poster

Johnny English

 • Velká Británie

  Johnny English

 • Slovensko

  Johnny English

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Neal Purvis, Robert Wade, William Davies .. Johnny English měl našlápnuto hodně ambiciózně. Škoda, že to nevyšlo, ,,Bean" je jako Agent Jejího Veličenstva velmi poutavý, přesvědčivý a zábavný i se všemi svými výstřelky. A když má za zády do tandemu i australskou kočku Natalii Imbruglia, je se zaručeně na co koukat. 70%.(18.4.2007)

 • Torision
  ***

  Když k tomu budu shovívavej, tak to na ty 3* bude. Rowan Atkinson byl tradičně vtipnej, Malkovich standart a Ben Miller byl dost milý překvapení. Neduhem tohodle filmu je hlavně nedotažení spousty scének a jejich častá předvídatelnost. Jinak je to ale celkem svižná komedie, která na oddych rozhodně nezklame.(10.1.2008)

 • lesumir
  ***

  Mnoho filmů už parodovalo slavného agenta 007 ale tohle není to nejlepší. Čekal sjem více už jenom kvuli tomu, že si to střihl Atkinson. Ale jo, dalo se to, člověk sice čekal, že se bude smát od začátku do konce. Že i závěrečné titulky budou vtipné ale ono né. Párkrát spíše jen z donucení. ale skvělá úvodní píseň, proto 3*(8.8.2006)

 • numi
  **

  V tomto filmu se opravdu najdou hodně vtipné chvilky, u kterých se zasmějete. Na druhou stranu se taky najdou místa, u kterých byste nejraději opustili sál a už nikdy se nevrátili. Když přidáte nezvládnutý závěr, který mi připadá jako by byl improvizovaný, tak z tohohle nemůže vylézt nic než lehce podprůměrná komedie s nádhernou Natalií Imbruglií a tradičně výborným Rowanem Atkinsonem. [říjen 2005](10.11.2005)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Ed Shearmur: 1. A Man For All Seasons ,2. Theme [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,3. Russian Affairs [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,4. A Man of Sophistication [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,5. Kismet ,6. Truck Chase [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,7. The Only Ones ,8. Parachute Drop [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,9. Pascal's Evil Plan [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,10. Theme [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack - Salsa version] ,11. Off The Case [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,12. Café Conversation [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,13. Into Pascal's Lair [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,14. Does Your Mother Know ,15. For England [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,16. Riviera Highway [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack] ,17. Agent No.1 - Suave [Johnny English - Original Motion Picture Soundtrack,](23.5.2011)

 • - Johnny English jezdí v autě značky Aston Martin DB7 Vantage. Jde o vlastní vůz Rowana Atkinsona. (džanik)

 • - Když jede Johnny (Rowan Atkinson) se svým kolegou autem, je možné v předním odrazu skla vidět kameru. (Mr.Hudson)

 • - Když je Pascal u premiéra a sděluje mu, že všichni agenti jsou mrtví, ve skleněné skříňce je vidět odraz mikrofonu, jak se vznáší nad premiérem. (DivX)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace