Poslední agent

• Velká Británie Last Run (více)
všechny plakáty

Frank Banner za studené války zachraňoval ohrožené agenty za železnou oponou. Nyní si užívá zaslouženého odpočinku, ovšem smrt jeho přítele ho opět vrací do akce. Stojí proti němu ruský zabiják Kerlov, s nímž má Frank dosud nevyřízené účty. (Hans.)

Lacike

Je to remeselne natocene akcne becko so sviznym tempom. Na 6,5 megovy rozpocet tam je dost akcie (rôzne prestrelky a nahanacky) a s jej kvalitou som spokojny. Je prehladna a dobre prevedena. Obsadenie je tiez slusne. Assante ako hlavny hrdina je skvely. Potesi aj Prochnow alebo stale pekna Ornela Muti. A potom tu je kopa no name madarov, kedze sa film natacal v Madarsku, ktore tu supluje celu Europu. Zapletka tiez nie je uplne blba, takze vysledkom je doteraz najlepsi Hickoxov film, ktory som od neho videl a prvy, ktory je podla mna nadpriemerny. 6/10. ()

raduna01

Frank Banner slouží u jednotky specializující se na pomoc sovětským špiónům přejít bezpečně na Západ. Bannerova manželka byla při takovém útoku zastřelena. Teď, když studená válka skončila, je Banner vyzván, aby bezpečně doprovodil ex-agenta KGB, kterého chce dostat jak CIA tak ruská mafie. ()

johnsnow

Na počudovanie dosť dobrý počin od Hickoxa. B-čko jak vyšité, akurát škoda, že to kvázi prekvapko je vyspoilované asi po polhodine. ()

goodridge

Tento film hodnotim vramci Cckovej kategorie. Vididet tu ze sa nepracovalo s velkmy rozpoctom. ale snaha sa ceni a vysiel z toho celkom pozeratelny film. silne 2hviezdy vramci zanru a za Assanteho ktoreho mam velmi rad ()