Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jmenuje se Josef a je to chudák. Měkký, ponížený, trpící v soužití s dominantní manželkou. A právě tu mu z ničeho nic zabijí. A navíc oloupí o peníze a šperky. Policista Zoltán Max a jeho mladý kolega Filip stojí před zdánlivě klasickou loupežnou vraždou, jakých řešili už mnoho. Tato se však záhy začne kroutit jako had. Chudák manžel se projevuje velmi podivně, trochu jako blázen, trochu jako vychytralý lump. A není sám, kdo s policisty účinně cvičí, i další podezřelí jim komplikují vyšetřování nečekanými skutky. I Maxova přítelkyně prokurátorka udělá něco, co by od ní nečekal. A dokonce i mladý Filip, ten slušný mládenec, udělá cosi do té doby nepředstavitelného. A zaplatí za to. Max sice vyřeší loupežnou vraždu, ale zároveň ztratí něco, o čem ani neví, jak moc to potřebuje. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

rt12 

všechny recenze uživatele

V tomto dílu se konečně Kukura chová jako normální chlap a ne jako bláznivý šašek. Příběh měl hlavu i patu, škoda posledních 5 minut, který se opět přiblížily k trapnosti počátečních dílů. Na rádoby hit ,, Zoly má lepší liek" si tedy nezvyknu . ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak zase adorace lehkých žen jakoby to točil nějakej machoman... krimipřípad taky bídnej, tak jediné pozitivum, že zmizí hysterický kolega, nebo? Bohužel s ním i sexy Jánová. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přistoupil jsem na hru inspektora Maxe a jako odměnu jsem dostal totálně pohodový díl s příjemnými hláškami, dobrým a hlavně normálním dějem a také dobrým vývojem hlavních postav. Jo, tohle se vážně povedlo. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama