Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pátrání po pachateli vražd staví do cesty další znepokojivé skutečnosti. Starého Pudila zabijí vlastní psi nakažení vzteklinou. Proč pachatel zanechává na svých obětech symbolická znamení? Kdo vylákal sestru Gábiny v noci na lesní chatu? A usmíří se Pavel s Gábinou? (Česká televize)

Recenze (25)

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak přeci jen se ta tajemná atmosféra opět vrátila a logických lapsů jsem tentokrát tolik neviděl jako v jiných epizodách. Za mě palec nahoru za to dějové zpomalení a najetí na onu "venkovskou" až "šumavskou" pomalejší strunu. O postavách tentokrát hovořit nebudu, neb na jejich adresu nemám nic nového. Epizoda jede v duchu primárně vysvětlování, sekvence s hypnózou byla hezky nasnímána ovšem s gradací, která byla velice laciná. Přesto smekám za to, že se to dosud autorům nesesypalo pod rukama, čehož jsem se při sledování předchozích dvou epizod obával. Šumava zde opět má důležitější roli a jsem moc zvědav co nám přinese epizoda předposlední. 75% ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čtvrtý díl ztratil na tajemnu, více se mluví, pátrá, mladá Gábina pátrá po okolnostech fotky, kterou vzala v minulém díle z domu starého Pudila. Pokračuje pátrání po medvědovi, tentokrát úspěšně a zároveň je objeveno mrtvé tělo (zatím nevíme koho). S ním je prozrazena identita jednoho z magorů v obci, otázkou je, zda je pouze nastavenou figurkou nebo opravdu v něčem jede. Stále dobré, ale ztratilo se tempo a důležitost mladého veterináře Hádka šla úplně do kytek. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po minulé jízdě přišlo téměř zastavení. Děj se posunul jen o nepatrný, byť podstatný krůček. Ale napětí bylo poskrovnu, o to více alespoň přibylo patologického humoru. Řešily se osobní záležitosti, přibylo klišé - kamenem po hlavě dostalo už tolik osamělých klaďasů, že to čekal asi už každý. Pomalost děje charakterizovali policisté, vyšetřující v leže s pizzou. Slovy klasika: "Noo, dobře si to ten náš chlapec vybral". ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Atmosféra skvělá, též hudba. Vše téměř skvěle pasuje, bohužel tento díl děj výrazně neposouvá. Nejslabší díl prozatím, ale přesto kvality nezapře. Mírný pokles, ale nic zásadního, další díl povinnost. Jsme za polovinou série a tudíž od dalšího dílu očekávám vyvrcholení a velké věci. Snad se dočkáme. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ach jo, už to jde vyloženě z kopce, a to jsem na začátku tolik doufal... Vtípky soudní lékařky, které mě zpočátku tak bavily, mi už, bohužel, lezou na nervy, možná kdyby s nimi tvůrci zacházeli jako s Cimrmanovým šrapnelem, nevyznívaly by tak zoufale. Jan Stehlík se zjevně nikdy nezúčastnil hospodské rvačky, dokonce bych si dovolil tvrdit, že žádnou ani neviděl, jinak by mi jeho výplod nemohl tolik připomínat filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Tak chabý pokus o vydírání jako ten, který proběhl v tomto dílu, jsem asi ještě neviděl, alespoň že závěrečná scéna tak hezky odkazovala na seriál "30 případů majora Zemana" a epizodu "Vrah se skrývá v poli". ()

Galerie (111)

Reklama

Reklama