Trpké vítězství (E07) (epizoda)

Trpké víťazstvo

Krimi / Drama / Komedie

Česko / Slovensko, 2018, 57 min

Pokračujeme v šestém dílu. Max je vyhoštěn ze Slovenska svým slovenským parťákem, mladý Robert se vrací zpět do Prahy, Zoli se s českým folklorním souborem vrací do Bratislavy a rozjíždí pátrání po Sylvii na vlastní pěst. Dostane se i do samotné blízkosti Banského a ke svému vzteku se účastní nálezu mrtvého těla jeho milované Sylvie. Zjišťuje, že její dcera je i jeho dcera a zajišťuje ji ochranu. Nezbývá než spojit síly s podsvětím a Banského odrovnat pomocí jiného mafiána. Sem tam některé scény přitažené za vlasy, mafie občas nejedná nijak hrůzně, občas naopak ano (mučení a smrt Sylvie). Dostali jsme se na velmi vážnou notu, což i Kukura se svým magorovým detektivem ustál se ctí. Mně ovšem chybí zábava, na kterou se v předchozích dílech tolik hrálo.(6.4.2018)

Zatím nejsilnější díl, kterému nemám co vytknout.(5.4.2018)

Pokračování předchozího dílu, které vyvrcholilo tím, že tenhle seriál přeskočil z donchichotské rozverné polokomedie do hutné dramy, kde se řeší vražda blízké osoby a k tomu najde inspektor Max své vlastní pokračování. Nevím, co si mám o tomto díle myslet, ani jak ho hodnotit, ikdyž vím, že to není žádný zázrak, tak je to takové barevné, veselé ( ikdyž tedy zrovna tento díl..) něco s Kukurou, tak se tím dá zabít zoufalý večer.(13.3.2018)