poster

Johnny English

 • Velká Británie

  Johnny English

 • Slovensko

  Johnny English

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2003, 84 min

Externí recenze k filmu (5)

 • Filmpub.cz (Dan Sobotka) ****

  "I když asi v případě situačních komedií nelze hovořit o inteligentním humoru, nabízí Johnny English mnohem inteligentnější zábavu než několik posledních parodií Leslie Nielsena či některé teenagerské komedie plné zvratků moči a výkalů (i když i těch se dočkáte) to už se spíše blíží bondovkám.…"

 • Filmweb.cz (Lubor Vokrouhlický) ***

  "Nespornou kvalitu tohoto snímku vidím nejenom ve scénáři, ale především v tom, že Atkinson hraje. Ve všech svých Beanech se omezuje pouze na jeden škleb la debile šikovně opřený o komické situace. Jeho snaživý rádoby agent je na beanovské poměry pěkně ukecaný a musím přiznat, že většina jeho…" (více)

 • Kinema.sk (Jano Hušták) **

  "Myslím si, že na Johnnyho Englisha sa oplatí ísť len tomu, kto má pocit, že Rowana Atkinsona už naozaj dlho nevidel hrať (a rátajte s tým, že onen pocit aj tak nevydrží celý film). Ďalšou skupinou, ktorú asi od návštevy kina neodradím, sú uctievači Natalie Imbruglia. Najviac ma však desí, že aj keď…" (více)

 • Kritiky.cz

  "A teď trocha pozitiva, film je vlastně docela dobrou parodií na Jamese Bonda, v některých chvílích i lepší. A kdy je lepší? Ihned v ústředních titulcích, protože místo Madonny zpívá Bond, tedy English, song Robbie Williams, který Madonnin hit naprosto zdolává a zpívá tak, jak by měl správně song…" (více)

 • Tiscali.cz (Kateřina Grosmanová)

  "Johnny English je komedií, která si nehraje na žádné velké umění, ale spolehlivě pobaví. Dobrých parodií je v kinech jako šafránu a je celkem zbytečné řešit, ve kteréch scénách měli tvůrci trochu ubrat na intenzitě a kde naopak přidat. Pokud nebudete čekat dokonalost a geniální vtípky, ale jen…"