na úrovni. A. Assante (priznávam, že maskéri jeho "premenu" odflákli) ako zlodej mafie v programe na ochranu svedkov dostane "bejvák" vedľa sexi Angely Featherstone, ktorá jeho identitu odhalí ale zaľúbi sa do neho. Jej ešte viac sexi sestra (Dina Meyer) sa zapletie do zločinu a pokúsi sa Assanteho využiť pre svoje alibi. Tento diabolský trojuholník odštartuje sled udalostí pri ktorých som sa ani na okamih nenudil ba dokonca som sa bavil. Naposledy som bol takto prekvapený pri tejto produkcii. Ale to len pre ilustráciu môjho rozpoloženia. Inak sú tieto dva filmy kvalitatívne neporovnateľné. (22.12.2004)(22.12.2004)

Docela zajímavý snímek, který ovšem doplácí na své průměrné zpracování.(20.2.2009)

Nejedna sa o ziadnu pecku , ale ratajuc s tym ze tento film ani nemal vopred ziadne velke ambicie , tak vobec nenudi a dobre sa nan pozeralo .(22.10.2010)