• Dan9K

Čert vem otevřený konec, to je naopak v pořádku. V pořádku ale není, že ve třetím díle jsou naprosto zásadní scenáristické lapsy, nebo já nevím, jak si to vysvětlit. Nechápu, kde sebrala hlavní postava tolik peněz, co mi uniklo? Nechápu, jaký byl důvod toho, že dostal Radek nahrávku. To přeci vůbec nedává smysl. Napínavé to bylo, ale že bych tomu věřil, to zrovna ne.(31.3.2017)

Dokonalý zločin a dokonalá manipulácia s dôkazmi je dokonaná a bol to v tých troch dieloch celkom pekný adrenalín. Obzvlášť na konci, keď to, ako vždy, zlyháva na ľudskom faktore. Nečistí podnikatelia, nečistí policajti a nečisté deti, všetko ako obraz dnešnej doby. –––– Věděl jste, že světlo z některých hvězd k nám putuje dva tisíce let? Vidíte jen minulost. Stejně jako já, nemám žádnou budoucnost.(26.3.2017)

Tak dobrá kriminálka v našich luzích a hájích už dlouho nebyla. Příběh reflektující naši současnost - úplatní policisté manipulující a kšeftující s důkazy, velkopodnikatelé porušující zákony čím jiným než penězi, místní mafie těžící z chudoby okolí a spousta jiných neduhů naší doby. Scénáristicky dotažené do otevřeného konce, kterému předcházelo parádní rozuzlení.(26.3.2017)

Třetí hvězdička přidávám za poslední díl, ten se mi až do posledních minut líbil; jinak první dva díly hrozná depka, všichni jsou negativní: podnikatelé, policajti, děti, manželky a milenky, přece jen až takhle hnusně svět nevypadá!!! Jako vždy výborný Ondra Vetchý, bez něj bych už ani ten druhý díl nedala..(27.3.2017)

Dost dobrý, byl jsem napjat,jak se tvůrcům podaří to ukončit...a ono se to prakticky povedlo neukončit...ale bylo to fakt skvělý,a bojím se, že i ze života...Člověk by i O.Vetchému fandil,ale vždy si zároveň uvědomil,nakolik překročil zákon, nakolik mařil vyšetřování,že jsem spíš očekával jeho "padnutí v boji".(26.3.2017)