• otík
  ****

  Čtvrtý díl ztratil na tajemnu, více se mluví, pátrá, mladá Gábina pátrá po okolnostech fotky, kterou vzala v minulém díle z domu starého Pudila. Pokračuje pátrání po medvědovi, tentokrát úspěšně a zároveň je objeveno mrtvé tělo (zatím nevíme koho). S ním je prozrazena identita jednoho z magorů v obci, otázkou je, zda je pouze nastavenou figurkou nebo opravdu v něčem jede. Stále dobré, ale ztratilo se tempo a důležitost mladého veterináře Hádka šla úplně do kytek.(7.2.2018)

 • regentor
  *

  Zdá se, že se seriál vydal definitivně cestou parodie.Dnešní epizoda nám nabídla,no spíš nakousla, z mnohého trochu.Akční bitku večerníčkového střihu alá Pat a Mat.Trochu málo ,spíš málo než trochu tajemna a hypnotizmu, rovněž něco erotizmu a velkolepé epizodní finále s odstřelem nemohoucího medvěda a naháněčkou místního idiota.Chování postav a navazování děje to je děs a hrůza ,když už se zdá , že by se něco mohlo pohnout směrem k mysterythrilleru okamžitě je to celé poslané na policejní služebnu kde strážci zákona dělají "foodpárty" a chovají se jako v Troškových Kameňácích.Jedna hvězda ale i to se mi zdá až příliš...(1.2.2018)

 • Esgalnor
  ***

  Sestupná tendence pokračuje... Potenciál to mělo jak prase, ale scénář to prostě celý pohřbil. Režie je fajn, herci se snaží (doktorka mě baví nejvíc), řemeslo skvělé, atmosféra slušná, ale postavy jsou čím dál dementnější, dialogy pořád stejně nereálné a logika se začíná vytrácet. Omlaťte tohle prosím scenáristovi o hlavu. Scéna s hypnózou byla ale natočena fantasticky, to se musí uznat.(31.1.2018)

 • Necrotongue
  **

  Ach jo, už to jde vyloženě z kopce, a to jsem na začátku tolik doufal... Vtípky soudní lékařky, které mě zpočátku tak bavily, mi už, bohužel, lezou na nervy, možná kdyby s nimi tvůrci zacházeli jako s Cimrmanovým šrapnelem, nevyznívaly by tak zoufale. Jan Stehlík se zjevně nikdy nezúčastnil hospodské rvačky, dokonce bych si dovolil tvrdit, že žádnou ani neviděl, jinak by mi jeho výplod nemohl tolik připomínat filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Tak chabý pokus o vydírání jako ten, který proběhl v tomto dílu, jsem asi ještě neviděl, alespoň že závěrečná scéna tak hezky odkazovala na seriál "30 případů majora Zemana" a epizodu "Vrah se skrývá v poli".(27.4.2018)

 • IvcaSammet
  ***

  Velké zklamání, zatím absolutně nejslabší díl. Nejen, že se děj téměř nikam neposunul, vytratila se i samotná atmosféra, která mě na Vzteklině tolik bavila, a samotný závěr epizody byl skoro jako z nepovedeného komediálního seriálu. Já vím, že je policie více méně neschopná, ale že by byla až tak neschopná se mi prostě věřit nechce ...(31.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace