Sinan je mladý a úspěšný lékař, který pracuje v nemocnici na pohotovosti. Žije sám, užívá si klidného a bezstarostného života do doby, než ho jednoho rána probudí hlasité zvuky. Zjistí, že je dělá mladá dívka, která se právě stěhuje do sousedního bytu. Když mu navíc rozbije auto, Sinan doufá, že ji už neuvidí. V nemocnici se však dozví, že bude mít novou asistentku. Tou je právě Nisan, se kterou se seznámil během nešťastného rána. Všechno se ještě zkomplikuje, když Sinanova starší sestra Ayla začne také pracovat ve stejné nemocnici. Navíc požádá svého bratra, aby s ním mohla na chvíli bydlet, než si najde vlastní byt. (AXN)

erisibillova

Na prvy dojem mi to prišlo moc upištané a nezmyselné. Iba náhodou sa takmer zhodujú mená hlavnych postáv.že? Nisan a Sinan. Čakala som viac akcie, ako napr aj v Emergency alebo Dr. House. Trošku je to nepremyslené iba z tej stránky. Predsalen sa k tomuto seriálu rada vraciam a pustím si z času na čas. Dá sa na tom aj dobre nasmia. Zatial som videla cca 40 casti, a najviac som si oblúbila Abidin-a. Chudáčik motáčik sa stále dostane do prúserov,ale vždy sa mu z toho podarí vykorčulovať. ()