• clubland

Kukura pre mna nie je ziadny herec. Nespominam si na jediny film, v ktorom by ma Kukurov vykon nejakym sposobom zaujal. Inspektor Max je hrozna zlepenina, ktora nema nic spolocne ani s komediou, ani s kriminalkou. Kukurove vykony mi pridu ako nejake silene, ako keby si povedal, ze bude stavat na svojom "mene" ale do hrania sa moc nehrnul. Skoda, mozno niekto iny na jeho mieste by tento serial dokazal ozivit. Jedna hviezdicka len za napad.(29.1.2018)

• gu-staff

Bohužel u názvu první epizody došlo k tragické záměně písmene, které zmátlo lidi tím, že zakrylo to, čím tento seriál nejspíš je. Sračka. První díl by měl lidi navnadit, aby sledovali další epizody, no mně navnadil k tomu, abych rozsekal bednu na třísky, hystericky řval a styděl se do hlouby duše za toho Brouka, co ho nechali žít, ale už by ho neměli nechat hrát. Bohužel Kukura je tu nebetyčně trapnej. Starej kokot, kterej se probudí v posteli se dvěma dvacetiletejma pornokurvama, který (nacpanej viagrou) píchal celou noc, oblíkne si hadry, který by nenašla ve skříni pro svýho Vašika ani Lívije Klausová a pak nasedne do sporťáku a odfrčí vyšetřovat. Měli pánu Kukurovi připlati, aby si s sebou na plac bral i charisma, protože bez toho je jenom směšná figurka, za kterou je vám většinu prvního dílu trapně. A na další se prostě už nepodíváte. Jak říká plukovník Kurtz: "Horror...horror has a face...." V podstatě by to zachránilo jen to, kdyby v dalším díle Kukuru zastřelili, a na scěnu by přišel ten opravdový Inspektor Max, za kterýho se jen vydával. Hrát by ho mohl třeba Vítezslav Jandák.(28.2.2018)

• tatka

Kurnik, prečo som ja nešla pracovať k polícii. Vždy som mala problémy kvôli podrezanej držke, a tu vidím, že na polícii si takých papulnatých a drzých držia, hýčkajú a chránia. Je to strašná sranda, ale toho Strašného by tam mohlo byť menej. Jednu hviezdičku dávam Kukurovi za spev, a druhú za Paulovičov oblek a Barešov kamenný ksicht. Vyzerá to, že zjedol niečo nedobré na obed, a to sa teraz tlačí horným koncom von.(7.2.2018)

• regentor

První díl opravdu "nevšední" zážitek ! Tohle se jen tak nepodaří. Dát dohromady dementního scénaristu,autistického režiséra a vypelichaného playboye je počinem hodným Zlaté maliny, která je navíc odporně kyselá.Naprosto infantilní ztvárnění krimi dramatu do kterého se tupé gagy navíc hodí jako súl na rány diváka , který omylem a snad v dobré víře usedl ke sledovaní této zrůdnosti.Nikdy víc ani omylem!!!(22.2.2018)

• carl.oesch

Ach bože, co to zase je? Ono nestačilo to, co čeští a slovenští soudruzi vyrobili v té plodné spolupráci už dříve? Juraj Kukura je Pan Herec. A byl vždycky. Ale skutečně nemá zapotřebí se předvádět v takhle trapné a nesmyslné roli. V takhle trapném scénáři, plném nepravděpodobností až neskutečného charakteru. To skutečně onen chrám a tvrz české kultury je schopen za těch 7,5 miliard vyplodit slušných pořadů v oblasti hrané tvorby tak deset až dvacet do roka a víc ani ťuk? Podobnou trapnost nyní vysílá Prima pod názvem 1890. Stejná sračka, méně okoukaní herci....všichni tady (a oprávněně nadáváme na různé ty americké kriminálky, Kobru 11 nebo dokonce Komisaře Rexe. To jsou ale proti tomuhle dalšímu děsu made in CT a STV perly, alespoň v prvních deseti až dvaceti dílech. Tady je to, jak většina píše totální s....a od samého počátku. Mimochodem, policajt, co by so koupil Nissana 350Z by byl v "poli" nepoužitelný a zato by se ocitl v hledáčku GIBSu. Jistě - detektivka je taková trochu pohádka, která má k realitě dost daleko a standardní postupy se zde až zas tolik respektovat nemusí, ale co je moc, to je příliš. Takže milá ČT, srčte si tohle veledílo víte kam, po dvou dílech mně už nikdo nedonutí se na to dívat, radši si na jůtůbu pustím Křemílka s Vochomůrkou. Kukury je mi neskutečně líto, snad v té Ulici nebo Nemocnici v Růžové zahradě bych ho strávil snáze, ale asi potřebuje prachy. Nic jiného mně nenapadá.(3.4.2018)