Petr Kolečko jako pankáč, co bojuje proti politické korektnosti? Ale kdeže. Myšlenkově si jeho scénář podává ruku s naivitou a "spravedlivým" rozhořčením Tomáše Magnuska, který ve své sérii Bastardi také ukazoval "drsnou realitu" a "věci, o kterých se nemluví". Za vším je ale hrozně cítit pohled zajištěného úspěšného Pražáka, který má svůj společenský status, pocit, že už něco v životě dokázal, jenomže k Mostu nebo nedej bože lidem, kteří v něm žijí, má strašně daleko. Kolečkovy hrdinové proto nejsou skuteční lidé, ale sbírka stereotypů, takové panoptikum, které akorát slouží k tomu, aby se diváci, kteří se cítí intelektuálně a společensky na výši, mohli smát tomu, jak se ty "socky" plácají od ničeho k ničemu. Míra jakékoliv lidskosti nebo pochopení je tu nulová, podívaná je to v tom smyslu, jako když se jdete podívat do zoo na všechna ta exotická zvířátka. Celé to zachraňuje Prušinovský, který není tak tragický režisér jako Magnusek a Kolečko, ačkoliv strašlivý ignorant, tak řemeslnou úroveň scénáristiky ovládá docela dobře. Jinými slovy, koukat se na to dá.(15.1.2019)

"Ukaž, Pavle, jak dělaj ty spodky!" První díl výbornej. Kolečko výrazně lepší než v předchozím pokusu (Pouť). Když tady Honajz kritizuje autenticitu, tak dle mého názoru zbytečně. Komedie má přehánět, má si dělat srandu. Tohle není reality show z Mostu, tak je nesmyslný vztekat se, že to není autentický.(30.12.2018)

Most! se nebojí jít na hranu a zesměšňovat Poštu pro tebe i politickou korektnost. Jen těžko určit, kde končí záměrně přestřelená hra se stereotypy a začíná nedostatek tvůrčí soudnosti a hrozně laciné a povýšenecké strefování se do snadných cílů. Po režijní a herecké stránce tomu ale nelze moc vytknout (pro srovnání z nových seriálů viz třeba Strážmistr Topinka, kde komediální timing nefunguje vůbec). Zatím opatrné tři hvězdičky, ale za vítězství považuji už skutečnost, že to na rozdíl od jiných počinů, k nimž Petr Kolečko v poslední době napsal scénář, probudilo mou zvědavost, nikoliv chuť udělat tvůrcům něco nepěkného.(7.1.2019)

Vidět tohle někdo "ze západu", tak jsme okamžitě jako celý národ ubičovaní do bezvědomí kvůli MEGA nekorektnosti a vržení někam do nápravných táborů. Jenže tahle tvrdá nekorektnost je ale přesně to, co teď potřebujeme. Ale jedná vlaštovka jaro nedělá, takže jsem zvědavá, jakým směrem se vydají další díly...(7.1.2019)

Člověk u toho nesmí moc přemejšlet (televizni manifest se stiznosti na karbanatky byl zbytecny exkurz mimo misu reality) a pak si to kralovsky uzije. Autori jsou opravdu talentovani, rukopis jasne patrny. Ale dle meho trochu plytvaji svym potencialem. Znovu dobre az skvele, provokujici, svezi a osobite. To samozrejme neni vubec malo. Zdaleka ne. Ale clovek se stale nemuze ubranit dojmu, uz od doby paradniho Okresniho preboru, ze ti kluci maji porad na vic. Priklon k vetsi dejove autenticite by, nejen humoru, dilum tvurcu techto kvalit zarucene neubral. A pokud by se dostavil i uveritelny (a prekvapivy) vnitrni vyvoj hlavnich postav, byla by to rachejtle, ktera by mohla vypalit nejenom tuzemsky kinematograficky rybnicek! Vidim tu budouci potencial na nejaky bezohledne dobry bijak.(30.12.2018)