Massive Attack: Eleven Promos (video kompilace)

Hudební

Velká Británie, 2001, 58 min

Komentáře uživatelů k video kompilaci (17)

::::::::::::::::::::::::: Nejraději mám písničku Teardrop, která je opravdu dechberoucí, ale klip se mi k té písničce až tak nehodí - jinak je to samozřejmě umělecké dílo !! Massive Attack je super ! ::::::::::::::::::::::::::::(23.4.2009)

Tato kompilace obsahuje (překvapivě) jedenáct klipů z alb Blue Lines, Protection a Mezzanine a téměř do jednoho jde o vynikající kousky. Za zmínku stojí např.Teardrop- Slavný klip z matčina lůna se zpívajícím děťátkem s hlasem Elizabeth Fraser a beatem v srdečním rytmu. Protection- Michel Gondry režíruje poletující kameru která nahlíží lidem do oken a sleduje drobná lidská dramata uvnitř. Typický gondryovský klip - tj. mnoho kulis přecházejících jedna v druhou v jednom záběru. Karmacoma-Po hotelové chodbě se plíží vystrašený muž s pistolí v ruce a v pokoje jsou plné pošuků a různých bizarností. Nelze popsat, nutno vidět.Be Thankful For What You´ve Got- V začouzeném baru sledujete striptérku (která vypadá jako něco mezi hnusnou ženskou a pěkným transvestitou) a pokud čekáte, že ji kamera bude po svléknutí zabírat jen zezadu či od ramen nahoru, nestane se tak. To je patrně důvod, proč jsem tenhle klip nikdy neviděl na MTV:)Angel- V podzemních garážích jde muž (Daddy G) a všimne si že ho někdo sleduje. Snaží se nedat nic najevo, ale pronásledovatelů přibývá. Nakonec to nevydrží, a dá se na útěk. Venku je dostižen, a pak.....ne, to nemůžu prozradit, to se musí vidět:-)(13.10.2004)

Fantastic! To se musí vidět, prostě nádhera. Pro fandy jasná srdcovka (jsem jedním z nich). Massive Attack umí, co jiného říct? A kultovní skladba Angel je jedna z nejlepších vůbec. Prostě geniální. (zbytek komentáře by byl jen vyjmenováváním superlativ)(7.10.2009)

Massive Attack jsou nejlepší....moje posedlost! Hudba jako když se vznášíte v jiných sférách. :)(15.3.2013)

Špičková záležitost po hudební i vizuální stránce.(16.3.2009)

• smolicek04

Film som nevidel, tak to hodnotiť nebudem, ale album je skvelí.(23.4.2009)

audiovizualni orgie! ubalit a nechat se unaset vybornou hudbou a vyjmecnym vizualem. pro fanousky nutnost :)(10.5.2010)

Kapela, která na začátku 90.let ukázala směr a zůstala v něm nejlepší. Nejradši mám Mezzanine období, ale celá kolekce nevykazuje nějakou známku úbytku nápadů a energie.(15.8.2013)

Absolutní klenot a nedostižný, natož pak překonatelný vrchol klipové tvorby podmázlý tou nejdokonalejší hudbou, jaká spatřila světlo světa od dob maestra Amadea. Tohle si pustíte jednou, hned podruhé, potřetí a po 12 hodinách zjistíte, že toho stále nebylo dost. Kašlu na to, to se nedá popsat, je to totiž GENIÁÁÁLNÍ!!!!!!!!(9.6.2006)

Kdo neco vi o hudbe musi znat Massive Attack..Kdo neco vi o hudebnich klipech, musi znat klipy od Massive Attack..Neda se jinak, jako skalni fanousek i jako strizlivy hodnotící nemuzu jinak nez za pet..btw: Klip ktery me naprosto dostal je Angel, ma to dokonale vyvrcholeni..(11.1.2007)

To nejlepší z Massive Attack!!Všem fanouškum vřele doporučuji!Hlavně booklet!:-)(30.1.2006)

Srdcovka.(16.5.2010)

Teardrop a moja ešte obľúbenešjia Angel, napríklad z filmu Snatch. Massive Attack je ako hudba z iného sveta, trip hop vo svojej najkrajšej podobe, za klip ku skladbe Angel je to však jednoznačne za 5...(11.1.2011)

Jak říká Tomáš Hanák : " ... dobrou hudbu Masiive Atack a tak ..." Samozřejmě mne nejvíce dostal klip s písní Angel ... Je to hudba mého srdce...(16.2.2007)

Absolútne nadprirodzený počin. - Transforming into a melody, man becomes companions with stars, planets and the life itself and starts to whirl. -(22.8.2016)

Moji favorité jsou Karmacoma a Angel, ale všechny jsou vysoce nadprůměrné.(16.1.2011)

Massive Attack maji nezamenitelnou hudbu a originalni videoklipy a jelikoz to je (asi jako u vetsiny hodnoticich) srdcovka tak nelze jinak nez plna palba(3.9.2012)