poster

Inspektor Max (TV seriál)

 • Slovensko

  Inšpektor Max

Krimi / Drama / Komedie

Česko / Slovensko, 2018, 10 h 29 min (Minutáž: 11x57 min)

Hrají:

Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová, Ivo Novák, Dita Hořínková, Sarah Star, Barbora Jánová, Ivan Sochor, Andrea Daňková, Marek Dobeš, Daniel Krečmar, Diana Mórová, Ivan Béla Vojtek, Jana Radojčičová, Lukáš Frlajs, Martin Bohadlo, Martin Nahálka, Zuzana Slavíková, Ivan Kočí, Jana Malá, Lukáš Rous, Lumír Olšovský, Michal Slaný, Václav Knop, Viktorie Čermáková, Pavel Kříž, Ivan Letko, Tomáš Pokorný, Ester Geislerová, Miroslav Dubský, Barbora Žilecká, Šárka Kavanová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Eva Hráská-Blahýnková, Kateřina Plchová, Kristína Hauserová, Michal Krása, Ondřej Dědek, Alan Babický, Marta Sládečková, Marek Vašut, Adam Ernest, Julie Brožová, Vít Bednárik, Milan Antol, Veronika Lapková, Jan Dvořák, Jan Selmbauer Jr., Roman Boháč, Robin Doležal, Ada Crlik, Hana Baroňová, Hynek Chmelař, Lubor Šplíchal, Luboš Veselý, Dana Špilauer Verzichová, Jaroslav Synek, Ján Burda, Jitka Randárová, Petr Kleňka, Justin Svoboda, Jakub Kuka, Dušan Szabó, Jana Hubinská, Juraj Šimko, Mária Havranová, Samuel Spišák, Zuzana Kanócz, Ľuboš Radošovský, Irena Máchová, Ivan Urbánek, Michal Doležal, Dagmar Vošahlíková, Miloslav Samek, Michal Prenek, Pavel Leicman, Kateřina Peřinová Velebová, Josef Humpolec, Tomáš Raček, Bob Klacl, Tomáš Havlík, Ondřej Svoboda, Helena Plecháčková Korejtková, Filip Bradáč, Ivana Alferiová, Gustáv Řezníček, Lubor Novotný, Jiří Srnec Aster, Pavel Lagner, Tereza Kubíčková, Yvette Demartini, Pavla Dostálová, David Altman, Petr Kleňha, Marie Kružíková, Janusz Hummel, Adam Joura, Zuzana Hodková, Daniel Passer, Martin Kalous, Iveta Štěpánová, Jiří Vojta, Ondřej Kavan, Petr Šmíd, Vanda Tureková - Cinkotová, Zuzana Skopálová, Jana Pijáková, Slavomír Blažek, Jan Beran, Jiří Žaloudek, Miroslav Kordiak, Filip Hertz, Lukáš Pavlásek, Richard Genzer, Linda Rybová, Martin Sláma, Pavel Batěk, Tereza Kostková, Zuzana Juračková, Eva Sakálová, Maroš Balážik, Roman Vávra, Marián Turza, Ivan Macho, Robert Hruboš, Daniel Červ, David Suchařípa, Filip Kaňkovský, Jiří Roskot, Mário Kubec, Robin Sobek, Stanislav Lehký, Broňa Kováčiková, Jozef Suchoža, Robert Nebřenský, Naděžda Chroboková-Tomicová, Sarah Aratóová, Zdeněk Průša, František Němec, Marian Roden, Kajetán Písařovic, Miroslav Babuský, Jiří Ployhar ml., Barbora Balková, Zdenka Procházková, Anděla Blažková, Michal Pazderka, Vladimír Ferenc, Martin Gazík, Marta Maťová, Jan Vlasák, Štepánka Fingerhutová, Petr Jeřábek, Jan Nedbal, Jiří Böhm, Antonín Mašek, Martina Delišová, Jiří Krejčí, Boris Farkaš, Branislav Bystriansky, Milan Vojtela, Jana Kvantiková, Martin Hindy, Anton Eliáš, Marián Andrísek, Andrea Sabová, Karolína Krézlová, Štefan Bendula, Oliver Ruttkay, Matúš Vaculčík, Peter Czeri, Andrej Morávek, Juraj Gál, Lukáš Jurko, Dušan Sivák, Zuzana Garajová, Veronika Renčová, Rudolf Štěpán, Stanislav Macháček
(další profese)
 • Chajimwitz
  odpad!

  Před kreténské kulinářské show,nekonečné seriály z prostředí špitálu a podobné sračky se nyní začínají prodírat tzv. krimiseriály tuzemské,popřípadě československé výroby.Většinou se jedná o slátaniny,které odvysílají komerční televizní stanice.Naše veřejnoprávní televize nechtěla zůstat pozadu a tak vysílá tuhle neuvěřitelně debilní volovinu s přestárlým Casanovou Jurajem Kukurou.Celkem mám tohoto herce rád,ale tady u mě ztratil dost sympatií.Většinou jsem k těmto brakovým seriálům dost shovívavý a vždy nějakou tu hvězdu dám,ale zde není opravdu za co.Otřesné,nekoukatelné !(2.5.2018)

 • gu-staff
  odpad!

  Boha to je hrůza. Brouka evidentně nechali žít moc dlouho. Chodí voblečenej jak podle Livie Klausový, když tenkrát vyšňořila toho svýho Jájínka na nějakou tu párty, nebo kam. Hlášky jsou tak cool, že jsem z toho chytal jinovatku na brabečka. A Tereza Brodská vypadá čim dál hůř. Celej její brácha, kterej se tu vobčas zapotácí Žižkovem ve stavu, ve kterym by mně šoupali rovnou do penálu, a kterej na svoje charisma z Křečka v noční košili vzpomíná tak maximálně v nonstopu u beden, když mu nejdou tlačítka, a von by se chtěl zmenšit, vlézt dovnitř a přeštelovat ten cajk, aby mu vyklopil bank. No ale zase jsem kupodivu odbočil. Je to tak slovenský, až je to špatný.(26.4.2018)

 • mira007
  ***

  Rozverná, veselé, barevné, hravé krimi s rozverným kriminalistou ve sporťáku a barevném saku. Samotné krimipřípady jsou jednoduché, někdy přitažené za vlasy, takže těžiště tkví spíš ve vtipných situacích, vtipné to občas i je, ale první díly sráží trapnost, oplzlost, přeakčnělost a ikdyž jsem první díl brutálně přestřelil v hodnocení, s nástupem Márie Havranové se to trochu uklidnilo do rozumných mezí a poslední čtyři díly se mi zdáli kvalitní oddechovkou na úrovni aspoň Poldy s Matáskem.(18.4.2018)

 • Gwaihir
  ***

  Rozpačitý začátek a hodně svérázná postava Zoliho, na kterou si člověk musí chvíli zvykat, sice nevěstili žádný zázrak, ale díky postupně rostoucí kvalitě, zejména pak ve druhé polovině, kde vyprávění v podstatě přechází od jednotlivých případů naplno k jediné pojící lince, a v samém závěru, kde najednou přestane veškerá legrace, to nakonec není tak zlé. 50 %(5.5.2018)

 • BlackDemon
  *

  Na začiatku som sa zo seriálu tešil, ale potom som zistil, že ma vôbec nezaujíma ako sa budú príbehy hlavných postáv vyvíjať. RTVS nakrúca stále nové veci - no nič z nich sa nestane klasikou. Dôvodom sú asi peniaze, šetrí sa kde sa dá a na výsledku je to vidieť. Inšpektorovi Maxovi by prospelo viac scenáristov, lepší casting, kratšia stopáž, uveriteľnejší hlavný hrdina... Je toho viac. U mňa za pokus jedna hviezda.(25.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace