Reklama

Reklama

Roboshark

(TV film)
  • Slovensko Robožralok

To, čo sa spočiatku začína ako typický deň v uliciach Seattlu, sa čoskoro zmení na strašný krvavý kúpeľ, keď veľký biely žralok prehltne mimozemskú vesmírnu sondu... a Robožralok je na svete. Americká armáda prichádza s ničivými zbraňami, ale je to práve sila sociálnych médií, ktorá dáva ambicióznej televíznej "rosničke" Trish (Alexis Peterman) a jej technicky zdatnej dcére Melody (Vanessa Grasse) náskok pred všetkými ostatnými, aby zastavili smrtiace vyčíňanie Robožraloka.... (TV Markíza)

(více)

Recenze (9)

hardridick 

všechny recenze uživatele

Keď ťa nikto nepochváli, pochváľ sa sám... Hneď na začiatku si pochvália svoje "výborné špeciálne efekty". Chcel som to vypnúť ale nejako som nemohol. Naozaj ma zaujímalo, čo to za blud zase bude. A ono to bolo ešte viac šialené ako som si myslel. Neviem, či to bola komédia alebo paródia na trend sociálneho života na internete ale miestami to bolo také trápne, až to bolo smiešne a bavil som sa. Určite si to nepozriem druhýkrát ale zas tak ma to neurazilo a je to jeden z tých lepších prepadákov, ktoré som videl. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Film „Roboshark“ se ale vůbec nebere vážně, což dá několikrát jasně vědět tím, že v podstatě mluví k divákovi. Je to takové malé oživení jinak spíše podprůměrného snímku, který je relativně klasickou ukázkou současné podoby amerického monster béčka. Ale i když je tohle spíše podprůměrné, nemůžu si pomoct, mě to docela baví. Jednoduché, nenáročné odlehčené, prostě člověk nemusí přemýšlet. ()

Reklama

Martin29 

všechny recenze uživatele

Rozhodně je to lepší než tohle http://www.csfd.cz/film/422811-terrordactyl/komentare/ nebo tohle http://www.csfd.cz/film/351387-robocroc/komentare/ takže minimálně 40 procent dám. Nevím na čem pan Lando jede, ale evidetně je to slušný matroš navíc ve kterém jiném filmu můžete vidět jak robožralok sleduje jakousi holku na twitteru a píše si s ní zprávy tipu Roboshark volá domů nebo, že jakýsi ufolog je důležitější osoba než prezident. Úplně nejlepší byl ten generál ten měl brutální hlášky :-). Jinak na konci je náběh na další díl Robočivava což by byl slušný úlet :-) ()

Marauder 

všechny recenze uživatele

Neviem či to bol zámer ale ten film bol miestami tak sprostý až to bolo vtipné a za to, že som sa tak dobre aspoň zabavil na tom aké to bolo hrozné si to aspoň jednu hviezdičku zaslúži ale inak to bola fakt hrôza. Tie naivné konverzácie a trápne poznámky boli fakt na smiech. Celkové prevedenie bolo síce hrozné, podobné aj herecké výkony, filmové efekty a v podstate všetko v tomto filme bolo hrozné ale napriek tomu aspoň sa človek zabavil na tom ako niečo takéto mohol niekto vôbec natočiť lebo ten človek úplne v poriadku byť určite nemohol. 10/100 ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Společnost UFO Films ráda spolupracuje s nechvalně proslulou Syfy a již několikrát jí zásobovala svými céčkovými produkty. Roboshark sice není pokračováním Robocroca (2013), ale oba filmy toho mají mnoho společného. Především jsou určeni pro skalní fandy brakové zábavy, které se většina normálních filmových „konzumentů“ vyhýbá obrovským obloukem. Podobně jako Sharknado se snaží i Roboshark především zaujmout svým humorným pojetím (což dá opravdu velkou fušku, zvláště protože digitální efekty jsou na velice bídné úrovni), ale dá se zde skutečně narazit na několik situací, u kterých jsem se dokázal i nenuceně zasmát. Příběh jako takový je však jen další Landova fantasmagorie, který se kromě scénáře ujal i samotného režírování. Ty, kteří poctivě sledují všechny ty zvířecí ultra levné céčka, už asi jen máloco překvapí, ale občas je až k nevíře, co dokáže vymyslet „chorá hlava“ scénáristy. Tím pádem je vám však snad jasné, že děsivé atmosféry se tu zcela určitě nedočkáte. Mohli byste si však ublížit neustálým ťukáním na čelo nad absurditou celé zápletky. Na druhou stranu je však potřeba říci, že film jako takový se nebere vážně ani sám o sobě a spíše mi připomínal parodii na filmy mu podobné. 30% ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama