• Esgalnor
  ***

  Sestupná tendence pokračuje... Potenciál to mělo jak prase, ale scénář to prostě celý pohřbil. Režie je fajn, herci se snaží (doktorka mě baví nejvíc), řemeslo skvělé, atmosféra slušná, ale postavy jsou čím dál dementnější, dialogy pořád stejně nereálné a logika se začíná vytrácet. Omlaťte tohle prosím scenáristovi o hlavu. Scéna s hypnózou byla ale natočena fantasticky, to se musí uznat.(31.1.2018)

 • Pilda17
  ***

  Atmosféra skvělá, též hudba. Vše téměř skvěle pasuje, bohužel tento díl děj výrazně neposouvá. Nejslabší díl prozatím, ale přesto kvality nezapře. Mírný pokles, ale nic zásadního, další díl povinnost. Jsme za polovinou série a tudíž od dalšího dílu očekávám vyvrcholení a velké věci. Snad se dočkáme.(31.1.2018)

 • Necrotongue
  **

  Ach jo, už to jde vyloženě z kopce, a to jsem na začátku tolik doufal... Vtípky soudní lékařky, které mě zpočátku tak bavily, mi už, bohužel, lezou na nervy, možná kdyby s nimi tvůrci zacházeli jako s Cimrmanovým šrapnelem, nevyznívaly by tak zoufale. Jan Stehlík se zjevně nikdy nezúčastnil hospodské rvačky, dokonce bych si dovolil tvrdit, že žádnou ani neviděl, jinak by mi jeho výplod nemohl tolik připomínat filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Tak chabý pokus o vydírání jako ten, který proběhl v tomto dílu, jsem asi ještě neviděl, alespoň že závěrečná scéna tak hezky odkazovala na seriál "30 případů majora Zemana" a epizodu "Vrah se skrývá v poli".(27.4.2018)

 • regentor
  *

  Zdá se, že se seriál vydal definitivně cestou parodie.Dnešní epizoda nám nabídla,no spíš nakousla, z mnohého trochu.Akční bitku večerníčkového střihu alá Pat a Mat.Trochu málo ,spíš málo než trochu tajemna a hypnotizmu, rovněž něco erotizmu a velkolepé epizodní finále s odstřelem nemohoucího medvěda a naháněčkou místního idiota.Chování postav a navazování děje to je děs a hrůza ,když už se zdá , že by se něco mohlo pohnout směrem k mysterythrilleru okamžitě je to celé poslané na policejní služebnu kde strážci zákona dělají "foodpárty" a chovají se jako v Troškových Kameňácích.Jedna hvězda ale i to se mi zdá až příliš...(1.2.2018)

 • rakovnik
  ***

  Po minulé jízdě přišlo téměř zastavení. Děj se posunul jen o nepatrný, byť podstatný krůček. Ale napětí bylo poskrovnu, o to více alespoň přibylo patologického humoru. Řešily se osobní záležitosti, přibylo klišé - kamenem po hlavě dostalo už tolik osamělých klaďasů, že to čekal asi už každý. Pomalost děje charakterizovali policisté, vyšetřující v leže s pizzou. Slovy klasika: "Noo, dobře si to ten náš chlapec vybral".(31.1.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace