poster

Svět pod hlavou (TV seriál)

 • anglický

  Shadow of the Ferns

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Svet pod hlavou

Drama / Mysteriózní / Psychologický / Krimi

Česko, 2017, 9 h 38 min (Minutáž: 10x59 min)

Hrají:

Václav Neužil ml., Ivan Trojan, Judit Bárdos, Jan Budař, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Michal Dalecký, Marie Doležalová, David Máj, Jan Plouhar, Miroslav Hanuš, Kryštof Hádek, Jan Cina, Marek Daniel, Marek Adamczyk, Igor Chmela, Alžbeta Stanková, Ljuba Krbová, Jiří Šimek, Marek Pospíchal, Richard Němec, Tomáš Bambušek, Jitka Schneiderová, Jan Španbauer, Roman Zach, Roman Mrázik, Jana Plodková, Ladislav Hampl, Jiří Černý, Ondřej Malý, Aneta Krejčíková, Robert Mikluš, Daniel Tůma, Pavel Gajdoš, Tobiáš Rímský, Joshua Adam Kostel, Jiří Maryško, Pavel Lagner, Anita Krausová, Vasil Fridrich, Prokop Zach, Magdalena Zimová, Václav Helšus, Miroslav Maršálek, Vladislav Georgiev, Tomáš Sýkora, Václav Marhold, Jana Altmannová, Jakub Koudela, Ondřej Nosálek, Jiří Král, Robert Soukup, Sára Märcová, Jakub Gottwald, Ján Sedal, Tomáš Kořének, Anna Fišerová, Daniel Svoboda, Pavel Šimčík, Dušan Sitek, Marek Taclík, Tomáš Měcháček, Marek Brodský, Jakub Wehrenberg, Zuzana Stavná, Joe Weintraub, Veronika Lapková, Tomáš Dianiška, Eduard Jenický, Jaroslav Pížl, Dana Marková, Dan Dittrich, Tereza Nádvorníková, Zuzana Stivínová, Roman Skamene, Rostislav Novák ml., Kamil Švejda, Vladimír Škultéty, Eduard Endt, Martin E. Kyšperský, Ivan Shvedoff, Tereza Hofová, Jana Podlipná, Jan Jankovský, František Staněk, Martin Papesch Huleja, Petr Vršek, René Šmotek, Štěpánka Ludvíková, Zdeněk Dušek, Josef Kadeřábek, Halka Třešňáková, Jiří Štrébl, Jaroslava Pokorná, Lukáš Jůza, Kryštof Rímský, Radim Novák, Jiří Rendl, Marie Ludvíková, David Punčochář, Berenika Kohoutová, Josef Trojan, Barbora Milotová, Hynek Chmelař, Jan Vlasák, Jiří Ployhar ml., Jakub Žáček, Vojtěch Vondráček, Kryštof Krhovják, Johana Švarcová, Jiří Žaloudek, Petra Nesvačilová, Viktor Martiník, Igor Ivanov, Ivan Sochor
(další profese)

Komentáře uživatele Chrysopras k tomuto TV seriálu

 • Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)
  ****

  Celkově musím rozhodně pochválit, protože se povedlo nejen zaujmout retrem, ale i vlastním příběhem. Dobře se mísila vztahová rovina s ideologickou i kriminální a nečekaně i dost psycho... A k tomu i komediální třešničky jako Sloky :-). Zvykl jsem si i na V. Neužila, sice až po několika dílech, ale po prvním bych tomu nevěřil. Pro Judit mám slabost ;-), dobrej Trojan a s rolí si vyhrál i Budař! Ocením i ten hudební motiv a Stín kapradiny mám taky moc rád, čili i za to plus. Čekal bych ovšem víc "wow" konec, jedna z mála věcí k vytknutí... Hodně silné ****(13.3.2017)

 • Stín kapradiny (E01) (epizoda) (2017)
  ***

  V stínu kapradiny spal, snad... Snad se to ještě rozjede, protože námět je velmi vděčný. Protože retro, protože soudruzi, protože muzika etc. Ale zatim to bylo dost průměrný. Mám problém s Neužilem a ani Trojan tu nezáří, jak bych čekal. Aspon sledovačka se povedla :-)(16.1.2017)

 • Anděl odplaty (E02) (epizoda) (2017)
  ****

  Tohle už bylo docela slušný. Originální případ, Hádek dost svérázná figura a nemůžu opomenout "telefonistu" Jeřábka - to je už taková komediální jistota :-)(16.1.2017)

 • Mrtvý lidi (E03) (epizoda) (2017)
  *****

  Festival politické písně a na něm Sloky Luboše Nováčka! Taclík rulezz :-). To retro bylo dneska na max. Nej díl zatím...(16.1.2017)

 • Dvojboj (E06) (epizoda) (2017)
  ****

  Výbornej díl. Budař a jeho Kléma, to je klasa :-)(9.2.2017)

 • Smrt špiona (E07) (epizoda) (2017)
  *****

  Když se zadaří soudružská družba...(12.3.2017)

 • Rodinná záležitost (E08) (epizoda) (2017)
  *****

  Neradno si s Klementem zahrávat...(12.3.2017)

 • Mrtvý muž (E09) (epizoda) (2017)
  *****

  Poněkud přiostřeno a mnoha postavám zvoní hrana...(13.3.2017)

 • 1983 (E10) (epizoda) (2017)
  ****

  Trochu zklamání nakonec, kdy autoři rozjeli zajímavý mnohovrstevný příběh a rozuzlení bylo takový plochý... Ale nějak to zakroutit museli.(13.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace