Lovec bouřek

Lovec búrok

Akční / Krimi / Thriller / Válečný

USA, 1999, 95 min

• movie

Dolph Lungren tak trochu neprávem zapadl a narozdíl od Arnieho a Sylvestra se neudržel na výsluní. Je to docela škoda, protože tenhle chlapík není tak úplně nula. Je celkem sympatickej a další z jeho výhod je i fakt, že mu netáhne na šedesát. Na kvalitu filmových nabídek to bohužel nemá moc vliv a tak Dolph hraje v čem hraje. LOVEC BOUŘEK ovšem nepatří k tomu nejhoršímu, naopak je to celkem solidní video průměr. Bavil sem se dobře ... Že je škoda že takhle nevypadají i ostatní jeho nové filmy tu asi psát nemusím.(30.1.2007)

• Joe321

Bohužel, hrozně suchá věc. Vůbec se nehláškuje, akce je nulová, záporák umře trapnou smrtí a celé takové nezáživné. Dolph sice zmlátí typa gaučem, ale to je tak jediný světlý moment. Scénář taky nic moc, ale to u takovýhlech filmů neberu jako mínus. Jedna hvězda za standartního Lundgrena navíc. -"Jak dlouho v tom svinstvu jedeš? Hnusnej zrádče!"(9.7.2008)

• dobytek

Kdybych se nepřežral takovym způsobem, že jsem nebyl schopnej se zvednout z gauče, tak bych se na to ani nekoukal a o nic zajímavýho bych nepřišel. Kdyby tohle někdo natočit třeba v roce 1980, tak bych to bral jako obyčejný béčko. Ale v roce 1999 je to trochu úlet. I když něco mě tam pobavilo (akorát teď už si fakt nevzpomenu, co to bylo), takže 1 hvězdička.(9.7.2008)

• chef

Tento "film" vyhral moju sobotňajšiu dilemu či si dám TV Markízu a univerzálneho vojaka 2 alebo si zvolím TV JOJ s touto kinematografickou perlou. Ťažký súboj o dívákove oko vyhrala tentokrát TV JOJ a mal som po dlhom čase opäť možnosť ponoriť sa na totálne dno filmárskej stoky a na plné dúšky si užívať Lungrenovo umenie. Lahôdka.(23.12.2007)

• SeBig

Zpomalenej nastupující začátek, vážná vojenská hudba.. někdo si tu troufal na Broken Arrow, ale trochu pozdě. Akce bylo jakž takž, ale tady mi nějak chybí dobří záporáci.. a ten černoch ani moc neuměl hrát. Nelogický chování postav a prostě to bylo takový divný celý.. ale zase uplná břečka to nebyla.(1.4.2016)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii po dobu 18 dní. (rafix)

• - Úvodné titulky boli zámerne predĺžené kvôli tomu, aby film presiahol stopáž 90 minút, ktorú obvykle požadujú distribútori. (m.a.t.o.)

• - Na filmovém plakátě je obrázek letadla F-15 Eagle, které však ve filmu není. Ve snímku se objevuje letadlo F-117 Nighthawk. (Terva)