poster

Kidnapped in Romania

Drama / Thriller

Rumunsko / Itálie, 2016

Režie:

Carlo Fusco

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Wacoslav1
  *

  Uneseni v prdeli!!!!! Je to fakt taková bída jak píše veget, ale aspoň za Madsena tu 1* dám.20%(25.7.2016)

 • kaylin
  **

  Není to tak špatné, jak to vypadá. Ono to tedy celkově špatné samozřejmě je, protože od tohohle nemůžete očekávat nic skvělého, ale docela mě překvapilo, že to není až tak zlé, jak se to tváří. Michael Madsen už bere všechno a podle mě by mu slušela drsnější role. Jinak to ale celkem uteklo, tak proč ne.(4.7.2016)

 • vegetol.mp
  odpad!

  Tak tohle byla naprostá tragédie. Lituju marketingový oddělení, protože prodat tenhle film musí bejt fuška. Podivná kombinace komedie a thrilleru, u které člověk vlastně neví, jestli kouká na vážný film, který je omylem směšný nebo na komedii, která není vtipná. To, že v Rumunku pobíhají asiati a černoši, co se jmenujou Vasil a Dragomire, radši komentovat nebudu. Největším problémem tohohle zázraku je, že je naprosto neuvěřitelně nuuuuuuuudnej. Za celých cca 90 minut se naprosto nic nestane a prvních cca 40 minut musí divák sledovat dvojici debilních postav, jak mluví a mluví a mluví. Plakát je naprosto matoucí, protože se divákovi snaží namluvit, že dva drsný týpci unesou v díře jako Rumunsko páreček milenců a nastane boj o život. Realita je ale taková, že furt někdo jen žvaní a nic se nestane. Už dlouho mě nic tak nenasralo. Pokud má někdo problém usnout, včele doporučuju.(20.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace