Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe

Dokumentární

USA, 2016, 91 min

Andrew Wakefield

Brian Burrowes

Vynikajúci dokument. V USA to majú smutné: rok 1990 1 z 1000 detí autista po očkovaní, 2016 1 z 36 detí autista po očkovaní. Štatistika nepustí, no konšpirátori budú obhajovať očkovanie.(26.10.2019)

• Furmi

Po 1:08 hodine som to vypol. Úplna strata času, totálna nuda, vkuse omielané to isté dookola, bitie sa po hrudi za svoju vlastnú pravdu. Jeden z nepekných fenoménov dnešnej doby, konšpirovanie nad autizmom spôsobeným z povinnej vakcináciie sa na internete širi ako rakovina už dobrých pár rokov. V roku 2032 80% narodených detí autistami ? V dnešnej dobe 1 z 250 detí autista ? (samozrejme len v Amerike) ... basic google = MMR vakcína sa používa i u nás na SVK, sám som ju ako rok a pol staré dieťa dostal, tak isto milióny detí na SK a CZ. Kde sú všetci tí autisti ? Asi ostali v Amerike. Démonizujme farmaceutický priemysel aj naďalej, nejedzme lieki, neočkujme naše deti a umierajme na choroby ktoré tu už desaťročia niesu, znížme priemerný vek o 20 rokov ... pretože jesť lieky zabíja a vakcíny spôsobujú autizmus. 0%(27.11.2016)

• vladivostok

uplny suhlas s Furmim. Konspiracie, dezinformacie su dnes velmi nebezpecnou zbranou na ovladanie mas. Andrew Wakefield je plagiator, vymyselnik a pseudovedec. Teraz uz aj reziser a scenarista svojho vlastneho vymyslu. Je mi zahadou ako vobec vobec nieco take mohlo vzniknut. Ostava len dufat, ze to niekto po zhliadnuti nezoberie vazne.(28.12.2016)

Odpad môže dať iba človek, ktorý iné štúdie ohľadom očkovania nevidel, ani nečítal. Stačí si naštudovať výpovede rodičov na Slovensku a Čechách, ktorých deti majú vážne komplikácie po podaní očkovacej látky. Reálne výpovede reálnych rodičov . Nie iba autizmus, ale encefaliticky plač, očný kontakt, ekzém, znížená imunita atď atď...... Kde tieto sa dostavili práve po očkovaní. Ved všetko to je uvedené aj v nežiadúcich účinkoch. Ale očkomafia tu bude šíriť bludy a pojmy, ako : kolektívna ochrana a podobne. Myslím, že čas, než sa všetko ohľadom vakcín, ich zloženia a o obsahu ťažkých kovov v nich dostane na verejnosť sa blíži.(28.3.2017)

• lunruj

Jakoby-dokument od podvodníka. Manipulativní směs lží a polopravd, prokládaný srdceryvnými osobními příběhy. Snaha o objektivnost: neexistující. Ne, tohle není nějaká "druhá strana" pro vyváženou debatu. To je snaha vydělat na podvodném strašení lidí, když už to nevyšlo s tou podvodnou studií.(14.11.2019)