Ranč

• USA The Ranch
USA, (2016–2020), 41 h 47 min (Minutáž: 26–36 min)

Režie:

David Trainer

Série(4) / Epizody(80)

Coltovi nevyšel plán být profesionálním sportovcem. Teď pomáhá tátovi a bráchovi udržet ranč nad vodou a ještě si musí najít v rodině svoje místo. (Netflix)

Recenze uživatele DwayneJohnson k tomuto seriálu (1)

Ranč (2016)

Velká škoda, že zhruba po padesáti dílech zlikvidovali Dannyho Mastersona, mojí skoro nejoblíbenější postavu. Do té doby jsem tasil známku nejvyšší a nadšeně chrlil superlativy a dokonce chvíli uvažoval i o top teen. Ale nedá se nic dělat, musím to brát takové, jaké to je a jen se v koutku duše modlit, že kampaň mee too se nedostane až k nám a pokud ano, budu to brát jako zjištění, že už jsem se definitivně obrátili na západ, kompletně se vším všudy. Pokud bych měl říct pár slov k samotnému seriálu, byla to aspoň a to hlavně ze začátku těžce návyková záležitost, která mě ze začátku úplně přikovala k monitoru a přes lehce klesající kvalitu na konci jsem vydržel celých osmdesát dílů. Vůbec nechápu, co mě na tom tolik bavilo, ale možná to bylo samotné prostředí, které mě spolu se spoustou opravdu vtipných a velmi dobře udělaných situací několikrát přivedly do varu. A samotný fakt, že se tady těžce nadržuje republikánům mi ani v nejmenším nevadil, ba naopak, bral jsem to jako příjemnou, seriálovou změnu. (oblíbené postavy: Colt, Rooster, Aby, Beau, Dale, Hank) ()