Je to iné. Nie je to žiadny hahaha sitcom ani žiadny seriál, ktorý by chytal za srdce, hoci pár silných momentov určite má. The Ranch je tak prapodivná vec, že vlastne v mnohých líniách funguje. Fantastický Masterson a výborný Elliott z tohto robia niečo čo sa oplatí vidieť. Netlačí to na pílu. Mení to veľmi umne náladu z komédie na drámu a pritom to zostáva svojské a svieže. Dejové zvraty sú podmienené charaktermi, ktoré sa len veľmi ťažko menia a sú bohužiaľ v nekonečnom kruhu ich vlastnej obmedzenosti. ( niekedy je to dobré, niekedy nie). Pozeral som to a užíval som si to. Hoci od dokonalosti to má stále ďaleko, vypína sa pri tom znamenite. Až tak, že máte chuť ísť a dať si pivo a whisky. 1. séria - 70%(2.7.2017)

Po téměř shlédnutí celé 1. série měním hodnocení ze 4* na 5*, ptž tento seriál se pro mě stal srdcovou záležitostí. Často neuvěřitelně vtipné narážky korespondují s těžkým životem na farmě, který rozhodně nevypadá jako procházka růžovým sadem (životem) většiny amerických seriálů. Dvojice Kutcher-Masterson skvěle fungovala již v seriálu That '70s Show, zde je to dotaženo k dokonalosti, navíc zdatně sekunduje otec Beau, který kohokoliv zpraží ironickou hláškou, sotva stačí otevřít hubu.(6.5.2017)

Geniální seriál. Zajímavý a svěží koncept, který se v sitcomech příliš neobjevuje. Neukazuje totiž život lidí ve velkých městech jako naprosto drtivá většina jiných sitcomů, ale naopak je zasazen do farmářského prostředí americké obilnice. Herecké výkony Sama Elliotta a Dannyho Mastersona jsou regulérně na Emmy a společně s výbornou atmosférou a velmi dobrým humorem seriál ideálně dotváří. Perfektně také navazuje na Dva a Půl Chlapa stylem humoru i obsazením ( 2 původní scénaristé, Ashton Kutcher, objeví se i Jon Cryer a představitelka Berty je stálou postavou ve 3. sérii.) + dvě hlavní blondýnky na které se skvěle dívá.(15.7.2017)

Z novinky The Ranch se po čtyřech viděných epizodách žádná velká komediální pecka nestala. O žádný průser se naštěstí nejedná. Divák se i přes výhrady několikrát usměje a celé vám to díky sympatickému castingu a pohodovému country soundtracku příjemně uteče. Jen jsem se nemohl celou dobu zbavit dojmu, že z toho mohla být daleko větší pohodovka. To by si však tvůrci museli rozmyslet, co přesně chtějí točit. Místo správného feel-good kousku tak zatím dostáváme spíše rutinní nudu, která neví jestli chce spíše bavit, nebo být tak trochu dramatem o rodinných vztazích. A nefunguje moc bohužel ani jedno. Další hitový zářez po vzoru Zlatých sedmdesátých a Dva a půl chlapa tak tentokrát nečekejte. 50%(24.4.2016)

1. série The Ranch je seriál, u kterého jsem od začátku nepochyboval o tom, že to bude něco pro mě. Na shledání dvojice ze „sedmdesátek“, tedy Ashtona Kutchera a Danny Mastersona, jsem se těšil. Oba dokázali i v další komediích, že tohle je žánr, který je jim opravdu vlastní a věřil jsem, že pod taktovkou Netflixu si reputaci nezkazí. Už jsem tedy začal obsazením, kterému to i po letech funguje na jedničku. K obsazení se navíc připojila také Elisha Cuthbert, což je plus. V průběhu prvních 10 epizod potěšil i několik hvězdných hostů jako Jon Cryer, Aimee Teegarden, Megyn Price nebo Ethan Suplee. Trošku mi na začátku nesednul Sam Elliott v roli táty, ale naučil jsem se ho tolerovat, i když z obsazení mě baví nejmíň. Epizody mě bavily, nabídly skvělou interakci mezi hlavní dvojicí (hlavně) a jejich tatíkem. Nabídl spoustu vtipů a z nich byla příjemná část opravdu povedená a navrch přihodil několik narážek a dvojsmyslů. Sice to nejsou Zlatá sedmdesátá, ale to je vlastně taky dobře. Na druhou stranu určitě je tady několik mínusů. Jako hlavní otravný smích v pozadí, který hned následuje tatík Beau. Ještě bych přihodil, že se jim zajímavě podařilo vybruslit ze stereotypu "prsaté blondýny" a až je mi líto, že Heather tam byla (možná ne) jen do počtu. Druhá polovina série se nesla ve stejném duchu a bavila. I tentokrát pobavilo několik hvězdných hostů, ale největší prostor si pro sebe ukradl Fez ze Sedmdesátek, což bylo skvělé zpestření. Jsem docela zvědav na to, co přinese další série, protože jak už to tak bývá, dostalo se na cliffhanger... 2. série Opět jsem se skvěle bavil, opět se přišlo podívat několik hvězdných hostů a potěší hlavně ti z Dva a půl chlapa či Zlatých sedmdesátých. Ač má být Ranch hlavně komedie, tak podle mě přinesl jeden z nejzajímavějších pohledů na těhotenství, co jsem za poslední dobu viděl. Škoda jen, že druhá série bude pro seriál nejspíš poslední pořádnou. I když jsou přípravy na sérii třetí v plném proudu, tak hollywoodský sexuální skandál udeřil i do těchto řad a podle mě bez Dannyho Mastersona nemá příliš nadějí na pokračování.(23.4.2016)