Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 84 min

Atkinsovi postavy jsou prostě vtipné, a to i v tak relativně duchaprázném snímku jako je Johny English. Nic světaborného, ale člověk dobře zrelaxuje a pobaví se. Několik scén je zde navíc vyloženě vtipných a povedených. Johny English asi v divákovi nějakou výraznější stopu neotiskne a hned další den na něj zapomenete, ale i tak, pro těch 88 minut je to příjemná komedie s vynikajícím ústředním trackem od Robbieho. Not so fast Savauge! You may have taken me but you will never take England! Not as long as I have breath in my body or a bullet in my gun!(19.8.2010)

Když k tomu budu shovívavej, tak to na ty 3* bude. Rowan Atkinson byl tradičně vtipnej, Malkovich standart a Ben Miller byl dost milý překvapení. Neduhem tohodle filmu je hlavně nedotažení spousty scének a jejich častá předvídatelnost. Jinak je to ale celkem svižná komedie, která na oddych rozhodně nezklame.(10.1.2008)

(slabé tri) britský humor mám veľmi rád, oveľa radšej, ako ten americký, no tuto to nezafungovalo, johnny english nie je ako postava až taký výrazný a špecifický - v šarme a výstrednosti ho hravo porazí austin powers, v "nemehlovstve" a trapasoch inšpektor clouseau, a tak má english jediné šťastie, že bol obsadený veľmi talentovaným, zručným a vtipným komikom - rowan atkinson mimikou a časovaním tých mála fórou zachraňuje inak prekvapivo nudný scenár, pri ktorom sa doslovne musíte prenudiť prvú hodinu, aby ste sa aspoň trochu pobavili na záverečnej sekvencii korunovácie - no aj to len vďaka atkinsonovi. inak naozaj sklamanie a nevyužitý potenciál, čo sa týka ešte obsadenia: dal by som viac imbruglie a menej malkovicha a bolo by to ideálne.(29.8.2011)

Rowan Atkinson zostane u mna navzdy zaskatulkovany ako nemotorny smoliar Mr. Bean a preto som sa na väcsine scen aj v tejto komedii s chuti zasmial, ale to, co sa dialo poslednu tretinu prekrocilo vsetky hranice najdebilnejsieho scenara a to uz nedokazal zachranit ani Atkinson. Takze 60%... 19.06.2009 ___ Rowan Atkinson - (Johnny English) +++ John Malkovich - (Pascal Sauvage) +++ Tasha de Vasconcelos - (Alexandra) +++ Ben Miller - (Bough) +++ Greg Wise - (Agent Jeden) +++ Natalie Imbruglia - (Lorna Campbell) +++ Hudba: Ed Shearmur +++(19.6.2009)

Tak u tohohle jsem se bavil hodne. Atkinson se tvari jako debil a vsechno podela, ale nakonec vse dobre dopadne. Neco mezi Bondem a Beanem. Rozhodne nejlepsi parodie na bondovky. Sice je vetsina foru dopredu jasnejch, jenze v Atkinsonovo podani se jim presto budete smat. A Malkovich je opravdu vynikajici a svoji roli "frantika" si skutecne uzil. Ja se bavil vyborne a docela by me zajimalo jak by to vypadalo, kdyby Atkinsona obsadily do skutecne bondovky, protoze v obleku vypada fakt cool.(1.2.2005)