Ak otvorený koniec, OK, ale potom si prosím ďalšie časti..., v opačnom prípade sa pýta riadne ukončenie aj s jasným dopadom na hlavné postavy. Toto podľa môjho názoru nie je žáner, kde otvorený koniec má plniť aj inú funkciu, ako príprava pre pokračovanie. Tiež si nekúpim knihu/detektívku, aby som sa nakoniec nedozvedel, ako to dopadlo..., takú knihu potom nemusím ani čítať. Napokon tri hviezd a basta.(29.3.2017)

Jednoznačné důkazy začínají vyvolávat pochybnosti o nevině dcery policejního vyšetřovatele snažící se jí bez ohledu na svoji kariéru pomoct. Případ sice dostává trhliny, kam ale povedou stopy? Konec někoho překvapí, někoho ne. Každopádně příběh poukazuje na fakt, že nic není tak jak vypadá a že věřit se dá každému a nikomu. Jestli příběh skončil šťastně či nešťastně záleží na úhlu pohledu. Každopádně byl závěr pro mnohé jistě neočekávaný, ale v jádru lidskosti a policejní profesionality to snad ani jinak být nemohlo. Temnou a napínavou atmosféru si děj i nyní drží až do poslední minuty stopáže. Vzniklý otazník na konci nechť si divák doplní sám.(28.5.2017)

Tak dobrá kriminálka v našich luzích a hájích už dlouho nebyla. Příběh reflektující naši současnost - úplatní policisté manipulující a kšeftující s důkazy, velkopodnikatelé porušující zákony čím jiným než penězi, místní mafie těžící z chudoby okolí a spousta jiných neduhů naší doby. Scénáristicky dotažené do otevřeného konce, kterému předcházelo parádní rozuzlení.(26.3.2017)

Velmi dobré zakončení této výborné minisérie. Autoři to určitě neměli jednoduché, neboť rozpracovat tolik osudů jednotlivých postav není ni snadného, notabene to nedovést do úplného nesmyslu, ale tady dávalo vše hlavu a patu. Atmosféra mě opět vtáhla, velmi se mi zamlouvalo, jak se postupně kolem každého utahuje smyčka, z které prostě a jednoduše není cesty ven. Nejlepší postavou závěrečného dílu byli bezpochyby Finger s Vetchým, kteří ostatní převálcovali. Asi bych měl jedinou výtku, a to chování hlavního protagonisty, neboť mi to přišlo v některých chvílích již za hranou a v reálu by se podle mě takto nechoval. Jinak jsem spokojený v zásadě se vším. Musím asi nesouhlasit, protože mi otevřený konec přišel snad jako nejlepší řešení. Chtělo by to více takových tuzemských počinů. Za mě dávám 85 %(6.4.2017)

Dost dobrý, byl jsem napjat,jak se tvůrcům podaří to ukončit...a ono se to prakticky povedlo neukončit...ale bylo to fakt skvělý,a bojím se, že i ze života...Člověk by i O.Vetchému fandil,ale vždy si zároveň uvědomil,nakolik překročil zákon, nakolik mařil vyšetřování,že jsem spíš očekával jeho "padnutí v boji".(26.3.2017)