Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Závěrečná část strhujícího kriminálního dramatu, v němž se postupně odkrývají okolnosti vraždy prominentního soudce, kterou spáchala v sebeobraně dvacetiletá Lilli, dcera policejního vyšetřovatele Richarda. Pitva Richardovi potvrdí, že Kowalský byl v době zabití pod vlivem uspávacích léků, což zásadně mění směr vyšetřování. Podnikatel Dostál musí za každou cenu získat ztracený kamerový záznam z bytu, kde se stala Kowalského vražda, protože mu vyhrožují jeho obchodní partneři. Richard zjišťuje, že postupně získávané důkazy ohledně Kowalského smrti jsou v rozporu s verzí, kterou zná od své dcery. Navíc se dostává do osobního konfliktu i se svým parťákem Tomášem. Richard se tedy chopí propuštěného Matěje jako poslední příležitosti, jak uzavřít Kowalského případ a ochránit Lilli. Jenže Matěj ve snaze uchránit vlastní rodinu se nakonec rozhodne postavit kápovi místní mafie Radovanovi, který jej a jeho blízké ohrožuje. Mezitím si ale Tomáš už důsledně skládá stopy o tom, kdo za zavražděním Kowalského skutečně stojí. Jak to skutečně bylo, zjišťuje i Richard, který se musí rozhodnout, jestli i nadále bude schopen svou dceru i sám sebe chránit před spravedlností. (Česká televize)

(více)

Recenze (25)

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dokonalý zločin a dokonalá manipulácia s dôkazmi je dokonaná a bol to v tých troch dieloch celkom pekný adrenalín. Obzvlášť na konci, keď to, ako vždy, zlyháva na ľudskom faktore. Nečistí podnikatelia, nečistí policajti a nečisté deti, všetko ako obraz dnešnej doby. –––– Věděl jste, že světlo z některých hvězd k nám putuje dva tisíce let? Vidíte jen minulost. Stejně jako já, nemám žádnou budoucnost. ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi dobré zakončení této výborné minisérie. Autoři to určitě neměli jednoduché, neboť rozpracovat tolik osudů jednotlivých postav není ni snadného, notabene to nedovést do úplného nesmyslu, ale tady dávalo vše hlavu a patu. Atmosféra mě opět vtáhla, velmi se mi zamlouvalo, jak se postupně kolem každého utahuje smyčka, z které prostě a jednoduše není cesty ven. Nejlepší postavou závěrečného dílu byli bezpochyby Finger s Vetchým, kteří ostatní převálcovali. Asi bych měl jedinou výtku, a to chování hlavního protagonisty, neboť mi to přišlo v některých chvílích již za hranou a v reálu by se podle mě takto nechoval. Jinak jsem spokojený v zásadě se vším. Musím asi nesouhlasit, protože mi otevřený konec přišel snad jako nejlepší řešení. Chtělo by to více takových tuzemských počinů. Za mě dávám 85 % ()

Reklama

Mato_Mi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ak otvorený koniec, OK, ale potom si prosím ďalšie časti..., v opačnom prípade sa pýta riadne ukončenie aj s jasným dopadom na hlavné postavy. Toto podľa môjho názoru nie je žáner, kde otvorený koniec má plniť aj inú funkciu, ako príprava pre pokračovanie. Tiež si nekúpim knihu/detektívku, aby som sa nakoniec nedozvedel, ako to dopadlo..., takú knihu potom nemusím ani čítať. Napokon tri hviezd a basta. ()

pirduch 

všechny recenze uživatele

Dost dobrý, byl jsem napjat,jak se tvůrcům podaří to ukončit...a ono se to prakticky povedlo neukončit...ale bylo to fakt skvělý,a bojím se, že i ze života...Člověk by i O.Vetchému fandil,ale vždy si zároveň uvědomil,nakolik překročil zákon, nakolik mařil vyšetřování,že jsem spíš očekával jeho "padnutí v boji". ()

dyfur odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

....vlastne neviem  (a asi nielen ja...) ako to vlastne skončilo....nechali si autori zadné dvierka  pre  dalšie časti ??...verili v 4.,5.,6.časť....??? sklamanie-u niektorých filmov to predpokladáte - niektorým to prajete :) - tu som veril-dúfal-prial nejaký "majsterštyk" - žiaľ ani náhodou..................... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Když Richard (Ondřej Vetchý) hledá důkazy proti své dceři na chatě, tak než nahlédne do krbu, rozhodí peřinu na posteli. Na konci záběru si prohlíží fotku u okna a když pak odchází, je postel opět vzorně ustlaná (MaraF)

Reklama

Reklama