Reklama

Reklama

Lovci myšlenek

  • USA Mindhunters (více)
Trailer

Hrdinové tohoto filmu jsou členové FBI, kteří mají za úkol stát se odborníky na sériové vrahy, tzn. přijít na motiv, pochopit jejich myšlení a na tomto základě, vraha chytit a usvědčit. Tým sedmi mladých lidí je proto poslán na opuštěný ostrov, kde mají pod dozorem arogantního a sobeckého profesionála podstoupit závěrečný test. Jejich úkolem je vyřešit fiktivní případ sériového vraha. Horor nastává v okamžiku, kdy se na scéně objevuje vrah opravdový a postupně likviduje členy skupiny. Na každého z nich používá jiný druh děsivé pasti. Jak přibývá mrtvých a zároveň i stop, začíná být jasné, že vrahem je někdo z týmu a ne neznámá osoba. Podaří se dosud žijícím přátelům včas odhalit, kdo z nich má na svědomí mrtvé kamarády? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (292)

Lima 

všechny recenze uživatele

„Naprosto zhovadilý scenář, který se zvrtává v parodii na sebe sama. Skupinka lidí na izolovaném místě, terorizovaná záhadným vrahem - no kolikrát už to tady bylo, vše navíc mixnuté pořádnou porcí klišé a rádoby překvapivým odhalením. Některé promyšlené mordy jsou jak vystřižené z Nezvratného osudu, ale zatímco tam se daly brát s nadhledem, zde jsou myšleny smrtelně vážně a několik scén dělají z tohoto thrilleru nechtěnou komedii. Ještěže Harlinova režie činí tuto scenáristickou demenci aspoň trochu koukatelnou, ale stejně nechápu snahu kdysi tak vynikajícího akčního tvůrce mrhat síly na něčem takovém, v posledních letech pod sebou systematicky podřezává větev a jde mu to bohužel opravdu zdárně.“ ()

tron 

všechny recenze uživatele

temná a ponurá atmosféra daždivého ostrova, po ktorom behá vrah, nie nepodobná Identite. No a tým by sme pomaly s plusmi končili. Lovci myšlienok sú biedny a hlúpy bordel, namiesto ktorého si radšej poupratujte byt (alebo si pozrite britský survival PUSTATINA o čomsi podobnom, ale lepší). Renny Harlin už dávno nie je TEN zručný fínsky dravec, akým bol v dobách SMRTONOSNEJ PASCE 2 a CLIFFHANGERU. Snímke nepomáha maličký priestor pre Christiana Slatera a Vala Kilmera (čo sú jediné postavy, ktoré majú aspoň štipku charizmy, čo je pre mňa dosť prekvapivé konštatovanie inak Slatera vnímam ako zlého herca). Prvé úmrtia ešte čo-to do seba majú, ale v druhej polovici sa to už definitívne prepadne do pekla diváckeho nezáujmu. A scenár je neuveriteľne hlúpy mix NEZVRATNÝCH OSUDOV, IDENTITY a D-TOXU. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

simulace pátrání po fiktivním vrahovi se po zásahu tekutým dusíkem agenta J.D. a jeho pozoruhodné smrti mění v lekací thriller, kde nebezpečí je všechno co vidíte, živé i mrtvé. druhy úmrtí jsou různorodá a tak nás může vylekat (pobavit), že se někdo ocitne bez krve. odsejpá děj i mrtvoly a je mi jasný, že situace je bezpečná až na cestě zpátky. bohužel (bohudík ?)se jí většina nedožije! jo a vrahem je eeeeeee........ ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $27miliónovTržby USA $4,480,744Tržby Celosvetovo $21,148,829║ Námetom dosť zaujímavý projekt, len škoda že neprišla aj väčšia snaha sa s tým viac pohrať aby to nevyznelo len tak tuctovo, a niekedy je aj problém v tom ako pôsobia postavy v skľučujúcich momentoch. Film ma jednoznačne dobrý rozneh len časom akoby mu dochádzal dych. /50%/ ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Z na dlouhé roky posledního výraznějšího filmu Rennyho Harlina se vyklubala adrenalinem nabitá akčně-vražedná jízda, které ale podráží nohy rozkývaná pointa. Překvapivě chytrá krimi jízda by si vzhledem k několika výborným scénám typu přestřelky ve vodě a svěžímu vizuálu zasloužila lepší gradaci, takhle zůstanou finální dojmy zbytečně dole. ()

Galerie (73)

Zajímavosti (5)

  • Clifton Collins Jr. má svou zbraň Glock, když zjistí, že nemá náboje, vezme si v márnici zásobník od mrtvého kolegy, pak se plazí k výtahu, ale najednou má v ruce Berettu a ve scéně, kdy sedí ve výtahu se střídají záběry na jeho zbraň z profilu, kdy je vidět Glock a na celou postavu zepředu a to je zase v jeho ruce Beretta. (JohnSmith)

Reklama

Reklama