• regentor

Zdá se, že se seriál vydal definitivně cestou parodie.Dnešní epizoda nám nabídla,no spíš nakousla, z mnohého trochu.Akční bitku večerníčkového střihu alá Pat a Mat.Trochu málo ,spíš málo než trochu tajemna a hypnotizmu, rovněž něco erotizmu a velkolepé epizodní finále s odstřelem nemohoucího medvěda a naháněčkou místního idiota.Chování postav a navazování děje to je děs a hrůza ,když už se zdá , že by se něco mohlo pohnout směrem k mysterythrilleru okamžitě je to celé poslané na policejní služebnu kde strážci zákona dělají "foodpárty" a chovají se jako v Troškových Kameňácích.Jedna hvězda ale i to se mi zdá až příliš...(1.2.2018)

Atmosféra skvělá, též hudba. Vše téměř skvěle pasuje, bohužel tento díl děj výrazně neposouvá. Nejslabší díl prozatím, ale přesto kvality nezapře. Mírný pokles, ale nic zásadního, další díl povinnost. Jsme za polovinou série a tudíž od dalšího dílu očekávám vyvrcholení a velké věci. Snad se dočkáme.(31.1.2018)

Atmosféra furt ok, ale tenhle díl se nikam neposunul a skoro bych ho označil za zbytečný, navzdory milostné scéně našich hlavních hrdinů, která byla natočena v tmavém seníku tak cudně, že nebylo vidět, že to je Hádek s Matouškovou. Jediné opravdu plus, který mne pobavil byla hospodská rvačka s bitkařem Martinem Hubem.(2.2.2018)

Sestupná tendence pokračuje... Potenciál to mělo jak prase, ale scénář to prostě celý pohřbil. Režie je fajn, herci se snaží (doktorka mě baví nejvíc), řemeslo skvělé, atmosféra slušná, ale postavy jsou čím dál dementnější, dialogy pořád stejně nereálné a logika se začíná vytrácet. Omlaťte tohle prosím scenáristovi o hlavu. Scéna s hypnózou byla ale natočena fantasticky, to se musí uznat.(31.1.2018)

Tak přeci jen se ta tajemná atmosféra opět vrátila a logických lapsů jsem tentokrát tolik neviděl jako v jiných epizodách. Za mě palec nahoru za to dějové zpomalení a najetí na onu "venkovskou" až "šumavskou" pomalejší strunu. O postavách tentokrát hovořit nebudu, neb na jejich adresu nemám nic nového. Epizoda jede v duchu primárně vysvětlování, sekvence s hypnózou byla hezky nasnímána ovšem s gradací, která byla velice laciná. Přesto smekám za to, že se to dosud autorům nesesypalo pod rukama, čehož jsem se při sledování předchozích dvou epizod obával. Šumava zde opět má důležitější roli a jsem moc zvědav co nám přinese epizoda předposlední. 75%(1.2.2018)