poster

Lovci myšlenek

 • USA

  Mindhunters

 • Nizozemsko

  Mindhunters

 • Slovensko

  Lovci myšlienok

Krimi / Thriller / Akční

USA / Nizozemsko / Velká Británie, 2004, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • svik
  ***

  Zařadil bych tento napínavý filmeček k filmům z lepší kapsy. Sice si dost potrpěl na lekačky a morbidní vykonání vražeb, ale i přesto musím uznat že se tvůrci nápad docela povedl-STÍSNĚNÉ PROSTŘEDÍ-Snad co mě zaskočilo a řekl bych že to právě bylo u filmu nedořešeno a to konec. jistě nebylo lehké ho vymyslet ale zde se moc nepovedl hlavní vrah to nemohl stihnout to se nedalo. Bylo zde přemrštěno náhod a to taky ztrácí na kvalitě. CELKOVĚ POCIT SLUŠNÝ..(14.5.2006)

 • Frajer42
  ***

  Snímky, kde se na uzavřeném prostoru pohybuje několik postav, přičemž jich postupně ubývá, bývají velice divácky vděčným tématem. I když se jedná o bandu příšerně napsaných postav, tak se stále ve vzduchu vznáší to kouzlo, kde si můžete vsázet na svého vraha - favorita a postupně sledovat, jak jednotliví dementi ubývají ze scény. Film má tempo. Mrtvoly rychle přibývají, takže v rámci jednohubkového béčka film má potenciál zafungovat a zabavit. Chtělo snad jen trošku lepší scénář a film mohl klidně mířit výš. Slabší tři kousky.(27.4.2018)

 • Rockwood
  ****

  No tak tenhle film si ode mě zaslouží čtyři hvězdičky. Příběh a celkový námět je dobrý. Když přišla první pastička při které zahynul jeden z teamu, tak to byl pro mě docela šok. Už kvůli tomu že se mi jevil tak nějak jako hlavní hrdina, který věechno přežije a on jako první. Což si u mě vybudovalo velké plus. A pak už to pěkně narůstalo. Jako první polovina filmu vás nechala aby jste si mysleli kdo to může být, od poloviny už ste si mysleli kdo to je, kvůli přemýšlení těch postav a nakonec to vypadalo na někoho jiného a pak to byl zase někdo jiný. Trochu zamotané, dobře promyšlené, dobře vychytané. Mě se to líbilo.(15.2.2008)

 • lola3121
  ***

  Grupa budoucích elitních agentů FBI je přivezena na ostrov, kde má skládat závěrečnou zkoušku. Místo toho začne brutální vyvražďovačka ve stylu Deseti malých černoušků. SPOILER: Kdyby si ta krasomila udělala tu zkoušku s fosforeskujícími prsty hned, mohla pár kamarádům zachránit život. Ale zase by nebylo na co koukat...(19.9.2010)

 • matestlust
  ***

  Nstotisíckrát ohraná vyvražďovačka,tentokrát v podání Rennyho Harlina.S postupem doby už ale tento mistr docela ztrácí na elánu a důvtipu,který dokázal do těchto tuctových námětů vštípit.Film rozhodně nezatracuju,občasný zvraty mě bavili moc,LL Coll J opět béčkařsky výborný...Ale prostě nic nového pod sluncem...(1.3.2008)