Inspektor Max (TV seriál)

Inšpektor Max

Krimi / Drama / Komedie

Česko / Slovensko, 2018, 10 h 29 min (Minutáž: 11x57 min)

Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová, Ivo Novák, Dita Hořínková, Sarah Star, Barbora Jánová, Ivan Sochor, Andrea Daňková, Marek Dobeš, Daniel Krečmar, Diana Mórová, Ivan Béla Vojtek, Jana Radojčičová, Lukáš Frlajs, Martin Bohadlo, Martin Nahálka, Zuzana Slavíková, Ivan Kočí, Jana Malá, Lukáš Rous, Lumír Olšovský, Michal Slaný, Václav Knop, Viktorie Čermáková, Pavel Kříž, Ivan Letko, Tomáš Pokorný, Ester Geislerová, Miroslav Dubský, Barbora Žilecká, Šárka Kavanová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Eva Hráská-Blahýnková, Kateřina Plchová, Kristína Hauserová, Michal Krása, Ondřej Dědek, Alan Babický, Marta Sládečková, Marek Vašut, Adam Ernest, Julie Brožová, Vít Bednárik, Milan Antol, Veronika Lapková, Jan Dvořák, Jan Selmbauer Jr., Roman Boháč, Robin Doležal, Ada Crlik, Hana Baroňová, Hynek Chmelař, Lubor Šplíchal, Luboš Veselý, Dana Špilauer Verzichová, Jaroslav Synek, Ján Burda, Jitka Randárová, Petr Kleňka, Justin Svoboda, Jakub Kuka, Dušan Szabó, Jana Hubinská, Juraj Šimko, Mária Bartalos, Samuel Spišák, Zuzana Kanócz, Ľuboš Radošovský, Irena Máchová, Ivan Urbánek, Michal Doležal, Dagmar Vošahlíková, Miloslav Samek, Michal Prenek, Pavel Leicman, Kateřina Peřinová Velebová, Josef Humpolec, Tomáš Raček, Bob Klacl, Tomáš Havlík, Helena Plecháčková Korejtková, Filip Bradáč, Ivana Alferiová, Gustáv Řezníček, Lubor Novotný, Jiří Srnec Aster, Pavel Lagner, Tereza Kubíčková, Yvette Demartini, Pavla Dostálová, David Altman, Petr Kleňha, Marie Kružíková, Janusz Hummel, Adam Joura, Zuzana Hodková, Daniel Passer, Martin Kalous, Iveta Štěpánová, Jiří Vojta, Ondřej Kavan, Petr Šmíd, Vanda Tureková - Cinkotová, Zuzana Skopálová, Jana Pijáková, Slavomír Blažek, Jan Beran, Jiří Žaloudek, Miroslav Kordiak, Filip Hertz, Lukáš Pavlásek, Richard Genzer, Linda Rybová, Martin Sláma, Pavel Batěk, Tereza Kostková, Zuzana Juračková, Eva Sakálová, Maroš Balážik, Roman Vávra, Marián Turza, Ivan Macho, Robert Hruboš, Daniel Červ, David Suchařípa, Filip Kaňkovský, Jiří Roskot, Mário Kubec, Robin Sobek, Stanislav Lehký, Broňa Kováčiková, Jozef Suchoža, Robert Nebřenský, Naděžda Chroboková-Tomicová, Sarah Aratóová, Zdeněk Průša, František Němec, Marian Roden, Kajetán Písařovic, Miroslav Babuský, Jiří Ployhar ml., Barbora Balková, Zdenka Procházková, Anděla Blažková, Michal Pazderka, Vladimír Ferenc, Martin Gazík, Marta Maťová, Jan Vlasák, Štepánka Fingerhutová, Petr Jeřábek, Jan Nedbal, Jiří Böhm, Antonín Mašek, Martina Delišová, Jiří Krejčí, Boris Farkaš, Branislav Bystriansky, Milan Vojtela, Jana Kvantiková, Martin Hindy, Anton Eliáš, Marián Andrísek, Andrea Sabová, Karolína Krézlová, Štefan Bendula, Oliver Ruttkay, Matúš Vaculčík, Peter Czeri, Andrej Morávek, Juraj Gál, Lukáš Jurko, Dušan Sivák, Zuzana Garajová, Veronika Renčová, Rudolf Štěpán, Stanislav Macháček, Ondřej Svoboda, Petr Kubala, Karel Petrůj

Nesourodá a divná dvojice Kukura a Hájek v Zoltánově placatém autě. No není to skvělá, fakt česká variace na severskou klasiku, jen bez deprese a tmy? Vždyť ne každá detektivka musí být horor nebo sorela. Přiznávám, je to trochu ujetý. Ale upřímně, v té bídě českých detektivek jsou zápletky svěží a občas i překvapivé. A rozhodně je to zábavné!(25.4.2018)

Guilty pleasure roku 2018. Je to tak trapný, až je to zábavný. Sledování tohoto seriálu začalo jako recese, ale s přibývajícími díly to naši rodinu začalo celkem bavit. Pitvořící se Kukura má takové zvláštní kouzlo a kvalita jednotlivých epizod se postupně zvyšuje. Některé díly z druhé poloviny obstojí i jako solidní kriminálky. Na to, že jsou v každé epizodě alespoň 2 Kukurovy tanečky, je to místy docela temné a drsné (postavy umírají jedna za druhou). Líbila se mi také přítomnost hlavní dějové linie, která se táhne celým seriálem od prvního dílu až do toho posledního. Inspektor Max má zkrátka osobitý styl (nedá se to popsat, to musíte vidět) a já ho rozhodně vyměním za všechny Policie Modravy, Specialisty, Poldy a Kriminálky Anděl. A teď mě omluvte, jdu si pustit Duchoňa.(18.8.2018)

• monia

Málokedy dávam tak nízke hodnotenie, som nadšenec a fanúšik krimi žánru, ale toto naozaj nešlo... Postava Juraja Kukuru prípady nevyšetruje, len sa presúva zo záberu do záberu a na všetkých okolo teatrálne huláka a gestikuluje, až som mala chvíľami obavu, aby nedostal infarkt. Slabý scenár a veľmi mizerný herecký výkon J. Kukuru, celkovo strata času...(18.6.2018)

• BlackDemon

Na začiatku som sa zo seriálu tešil, ale potom som zistil, že ma vôbec nezaujíma ako sa budú príbehy hlavných postáv vyvíjať. RTVS nakrúca stále nové veci - no nič z nich sa nestane klasikou. Dôvodom sú asi peniaze, šetrí sa kde sa dá a na výsledku je to vidieť. Inšpektorovi Maxovi by prospelo viac scenáristov, lepší casting, kratšia stopáž, uveriteľnejší hlavný hrdina... Je toho viac. U mňa za pokus jedna hviezda.(25.4.2018)

Jsem rada,ze jsem pockala s hodnocenim... totiz.. serial zraje jako vino... a tim.jsem asi ovlivnena... z pomerne grotestkni frasky se vyklubal celkem slusny serial,a diky bohu,bez opakujicich se stale stejnych ksichtu.... Juraj nikdy moc dobre nehral... spis se na nej lepe koukalo... ale na ty pomery ze sebe ted vydal to nejlepsi... co jsem kdy u neho videla...scenarista zasluhuje vyznamenani.. dost toho zachranil.. takze s trochou nadsazky hodnotim na 70%.(3.5.2018)