poster

Svět pod hlavou (TV seriál)

 • Slovensko

  Svet pod hlavou

Drama / Mysteriózní / Psychologický / Krimi

Česko, 2017, 9 h 38 min (Minutáž: 10x59 min)

Hrají:

Václav Neužil ml., Ivan Trojan, Judit Bárdos, Jan Budař, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Michal Dalecký, Marie Doležalová, David Máj, Jan Plouhar, Miroslav Hanuš, Kryštof Hádek, Jan Cina, Marek Daniel, Marek Adamczyk, Igor Chmela, Alžbeta Stanková, Ljuba Krbová, Jiří Šimek, Marek Pospíchal, Richard Němec, Tomáš Bambušek, Jitka Schneiderová, Jan Španbauer, Roman Zach, Roman Mrázik, Jana Plodková, Ladislav Hampl, Jiří Černý, Ondřej Malý, Aneta Krejčíková, Robert Mikluš, Daniel Tůma, Pavel Gajdoš, Tobiáš Rímský, Joshua Adam Kostel, Jiří Maryško, Pavel Lagner, Anita Krausová, Vasil Fridrich, Prokop Zach, Magdalena Zimová, Václav Helšus, Miloslav Maršálek, Vladislav Georgiev, Tomáš Milostný, Václav Marhold, Jana Altmannová, Jakub Koudela, Ondřej Nosálek, Jiří Král, Robert Soukup, Sára Märcová, Jakub Gottwald, Ján Sedal, Tomáš Kořének, Anna Fišerová, Daniel Svoboda, Pavel Šimčík, Dušan Sitek, Marek Taclík, Tomáš Měcháček, Marek Brodský, Jakub Wehrenberg, Zuzana Stavná, Joe Weintraub, Veronika Lapková, Tomáš Dianiška, Eduard Jenický, Jaroslav Pížl, Dana Marková, Dan Dittrich, Tereza Nádvorníková, Zuzana Stivínová, Roman Skamene, Rostislav Novák ml., Kamil Švejda, Vladimír Škultéty, Eduard Endt, Martin E. Kyšperský, Ivan Shvedoff, Tereza Hofová, Jana Podlipná, Jan Jankovský, František Staněk, Martin Papesch Huleja, Petr Vršek, René Šmotek, Štěpánka Ludvíková, Zdeněk Dušek, Josef Kadeřábek, Halka Třešňáková, Jiří Štrébl, Jaroslava Pokorná, Lukáš Jůza, Kryštof Rímský, Radim Novák, Jiří Rendl, Marie Ludvíková, David Punčochář, Berenika Kohoutová, Josef Trojan, Barbora Milotová, Hynek Chmelař, Jan Vlasák, Jiří Ployhar ml., Jakub Žáček, Vojtěch Vondráček, Kryštof Krhovják, Johana Švarcová, Jiří Žaloudek, Petra Nesvačilová, Viktor Martiník, Igor Ivanov, Ivan Sochor
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (296)

 • triatlet
  ****

  Seriál se mě získal někdy od čtvrtého pátého dílu. Zajímavé bylo propojení nenarozeného Filipa s Filipem v kómatu. Pobavily nejen Sloky, ale i sledovačky Majora Zemana nebo polákovská trma vrma se Šarikem v podání Kryštofa Hádka. V závěrečných dvou dílech mě rušily na 80. léta nereálné vyšetřovací metody a rozsudek pro Martina Plachého. Pochopil bych, kdyby zemřel při útěku na hranicích, ale poprava zaváněla mírnou propagandou...(6.3.2017)

 • godycz
  ***

  dil od dilu lepsi a lepsi. budar je mistr vetnych dodatku. ale ten konec byl naprosto dokundenej.(23.1.2017)

 • rekurseman
  *****

  Zatraceně dobrá detektivka, výborní herci, skvělé kulisy, normálně věřím, že jsme zpátky v roce 82`. Záporáci, které chce tentokráte pekelně potrestat. Za mě plný počet a škoda, že seriál není nekonečný :(.(20.2.2017)

 • jfaba
  *

  Life on Mars v Ústí nad Labem. Tak nevím... V '82. jsem žil v severních Čechách 10 km od Ústí, ale že by to tak bylo? No nevím. Soudruhu se říkalo na vojně a ve škole a né i paní na ulici. Z těch esenbáků udělali ještě větší tupce než byli. Kdo nezná LoM nemůže se v tom vůbec vyznat. Je to běs. Už se na to dívat asi nebudu, proto seriál hodnotím po druhé části. Není už přeTrojanováno?(28.2.2017)

 • rafix
  ***

  Jinak tento seriál je perfektní a koukatelný.(2.3.2017)

 • redsparrow
  *****

  Narodil jsem se v roce 78, asi tak pánové.(6.3.2017)

 • Fíma
  *****

  Seriál mě mile překvapil. Už jsem se tolikrát zklamal, že už raději moc nečekám a tentokrát byly konečně obavy zbytečné. Dvojice Neužil, Trojan je vynikající a Budař je zde dokonalá svině. Nejvíc jsem se bál té mysteriozní linie, se kterou si nakonec seriál poradil celkem dobře. Každopádně povedené detektivní retro, aneb co v Pitavalovi neuvidíte.(7.3.2017)

 • caMen
  ***

  V pořádku. Tandem Neužil - Trojan mi fungoval. Slabý místo - Kopta (bohužel vyznívá jako karikatura sebe sama). Hezké záběry původních panelových domů a jiných dobových reálií. Jen by ty auta VB nemusely jezdit pořád tak naleštěný...(7.3.2017)

 • CrazymanM
  ****

  Velmi povedený seriál,zpočátku spíše vtipné,posléze už vážnější,perfektní herecké osazenstvo,tleskám a chválím ČT!!!(7.3.2017)

 • Plastík
  *****

  Taková oddychovka. Kopta, Trojan - místy to připadalo komedii. Díky tomu přehlídnu i nějaké ty scénáristické chybky v příbězích- spíše nelogičnosti.(7.3.2017)

 • HMTD
  ****

  Tleskám, není moc seriálů a filmů u kterých bych si po jejich skončení nebyl jistý, že vše chápu správně. Tady si tím jistý nejsem. To je dobře i když tvůrce podezřívám, že ani oni nemají jasné rozuzlení.(7.3.2017)

 • mirkath1
  ****

  Hm na naše poměry výtečné :) Pominu pár opravdu zásadních nesrovnalostí, jen proto, že jsem se královsky bavila. Trojan je neskutečnej . Jen nevím,co si myslet o V.Neužilovi-to není herec-nic neříkající výrazy a připadal mi celou dobu sjetej. Hrát neumí to je jednou jisté :) Trojan je zcela schopen táhnout jakoukoliv kravinu i sám(9.3.2017)

 • ČR
  ***

  Vadil mi neslaný-nemastný Neužil. Pokuď je hlavní hrdina nejslabším článkem v hereckém ansáblu, pak je něco špatně. 65%.(12.3.2017)

 • Enelya
  ***

  Skvělé herecké výkony, skvělá atmosféra, skvělá kamera i střih. A přes to všechno z toho nejsem odvázaná. 60% za zmíněné.(12.3.2017)

 • ExpertRaptor
  *****

  TOP seriál. 90%(27.11.2017)

 • Ozzy2
  *****

  Večerní sledovačka nemá absolutně chybu:)HONZA!!!!(2.1.2017)

 • EddieIron

  Co tohle, krucinál, má být??? Na první díl jsem čuměl asi tak jako ta Neužilova postava, když se ocitla v roce 1982. Tedy pardon, v roce 1982, jak si ho představují tvůrci. S realitou toho má seriál společného míň, než Major Zeman nebo Žena za pultem. Nástup vesničanů na kontrolu zubů? Policajt, který jen tak pro zábavu kdekoho mlátí? Vy volové /Štindl, Geisler, Tuček/, na co si to hrajete? O co se snažíte? Těžkej, ale opravdu těžkej úlet ČT a přičtu-li k tomu Slíbenou princeznu, začínám mít dojem, že se na Kavčích horách někdo zbláznil.(3.1.2017)

 • Vault_13
  *****

  Zatím asi brzo na hodnocení, ale vypadá to zajímavě i zábavně.(3.1.2017)

 • brasek
  **

  Ivan Trojan je pán herec a jeho postava predčí všetko čo je možné vidieť a počuť v tomto seriáli. A samotný seriál? Absolútne nechápem scenár... robia si z diváka blbca? Je to komédia postavená na hlavu? Alebo retro kriminálka? Epizóda č.3 ma odrovnala, to bola absolútna kravina... pravdepodobne skončím s týmto seriálom.(3.1.2017)

 • Horác
  *

  Tak nad tím odcestováním časem do reálného socialismu musím kroutit hlavou. Možná by mně víc sedělo, kdyby to byl normálně přiznanej seriál o socialistickej policajtech. Ale udělat takovýdle harakiri, jen aby se dal vytěžit retro potenciál? Nic odpudivějšího jsem v poslední době neviděl, nehledě na to, že to zase nechápu:) Pořád jen někde choděj, někoho mlátěj, týpek přemejšlí, něco se mu zdá divný, pak zas někoho proplesknou...no a co jako? Odpad nedám jen proto, že se to po prvním díle nesluší.(3.1.2017)

 • gruzdej
  *****

  Tvůrcům se podařilo co do formy předstihnout i Life on Mars, který byl seriálu předlohou. Jeho konverze do 80.let v ČSSR je mnohem zábavnější a zajímavější, než cesta do minulosti v USA.(13.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace