• Autogram

Tentokrát nie je kriminálny prípad až taký tragický, len to vyšetrovanie na súkromnej klinike bolo mierne mimo. Seriál však stále zráža dolu Kukurove improvizovanie namiesto normálneho hereckého výkonu. Režisér ho očividne nevie dostať pod kontrolu.(11.2.2018)

• troufalka

Au au, čím dál tím hůř. Tady nic pořádně nefunguje. Hlavní postava je nepříjemná, co mělo být zábavné a originální jde až do trapnosti. Navrstvené klišé bez fantazie. Nesedí ani hlavní zápletka, ani osobní rovina.(9.3.2018)

Zatím nejlepší díl. Vtipný, zároveň i slušně kriminalistický, dozvíme se spoustu z Maxova osobního života, řeší se i Filipův vztah a dojde i k žádosti o ruku (no i když ...). Seriál pokračuje v zajetých kolejích prvního dílu, kdy Max je skutečně výstřední, někdy otravný, jindy skvěle hláškující a Filip mu spíše děla toho skromného vzadu. Za mně spokojenost.(9.3.2018)

• mira007

Čistě jako krimi případ na zabití nudného večera dejme tomu, jako rozverná komedie nijaké a jako sólo Kukury asi osobité ale jako celek teda nějak nenaplnilo moje očekávání. A to nemluvím o tom cpát do takhle odlehčeného žánru nějaký vážný myšlenky ( " Měl jsem si tě vzít a udělat dítě...." ) je jenom do otravného mínusu.(12.2.2018)

• Marze

Díly mají nejednotnou stylizaci. Kukura hraje výstředního detektiva ve vážných kulisách. Zápletka dílu dosti klopotná.(11.9.2018)